Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)


chela03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, dzisiejszego dnia znalazłem troszkę wolnego czasu i postanowiłem coś pomajsterkować przy aucie, spojrzałem do mojej kanciapy co ewentualnie by wykorzystać :naughty: Postanowiłem się zabrać za grill, stwierdziłem, że wydać kilka stówek na grill ori S too nie na kieszeń biednego studenta :tongue4: udało mi się stworzyć coś takiego jak na poniższych zdjęciach ;) Dopowiem że do garażu wjechałem tak jak na ostatnim ;) chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat, jak wam się to podoba i czy w ogóle podoba :wink4: Proszę o komentarze i opinie :>

Zdj_cie0691.jpg

Zdj_cie0692.jpg

Zdj_cie0684.jpg

Zdj_cie0688.jpg

Zdj_cie0562.jpg

Zdj_cie0696.jpg

Zdj_cie0699.jpg

Zdj_cie0695.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :tongue4: ja lubie kombinować, mam możliwości zrobić dużo rzeczy głównie związane z lakiernictwem, dlatego próbuje samemu coś porobić a jeśli mi i społeczeństwu to się nie spodoba wracamy do punktu wyjścia ;) Powiem tylko że na żywo to lepiej wygląda niż na tym zdjęciu robionym tel w świetle garażowym ;) ale jeśli faktycznie lepiej nie wyjeżdżać to trzeba będzie się tego pozbyć :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam grill jeszcze jak Cię mogę, ale to na zderzaku do wywalenia :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zderzaka zwaliłem na grilu jeszcze jest, zrobię zdjęcia w świetle dziennym i dorzucę, a co do ramki w czarnym macie to nie bardzo bo mam stalowe relingi i lusterka plus obwódki szyb więc brakowało by czegoś z przodu :) Panowie, kombinuje w tym garażu bo co tu robić w deszczowe wieczory :tongue4: akurat te chromy żeby usunąć to dwie minutki i nie ma śladu ale chciałem poznać wasze zdanie bo jak jestem zmieszany czy mi sie podoba czy nie :wink4: wieczorkiem wrzucę fotki całego auta z grilem i może komuś się bardziej spodoba :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...