Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie pochwalisz sie....co tu stroic jak nowe sprzeglo nieulozone ... :)

Tak pozatym to turbo ladnie wstaje wiec te sprzeglo chyba nie przezyje dlugo :D

haha zdazyles mnie uprzedzic,zobaczymy jak nieda rady wleci cos mocniejszego

Opublikowano

Na 3cim biegu po dodaniu gazu z 1500obr przy 2000obr juz uslizgnelo sie sprzeglo...nawet nie wlaczylem logowania. Poniewaz sprzeglo jest noweczka zdjalem w sofcie parametry i zwolnilem turbine by mozna bylo jezdzic bez ryzyka ze sie spali zupelnie....szkoda testowac.

Ale na gaz reaguje ladnie wiec czuje ze ladnie bedzie...ale to quattro wiec biedna tarcza musi znosic znacznie wieksze obciazenia niz w osce. Trzeba je ulozyc i wtedy bawic sie w strojenie.

Opublikowano

a z twojego doświadczenia ile powinno być przy 2000tyś 1,4bara czy więcej?

Opublikowano

JA W czwartek odbieram wiec i sie pochwale chyba :grin::grin:

krzysiek23 od kogo masz swoje GTB1756vk i jak osadzałeś je na kolektorze?

Opublikowano

Turbo ma ode mnie -taki sam zestaw jak twoj.

Opublikowano
Nie pochwalisz sie....co tu stroic jak nowe sprzeglo nieulozone ... :)

Tak pozatym to turbo ladnie wstaje wiec te sprzeglo chyba nie przezyje dlugo :D

haha zdazyles mnie uprzedzic,zobaczymy jak nieda rady wleci cos mocniejszego

U to ładnie ,skoro przy 2000 rpm wykańcza skrzęgło, to jest bliżej 400nm niz 350.Gdybym wiedział co zrobić ze sprzęgłem w awx ,chętnie pisałbym się na gtb17 . U mnie przy Brd czuć ,że pełen moment to około 2400-2500,wtedy jest uślizg ale kół. Czyli gtb17 wstaje jak seria , i da radę na 210-220/430 ??? Czy nie jest aż tak różowo?? Pozdrawiam.

Opublikowano

to że nowe sprzęgło się oślizgnęło około 2000tyś nie znaczy że jest już pełen moment i myślę że pełen będzie około 2500

Opublikowano
to że nowe sprzęgło się oślizgnęło około 2000tyś nie znaczy że jest już pełen moment i myślę że pełen będzie około 2500

Wiem, tylko to pokazuje jak fajnie wstaje z dołu skoro przy 2000 już ukręca.

Tam jest Avf czy Awx ??

Opublikowano
to że nowe sprzęgło się oślizgnęło około 2000tyś nie znaczy że jest już pełen moment i myślę że pełen będzie około 2500

Wiem, tylko to pokazuje jak fajnie wstaje z dołu skoro przy 2000 już ukręca.

Tam jest Avf czy Awx ??

AFN:naughty:

Opublikowano
to że nowe sprzęgło się oślizgnęło około 2000tyś nie znaczy że jest już pełen moment i myślę że pełen będzie około 2500

Wiem, tylko to pokazuje jak fajnie wstaje z dołu skoro przy 2000 już ukręca.

Tam jest Avf czy Awx ??

AFN:naughty:

Ach takie buty , nieźle.

Opublikowano
Turbo ma ode mnie -taki sam zestaw jak twoj.

no od ciebie krystian i powiem ze ladnie podeszles do tematu(za co podziekowania) bo robert chwalil robote,turbo ma potencjal i ladnie wstaje teraz jest kolo 165-170ps w grudniu jade na korekte jak sprzeglo sie ulozy....robert cos wspominal ze 200ps nie powinno byc problemem ale to niech on sie wypowie

Opublikowano
Turbo ma ode mnie -taki sam zestaw jak twoj.

no od ciebie krystian i powiem ze ladnie podeszles do tematu(za co podziekowania) bo robert chwalil robote,turbo ma potencjal i ladnie wstaje teraz jest kolo 165-170ps w grudniu jade na korekte jak sprzeglo sie ulozy....robert cos wspominal ze 200ps nie powinno byc problemem ale to niech on sie wypowie

Krzysiek wrzucił byś fotki jak to turbo osadzone jest w AFNie:wink: bo to jest mój kandydat jak sie mi hybryda skończy:decayed:

Opublikowano
Turbo ma ode mnie -taki sam zestaw jak twoj.

no od ciebie krystian i powiem ze ladnie podeszles do tematu(za co podziekowania) bo robert chwalil robote,turbo ma potencjal i ladnie wstaje teraz jest kolo 165-170ps w grudniu jade na korekte jak sprzeglo sie ulozy....robert cos wspominal ze 200ps nie powinno byc problemem ale to niech on sie wypowie

Krzysiek wrzucił byś fotki jak to turbo osadzone jest w AFNie:wink: bo to jest mój kandydat jak sie mi hybryda skończy:decayed:

spoko wieczorem cos wrzuce

Opublikowano
Turbo ma ode mnie -taki sam zestaw jak twoj.

no od ciebie krystian i powiem ze ladnie podeszles do tematu(za co podziekowania) bo robert chwalil robote,turbo ma potencjal i ladnie wstaje teraz jest kolo 165-170ps w grudniu jade na korekte jak sprzeglo sie ulozy....robert cos wspominal ze 200ps nie powinno byc problemem ale to niech on sie wypowie

Prosze bardzo,szkoda tylko ze trzeba tak dlugo czekac na finalne strojenie.ps.jakby ktos jeszcze chcial gtb 1756 vk to walic na pw.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak tam Pany - jakieś wykresy aut na gtb? Bo coś cisza w temacie :)

Opublikowano

Ja mam pytanie czy montowal ktoś gotowy zestaw gtb22 do b6 od olka_wroc ?

Opublikowano
Ja mam pytanie czy montowal ktoś gotowy zestaw gtb22 do b6 od olka_wroc ?

Gotowy zestaw tzn co wchodzi w skład takiego zestawu?

Opublikowano

Turbo ;-) Kolektor flansza i przeróbka pod 1.9 tdi grucha itd.

Opublikowano

ile śpiewa za kpl.??

Opublikowano

Ponad 2 koła

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.