Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

potwierdzam kozak niezły ale u mnie ta opcja odpada :( brak xenonu:(

Wpierw wyrezaj ksenon
Opublikowano

takie lapki mam wyrezane już od roku ....................wiec niewiem co to za nowość :tongue4:

Opublikowano

Nie bądź gołosłowny Ice. Dawaj foty! :gwizdanie:

Opublikowano

Eeee... a juz myslalem, ze chodzi o modyfikacje z tytulu tego wątku czyli ledy z R8.

Opublikowano

takie lapki mam wyrezane już od roku ....................wiec niewiem co to za nowość :tongue4:

Twoje lampy nie sa identyczne, te na zdjęciu są całe czarne a Twoje maja tylko ciemne wkłady.

Opublikowano

takie lapki mam wyrezane już od roku ....................wiec niewiem co to za nowość :tongue4:

Twoje lampy nie sa identyczne, te na zdjęciu są całe czarne a Twoje maja tylko ciemne wkłady.

a moje jakie sa :shocked:

sa identyczne całe czarne ,tylko jego fotka jest zrobiona w pomieszczeniu ....... :hi:

Opublikowano

Witam,

Nie chcę sie wykłucać ale jak dla mnie jest duża różnica wizualna w Twoich lampach i tych od RS4 przedstawionych na poniższym zdjęciu.

attach29443imagekn2.jpg

W RS4 B7 są całe czarne lampy, a Ty masz zostawione srebrne elementy na xenonie, dziennych i kierunek "pomarańcz" wieć róznica jest. :cool:

pa220130mh5.jpg

pa220130mh5.45d9860243.jpg

takie lapki mam wyrezane już od roku ....................wiec niewiem co to za nowość :tongue4:

Twoje lampy nie sa identyczne, te na zdjęciu są całe czarne a Twoje maja tylko ciemne wkłady.

a moje jakie sa :shocked:

sa identyczne całe czarne ,tylko jego fotka jest zrobiona w pomieszczeniu ....... :hi:

takie lapki mam wyrezane już od roku ....................wiec niewiem co to za nowość :tongue4:

Twoje lampy nie sa identyczne, te na zdjęciu są całe czarne a Twoje maja tylko ciemne wkłady.

a moje jakie sa :shocked:

sa identyczne całe czarne ,tylko jego fotka jest zrobiona w pomieszczeniu ....... :hi:

Opublikowano

Witam,

Nie chcę sie wykłucać ale jak dla mnie jest różnica w Twoich lampach i tych od RS4 przedstawionych na poniższym zdjęciu.

Pisze drugi raz w RS4 sa całe czarne, a Ty masz zostawione srebrne elementy na xenonie, dziennych i kierunek "pomarańcz" wieć według mnie jste róznica.

attach29443imagekn2.jpg

attach29443imagekn2.da8d4d1963.jpg

PA220130.jpg

takie lapki mam wyrezane już od roku ....................wiec niewiem co to za nowość :tongue4:

Twoje lampy nie sa identyczne, te na zdjęciu są całe czarne a Twoje maja tylko ciemne wkłady.

a moje jakie sa :shocked:

sa identyczne całe czarne ,tylko jego fotka jest zrobiona w pomieszczeniu ....... :hi:

takie lapki mam wyrezane już od roku ....................wiec niewiem co to za nowość :tongue4:

Twoje lampy nie sa identyczne, te na zdjęciu są całe czarne a Twoje maja tylko ciemne wkłady.

a moje jakie sa :shocked:

sa identyczne całe czarne ,tylko jego fotka jest zrobiona w pomieszczeniu ....... :hi:

no niemam nic srebnego zostawionego a kierunki sa pomarańczowe tylko jak świeca ......

a ta fotka jest z maja 2006 roku po pierwszym rezaniu ze zderzakiem od S4 przerobionym na RS4

Opublikowano

Dobra :tongue4: OK :)

Ja mam poważna wade wzroku moze dlatego tak to widze...ciemnosc widze :kox:

Opublikowano

Dobra :tongue4:OK :)

Ja mam poważna wade wzroku moze dlatego tak to widze...ciemnosc widze :kox:

nie nie na tej foce jest tak jak mówisz sa srebne tylko ze to stare fotki z przed 2 lat prawie :tongue4:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Dojrzałem do przyciemnienia wkładów.

Chce zrobic cos takiego - ciemny środek + kierunek na diodach.

img4497ko9.jpg

img4497ko9.78e2c9875e.jpg

A i jeszcze boczny kierunek na diodach...ale nie wiem dokładnie czy będzie paswoał.

Taki sam kierunek ma Passat i Seat.

  • 1 rok później...
Opublikowano

adamooo poginęły zdjęcia z www.freewebs.com/a4fast/adamooo

Opublikowano

panowie powiedzcie dokładnie jak rozklejacie lampy. Akcja z piekarnikiem? Jak tak to ile czasu? i czynic się nie topi? np silniczek regulacji wysokości? Dajcie jakieś wskazówki

Opublikowano

panowie powiedzcie dokładnie jak rozklejacie lampy. Akcja z piekarnikiem? Jak tak to ile czasu? i czynic się nie topi? np silniczek regulacji wysokości? Dajcie jakieś wskazówki

najlepiej zrób to z kimś kto już to robił, ja wsadziłem do pieca i jedną mi sie udało rozkleić a jedną ugotowałem na mięko :gwizdanie:

można też rozklejać po kawałku opalarką i masz pewność że nie stopisz lampy :wink4:

Opublikowano

panowie powiedzcie dokładnie jak rozklejacie lampy. Akcja z piekarnikiem? Jak tak to ile czasu? i czynic się nie topi? np silniczek regulacji wysokości? Dajcie jakieś wskazówki

może być zwykła opalarka .czas ok 10 min.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

odgrzeje kotlecika ... czy ma ktos jeszcze fotki tych lamp przerobionych na sty ala r8 ??

Opublikowano

ja nei mam, ale skoro juz kotlet zostal odgrzany to poweim ze rozklejalem dwa komplety lamp od b7 i nie rozumiem po co katowac je piekarnikiem czy opalarka. moze na mrozie to glupi pomysl ale w temperaturze pokojowej klej jest na tyle elastycznye ze wystarczy z wyczuciem podwazac szybe i spokojnie da sie rozlaczyc a do sklejenia nie trzeba pakowac zadnego kleju do szyb tylko zlozyc spowrotem bo kleju jest tam dosyc i jest caly czas elastyczny....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

skoro tak latwo jest rozkleic lampy w b7 to dziwie sie ich wlascicielom ze nie robia czarnych srodkow i bialych kierunkow :tongue4:

ja juz bym dawno zrobil czarne z kierunkiem led :embarrassed:

A tak pozostaja mi moje czarne ori z kierunkiem led :decayed: (dzis dojda led w blotniki) :good:

Opublikowano

Potwierdzam, że patent z piekarnikiem jest bardzo dobry. 3 min na 150 stopni. Przed sprzedażą S4 zrobiłem renowację reflektorów. Renowacja polegała na wypolerowaniu obydwu stron klosza za pomocą Meguiars PlastX. Po rozklejeniu miałem świetny dostęp. Dodatkowo usunąłem pomarańczowe kierunki.

Po zabiegu lampy wyglądały jak nowe.

IMG_7155.JPG

IMG_7095.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.