Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spryskiwacze mgłowe A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W granicach 49zl+kw.Dziwne tylko ze tak samo wyglądają i pasują do audi,skoda,focus itd. :-o

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pokaż link

Opublikowano

do polift nie pasuje 

Opublikowano

Do przedlifta też nie. Przecież to uniwersalny szajs, który "nie ma prawa" dobrze dzialac nawet.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czytając watek-post 57 i 70,podany jest link co pasuje do przedlifta.
Kolega Trzesio rozpisałem od jakich fur szukać żeby pasowało.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6702038410


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


Nie podejdzie do lifta jak już pisali poprzednicy
Opublikowano

Nie każdy ma polifta :-P
Do polifta nie,ale ciekawe jak z przedliftem?
Napewno pasują te z postu 57 i 70 co już wcześniej pisałem.
A przy okazji zapytam jak z demontażem tych przedliftowy na masce?Od spodu wypiac wężyki a od góry podważyć delikatnie i zejdzie?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

albo jestem ślepy, albo na tym nowym forum nie ma numeracji postów,  przynajmniej takich nie widzę na PC i przeglądarce opera

demontaż jak napisałeś, nic trudnego

u siebie zakładałem z focusa/c-max'a, ale będę zmieniał na te z octavi, może nie wyglądają rewelacyjnie, ale mają możliwość regulacji 

 

Opublikowano

No więc zakupiłem takie http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5977951113 do B5 1997 przedlift.Tak wygląda na żywo
27a86b277416870545607a92b74aebb4.jpg
Zdemontowalem u siebie jeden po stronie pasażera,co nie było łatwe i jest różnica w budowie,dodatkowo idą 2 kabelki,podejrzewam że to podgrzewanie jakieś,chociaż w zimie zamarzalo. Za cholerne nie mogę tego dziadostwo odczepic i wyjąć,a nie chce ich urwać.
5686a65c8c900cb0c85ea87d56ede7fd.jpg


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

gdzieś dalej powinna być wtyczka, popatrz dobrze pod maską

Opublikowano

A jak nie zlokalizuje wtyczki to da się te kable jakoś wypiac ze spryskow?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

możesz ew. uciąć.jest kostka w masce,tylko ma dosyć długi kabel

Opublikowano

Tak by było najprościej,tylko jak mi nie podpasują te nowe,to chce wrócić do poprzedniej wersji.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ma ktoś ori nr spryskow z grzaniem do polifta ?

Opublikowano
ma ktoś ori nr spryskow z grzaniem do polifta ?


Tera nie ale rano fotki Ci podeśle ;)
Opublikowano
gdzieś dalej powinna być wtyczka, popatrz dobrze pod maską

Dziś tak na szybko spojrzałem i te kable są dość długie bo idą przez całą maskę i dochodzą do komputera,po drodze żadnej kostki nie ma.Czyli co,wpuete bezpośrednio w kompa?Dostęp ujowy,chyba je wykastruje,najwyżej nie będę miał granych jak wrócę do starych.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

aż tak długi ten kabel to nie jest, no ale skoro nie masz wtyczki to tnij

Znalezione obrazy dla zapytania spryskiwacz a4 b5

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wracając do tematu,kable od podgrzewanych spryskow idą do komputera.Szkoda mi ich ciąć i myślę nad rozkrecania obudowy kompa i dostania się do nich.Pytanie tylko,czy komp ma jakąś uszczelke z którą później może być problem i nie wyskoczy na swoje miejsce i woda będzie się lała?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 godziny temu, bialy986 napisał:

Wracając do tematu,kable od podgrzewanych spryskow idą do komputera.Szkoda mi ich ciąć i myślę nad rozkrecania obudowy kompa i dostania się do nich.Pytanie tylko,czy komp ma jakąś uszczelke z którą później może być problem i nie wyskoczy na swoje miejsce i woda będzie się lała?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

w sensie komp silnika? jak tak, to wystarczy dobrze skręcić i tyle pare razy juz to robilem i w a4 i a6 b5/c5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.