Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Takie sobie Audi A4 ...

Jak się wam podoba koledzy 1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Jak się wam podoba koledzy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lukaszr nie ma sline'a, a czarna podsufitka jest :cool:

Opublikowano

lukaszr nie ma sline'a, a czarna podsufitka jest :cool:

i ogóra zamiast gałki zmiany biegów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czytałem że prawdziwe S-line ma obniżone zawieszenie o 25mm czarną podsufitkę,kierownicę,gałkę zmiany biegów,fotele kubełki z materiałem po środku Spid,i

co Wy na to?

Opublikowano

Jeszcze raz gratuluje autka, a przede wszystkim koloru...(czarne, srebrne i inne szare - to już było :tongue4:)

Z tego co wiem to występował pakiet stylistyczny s-line zewnętrzny (alu, obniżone zawieszenie, inne nakładki zderz.) i wewnętrzny

(kierownica, gałka,podsufitka,siedzenia, nadruk na zegarach)

Z tego co wiem to nie musiały występować razem, ale nie dam 100%.

Pozdrawiam

Opublikowano

ja zaliczałem DOKłADNIE taką samą przesiadkę jak kolega.. :przebiegly:

Opublikowano

Czytałem że prawdziwe S-line ma obniżone zawieszenie o 25mm czarną podsufitkę,kierownicę,gałkę zmiany biegów,fotele kubełki z materiałem po środku Spid,i

co Wy na to?

Prawdziwy s-line to przede wszystkim taki, ktory wyjezdza z fabryki jako s-line :cool:

Nie kazdy s-line ma np. sportowa 3-ramienna kierownice i galke biegow inna...

Moj ma np. fotele w pelnej skorze. Sa rozne opcje... co kto woli i sobie zazyczy.

Opublikowano
  • Autor

ja zaliczałem DOKłADNIE taką samą przesiadkę jak kolega.. :przebiegly:

I jakie wrażenia?Bo umnie same plusy.Inny świat :) :)[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 10:44 _________________________________________________

Czytałem że prawdziwe S-line ma obniżone zawieszenie o 25mm czarną podsufitkę,kierownicę,gałkę zmiany biegów,fotele kubełki z materiałem po środku Spid,i

co Wy na to?

Prawdziwy s-line to przede wszystkim taki, ktory wyjezdza z fabryki jako s-line :cool:

Nie kazdy s-line ma np. sportowa 3-ramienna kierownice i galke biegow inna...

Moj ma np. fotele w pelnej skorze. Sa rozne opcje... co kto woli i sobie zazyczy.

Też tak po woli myślę.Bo co oglądam zdjęcia każda jest inna... :a4fan:

Opublikowano

Recpect :notworthy: furak

do tej pory nie bardzo podobał mi sie kolor z odcieniami niebieskiego ale ten wygląda ekstra

piękne audi oby więcej takich więcej na naszych drogach :evil:

Ja chce taki Bordowy! lol marzenia

pozdro

Opublikowano
  • Autor

Recpect :notworthy: furak

do tej pory nie bardzo podobał mi sie kolor z odcieniami niebieskiego ale ten wygląda ekstra

piękne audi oby więcej takich więcej na naszych drogach :evil:

Ja chce taki Bordowy! lol marzenia

pozdro

kolega miał do sprzedania bordową 2003 avant i sprzedawał 3 miesiące :bicz: :bicz:

Opublikowano

Ładne wnętrze. Bardzo polecam wymianę radyjka na RNS-E. No i do pełnego s-line wymagana modyfikacja przedniego zderzaczka.

Opublikowano

Piękne autko

Mi osobiście podoba się bardziej bez relingów niż z.

Także szukałem avanta ale nie udało sie ładnego znaleść więc jest saloon.

Gratuluje i pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Piękne autko

Mi osobiście podoba się bardziej bez relingów niż z.

Także szukałem avanta ale nie udało sie ładnego znaleść więc jest saloon.

Gratuluje i pozdrawiam

Miło dzięki :th:Też długo szukałem znalazłem i dużo zapłaciłem ale ,myśle że było warto.Parę dodatków i bedzie szkiełko :a4fan:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo ładne! Rownież mam S-Line'a! Prawie identyczne wnetrze! Jak tylko zrobir fotki to zamieszcze! Pozdrawiam! :>

  • 2 lata później...
Opublikowano

2,5 roku ciszy w temacie... WSTYD :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

2,5 roku ciszy w temacie... WSTYD :gwizdanie:

wstyd i to jaki :embarrassed: nie ma czasu ,choć jest kilka małych zmian -kosmetycznych.Nie to co u Ciebie :naughty:

nie długo zrobię nowe zdjęcia :wink4: [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 08:39_________________________________________________i widzę że zdjęcia poznikały :evil:

Opublikowano

Wiem, ze sa zmiany, dlatego prosze o aktualne i caly czas widoczne fotki :naughty:

:wink4:

Opublikowano

ja też bym chciał zobaczyć ten środek bo na razie widzę tylko jak inni go zachwalają :cool1::)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

i... :mysli:

Opublikowano

cisza :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.