Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS5


Gość rob

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe Audi RS5 będzie posiadało ten sam silnik co RS4 B7 ale w zmocniony do 450 HP i 450 NM. Będzie również wersja z otwartym dachem (Cabrio).

Debiut tego auta zaplanowano na wystawę we Frankfurcie.

"It has been confirmed that the Audi RS5 will use the engine from the Audi RS4 and a cabrio is in the works as well.

The engine will be the same 4.2L unit found under the hood of the RS4 sedan but some tinkering of its electronics and exhaust will see output rise to around 450hp (335kW) and 332lb-ft (450Nm) of torque in the RS5.

The new RS5 should be hitting dealerships in Europe later this year following its debut at September’s Frankfurt Motor Show."

Źródło: germancarblog.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cud malina ,tylko kogo będzie na nią stać,po za tym chyba jeszcze nie na nasze drogi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałem dzisiaj Cabrio na szwajcarskich blaszkach i powiem szczerze... rozczarowała mnie. :no:

Ale chyba RS5 cabrio jeszcze nie ma w sprzedaży :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no malina :slina:

Nie no nie powiem. Jest ładna, ale może miałem zbyt wygórowane oczekiwania :P

A widziałem dzisiaj Cabrio na szwajcarskich blaszkach i powiem szczerze... rozczarowała mnie. :no:

Ale chyba RS5 cabrio jeszcze nie ma w sprzedaży :mysli:

Nie no nie RS5. Było to A5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a seven-speed R Tronic gearbox will be optional" - R-tronic jest i będzie przyporządkowany tylko i wyłącznie R8, w RS5 będzie dwusprzęgłowy S-tronic. R-tronic to skrzynia typu "robotised manual" - całkiem inny rodzaj i konstrukcja. Poza tym na pierwszych paru fotach widać jakiś nowy wzór felg. Czyżby RS5 alloys?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...