Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kevlar znam ten temat:) z resztą pewnej osobie podsunełem ten temat od ktorej sie dowiedziałeś:P

Czyżbyś znał się z Fahoo?, właśnie nasze tarcze się nabijają:)

A tu tłok dla tych co myślą ze wypaliło w nim dziurę....

imag0476c.jpg

Opublikowano

Z Fahoo znam się kilka latek:) Ja się trochę obracam wśród ludu co modernizuja auta nawet ze mną w ASO pracuja:P i z tym kevlarem podsunełem pomysł bo sam zrobiłem i pokazałem na fotach:)

Opublikowano
Z Fahoo znam się kilka latek:) Ja się trochę obracam wśród ludu co modernizuja auta nawet ze mną w ASO pracuja:P i z tym kevlarem podsunełem pomysł bo sam zrobiłem i pokazałem na fotach:)

A widzisz to Fachoo o tobie mi mówił:) świat jest naprawdę mały:)

Opublikowano

No widzisz, bede kiedy u faha bo trzeba bedzie ogarnać mi jedna turbawkę:P

Opublikowano
No widzisz, bede kiedy u faha bo trzeba bedzie ogarnać mi jedna turbawkę:P

Spoko

Opublikowano

Piotrek na jakimś forum wyczytałem że tłok pęka min:jak się przestawia wałek/wiadomo czasami pęka ot tak/zastanawiam się czy u mnie nie ustawić wałka z powrotem na 0

Opublikowano

Nic się nie stanie od przestawionego wałka. Ja jeżdze na -2.2 i nic sie nie dzieje. Zdarzały sie ze pękały tłoki. Jakis czas temu w sharanie asz tez tak tłok był pękniety i auto sama seria.

Opublikowano

ja mam kolegę co jeździ ze 4 lata na -2,0 ja pojeździłem trochę mniej:)

Opublikowano

ja jezdze 3lata na -2,8

Opublikowano

uspokoiliście mnie,że to jednak nie ma wpływu u mnie jest tylko -2.0

Opublikowano

Spoko Loko:) nie takie auta jezdzily z przestawionym synchro:P

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
juby_p nie lubię być nachalny ale jak tam pracę ?
Opublikowano
juby_p nie lubię być nachalny ale jak tam pracę ?

Zerknij w mój temat, silnik jeszcze poza autem..... brak możliwości przymiarki nie che wysyłać niesprawdzonej rzeczy.

Opublikowano
juby_p nie lubię być nachalny ale jak tam pracę ?

Zerknij w mój temat, silnik jeszcze poza autem..... brak możliwości przymiarki nie che wysyłać niesprawdzonej rzeczy.

ok,ok rozumiem :thumbup1:

Opublikowano
juby_p nie lubię być nachalny ale jak tam pracę ?

Zerknij w mój temat, silnik jeszcze poza autem..... brak możliwości przymiarki nie che wysyłać niesprawdzonej rzeczy.

ok,ok rozumiem :thumbup1:

A jescze p głowie chodzi mi cły czas udoskonalenie tego dolotu także myślę że będzie ci się opłacił czas oczekiwania:)

Opublikowano
juby_p nie lubię być nachalny ale jak tam pracę ?

Zerknij w mój temat, silnik jeszcze poza autem..... brak możliwości przymiarki nie che wysyłać niesprawdzonej rzeczy.

ok,ok rozumiem :thumbup1:

A jescze p głowie chodzi mi cły czas udoskonalenie tego dolotu także myślę że będzie ci się opłacił czas oczekiwania:)

:thumbup1: poczekam, poczekam :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a co tu temat umarł? ja dziś po montażu GTB17 w passacie AVB, sporo rzeźby było, ale ładnie weszła......odczucia na dzis to słabo wstaje na sofcie pod BRD , mam nadzieję że po korekcie będzie lepiej.

Opublikowano

To zalezy jak jest przerobiona. Ogolnie powinienes czuc lepsza góre

Opublikowano
To zalezy jak jest przerobiona. Ogolnie powinienes czuc lepsza góre

tak jest góra lepsza dół gorszy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.