Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] moja bestia 3.2 fsi, s-line


karus99

Rekomendowane odpowiedzi

zaczne od poczatku

Wlascicielem jestem od niedawna, wiec tak naprawde jeszcze nic z nia nie robilem, wczesniej jezdzilem bmw e46, ale jak narazie do audi to mu daleko. Zobaczymy jak bedzie sie spisywal w podrozy do Polski no i ciekawe jak ze spalaniem w koncu to 3.2

Autko to A4 (b7) 3.2 fsi niestety nie quattro:( 2006 w s-line

Tak naprawde kupilem go tylko na handel ale jek bedzie sie dobrze spisywal to pewnie go zostawie.

Za trzy tygodnie jade do Polski i mam nadziej ze uda mi sie go troche pomalowac: kilka elementow potrzebuje kosmetycznych zabiegow)

Oto kilka zdjec

P1030078.jpg

P1030079.jpg

P1030080.jpg

P1030064.jpg

P1030063.jpg

P1030069.jpg

P1030070.jpg

P1030065.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed malowaniem

P1020922.jpg

Ale się rozpisałeś :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka kolejnych fotek

projekt jest w toku wiec nie ma narazie sie czym chwalic

Trzeba pomalowac zderzaki i drzwi od strony kierowcy plus niewielkie zmiany w wewnatrz (radio trzeba zmienic na nowsze bo poprzedni wlasciciel mial jeszcze kasetowe )

audi1.jpg

audi2.jpg

audi3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karus99, weź przejrzyj sobie inne wątki, gdzie są przedstawione klubowe A4 i wtedy coś napisz, a nie dozujesz napięcie jak "Klanie" :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka ładna, ale w pierwszym poście daj dokładniejszy opis i powklejaj zdjęcia środka i reszty.

Bo tak to temat sie kupy nie trzyma. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakas Pani tym jeździła :mysli:

na to wygląda, że pani jeździła, albo jakiś wyjątkowy niedbaluch. Trochę się nazbierało tego do malowania :) zderzak widzę szpachlowany był
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo jezdzil nim mezszczyzna, ale w miejscu w ktorym mieszkam prawka moze dostac kazdy, no i ludzie nie dbaja o samochody polowa fur wyglada jak jedzace smietniki, porysowania i odrapania to standard, a o wnetrzach to szkoda nawet mowic, siedzenie pasazera to zazwyczaj zawalone jest smieciami po prostu wstyd, spedzilem caly weekend szmponujac i czyszczac skory. Co do szpachlowania to nic nie bylo przy nim robione, tu nikt sie w to nie bawi- za drogi interes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...