Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na zdjęciu jest Turbina KKK jesteś pewien że to podejdzie? Bo gdzieś słyszałem ze do 1.9 to tylko Garrett....

Opublikowano

KKK jest ciezej przerobic.

Opublikowano

A w czym jest problem? Ja mam 2.0 a nie 1.9

Opublikowano

Pewnie jest ciężej przerobić na vnt sterowane zaworkiem n75

Opublikowano

Mój wydech do GTB1756vk

dscn5015y.th.jpg

dscn5014v.th.jpg

dscn5013m.th.jpg

dscn5012i.th.jpg

dscn5011z.th.jpg

Opublikowano

Great job!

Kiedy jedziemy na dynometa?

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Turbo ma ode mnie -taki sam zestaw jak twoj.

no od ciebie krystian i powiem ze ladnie podeszles do tematu(za co podziekowania) bo robert chwalil robote,turbo ma potencjal i ladnie wstaje teraz jest kolo 165-170ps w grudniu jade na korekte jak sprzeglo sie ulozy....robert cos wspominal ze 200ps nie powinno byc problemem ale to niech on sie wypowie

Krzysiek wrzucił byś fotki jak to turbo osadzone jest w AFNie:wink: bo to jest mój kandydat jak sie mi hybryda skończy:decayed:

AHF:

- pompa 11

- 230-tki

- GTB17 + DP 2,5, wycięty kat

- FMIC custom

- dolot + kolektor dolotowy ASZ/ARL

- jednomas +g60

- wałek SDI z oznaczeniem 38E

- kilka drobiazgów z ARL - map, chłodniczka oleju

Full mod by CTR Tuning.

AHF.jpg

350Nm przy 2000rpm, myślę, że bardzo dobry wynik ogólnie.

Opublikowano
Great job!

Kiedy jedziemy na dynometa?

jak zwykle brak czasu:( ale możę w poniedziałek?

Opublikowano

Great job!

Kiedy jedziemy na dynometa?

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Turbo ma ode mnie -taki sam zestaw jak twoj.

no od ciebie krystian i powiem ze ladnie podeszles do tematu(za co podziekowania) bo robert chwalil robote,turbo ma potencjal i ladnie wstaje teraz jest kolo 165-170ps w grudniu jade na korekte jak sprzeglo sie ulozy....robert cos wspominal ze 200ps nie powinno byc problemem ale to niech on sie wypowie

Krzysiek wrzucił byś fotki jak to turbo osadzone jest w AFNie:wink: bo to jest mój kandydat jak sie mi hybryda skończy:decayed:

AHF:

- pompa 11

- 230-tki

- GTB17 + DP 2,5, wycięty kat

- FMIC custom

- dolot + kolektor dolotowy ASZ/ARL

- jednomas +g60

- wałek SDI z oznaczeniem 38E

- kilka drobiazgów z ARL - map, chłodniczka oleju

Full mod by CTR Tuning.

http://s11.postimage.org/710g5svan/AHF.jpg

350Nm przy 2000rpm, myślę, że bardzo dobry wynik ogólnie.

Dzięki dejf, a nie masz czegos z passata/A4? bo jakos mam wrażenie ze na wzdłuznych inaczej moc wychodzi:eusathink:

Opublikowano

zastanawia mnie ile można się spodziewać: gtb1756+pompki BA+FMIC+DP silnik oczywiście 1.9tdi AVF

Opublikowano
zastanawia mnie ile można się spodziewać: gtb1756+pompki BA+FMIC+DP silnik oczywiście 1.9tdi AVF

po weekendzie się dowiesz:)

Opublikowano

ja już wiem,tylko chce mieć odniesienie...jakieś

Opublikowano
Daniels - jesteś strasznie tajemniczy :)
hehe

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ----------

Daniels - jesteś strasznie tajemniczy :)
teraz doczytałem że AL-ki wkładasz od cowboya??
Opublikowano

Tak, jak uda mi się w miarę szybko znaleźć dawców za dobrą kasę. Teraz to ma być szybka akcja- przekładka i remap w kilka godzin :)

Opublikowano
zastanawia mnie ile można się spodziewać: gtb1756+pompki BA+FMIC+DP silnik oczywiście 1.9tdi AVF

po weekendzie się dowiesz:)

Stawiam na 210+

Opublikowano

max pompek BA to 210ps.,,choć są wyjątki

Opublikowano

realne na BA to 200ps :wink:

Opublikowano

No ok...a jaki jest max dla AL w takim razie?

Opublikowano

240-250ps spokojnie

Opublikowano
240-250ps spokojnie

Mi ostatnio wypluło 242, ale dymu trochę było :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.