Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli flansza do przykręcenia kolektora żeliwnego tak? I to się mieści w B6?

Opublikowano

na seryjnej puszce filtra pow blado to widzę

Opublikowano

No właśnie podobno sie mieści ale wiesz jak kupię i będę zakładał to ci powiem najlepiej jak ktoś bardziej kumaty tam by zadzwonił do niego i wyptal sie o wszystko bo ja nie wiem zsbardzo o go pytać

Opublikowano

spytaj przede wszystkim czy to gtb22 zmieści się z ori puszką filtra pow,w b6 jest baaardzo ciasno,bardzo w pasku jest więcej miejsca,jeśli gtb22 ma pójść z flanszą to na 1000% nie wejdzie-chyba że będziesz puszkę ciął

Opublikowano

Ma ktoś wystrojone auto już na tej turbinie?

Opublikowano

Co do filtra to mówił mi cos a jakieś przejściowce z silikonu

Opublikowano

Moim zdaniem w B6 jednak najlepiej zespawać turbinę z kolektorem - mało miejsca. Jak chcesz montować turbo z kolektorem to kolektor z dospawaną flanszą można mieć za 500zł plus turbina i przerobienie podciśnienia. Można też samą flanszę kupić, samemu sobie dospawać i samemu przerobić podciśnienie na gruszkę - wtedy najtaniej :) szkoda, że w B6 jest tak mało miejsca, bo gtb22 to naprawde fajna turbina i może dzięki niej ciężkie B6 AVF jakoś by jechało :)

Może komuś się uda...

Opublikowano

przejścówka swoją drogą-sprawa rozchodzi się czy turbo się zmieści z ori puszką i blachą filtra powietrza

Opublikowano

Jednym słowem rzeźba jak byk do tego dochodzi pare innych drobiazgów które trzeba ogarnąć he he

Opublikowano

niech ktoś poda średnice strony zimnej i cieplej turbo (ile zajmuje miejsca) to powiem czy wejdzie oczywiście 2260, zmierzył bym u Ciebie Dawid ale wiadomo po Twoich wczasach:)

Opublikowano
niech ktoś poda średnice strony zimnej i cieplej turbo (ile zajmuje miejsca) to powiem czy wejdzie oczywiście 2260, zmierzył bym u Ciebie Dawid ale wiadomo po Twoich wczasach:)

A ile masz rezerwy u siebie do podłużnicy?

Opublikowano

1,8cm do filtra

Opublikowano
Ja mam pytanie czy montowal ktoś gotowy zestaw gtb22 do b6 od olka_wroc ?

kumpel montował spawane GTB22 od Olka ale do Passata fl AVF i weszło z ori filtrem

Opublikowano

w pasku żaden problem,ma inny filtr powietrza

Opublikowano

Tymek miałes juz CAHA zakladac:decayed:

ale nic poczekam moze tym razem Ci sie uda...

BTW to auto juz miało GT22, za czasów gdzy dzo dzo był za kiera. tyle ze był ,, grzybek i ponczocha'' zamiast ori filtra

Opublikowano

ale był na gt 22 a nie na gtb22 , niech wsadza wyobaczymy co wyjdzie

Opublikowano

wiem ze GT a nie GTB:wink:

Opublikowano

Do tego mi jeszcze daleko ;-) jest pare innych rzeczy do zrobienia ale wiem napewno jaki zestaw wezme

Opublikowano

u mnie to wyglada tak turbo skrecone z kolektorem z uszczelka,splyw oleju do poprawienia bo troche sie z niego zaczelo saczyc oraz jaks izolacje musze zrobic filtr-turbo......

dsc07817h.th.jpg

dsc07818b.th.jpg

dsc07821pn.th.jpg

dsc07820i.th.jpg

dsc07827lw.th.jpg

dsc07831fz.th.jpg

dsc07823g.th.jpg

Opublikowano

A ten spływ oleju to tez po jakiejs przeróbce jest??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.