Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)


chela03

Rekomendowane odpowiedzi

Tą ramkę z kratki zderzaka też wywal bo to nie b6, i nie pasuje zabardzo, co do samego grilla wygląda nawet nieźle, szkoda tylko ze te listwy co dokładałes nie są ciut cieńsz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety cieńszej nie miałem, a że robiłem tylko próbę too szkoda było mi kasy na ewentualne zakupy :) chyba jednak zacznę odkładać w skarpetę i kupię ori grill s4 boo cholernie mi się podoba ;)

póki co zostaw grill jak jest i ciułaj, kasę, codziennie wertuj allegro, i nie tylko pod hasłem s4, bo i pod a4 uda sie wyrwać grill od S4, jak ktoś nie wie co sprzedaje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal ten chrom na metry i zostaw samą ramkę grilla, w tej chwili auto wygląda jak by mu ktoś co drugiego zęba wybił :thumbdown:

A ten chrom wokół szyb ori czy też z metra :chytry: jak ori to ok a jak z metra to uważaj żeby nie zaczął blaknąć itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jedyne co można zrobić z ori grilem to wymienić go na ori S4 lub RS4 :) przy mniejszym budżecie do ciemnego lakieru możemy ewentualnie założyć jom'a bez znaczka. Mówię o takim, sam miałem taki u siebie :

grilasjomm.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jedyne co można zrobić z ori grilem to wymienić go na ori S4 lub RS4 :) przy mniejszym budżecie do ciemnego lakieru możemy ewentualnie założyć jom'a bez znaczka. Mówię o takim, sam miałem taki u siebie :

grilasjomm.th.jpg

Jak ktoś ma takie ciągoty do czarnego to niech znaczek na czarno pomaluje bo grill bez znaczka niewygląda :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o grill bez znaczka to i dla mnie nie wygląda za fajnie :) z chromu też nie chciałbym rezygnować bo jakoś całościowo podoba mi się to auto tylko ten grill wymienię na ori S4 to już pewne tylko problem kiedy to nastapi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o grill bez znaczka to i dla mnie nie wygląda za fajnie :) z chromu też nie chciałbym rezygnować bo jakoś całościowo podoba mi się to auto tylko ten grill wymienię na ori S4 to już pewne tylko problem kiedy to nastapi :>

Ja proponuje to zwalic w pidu bo wiocha traci... Jesli chcesz chrom z przodu to pomaluj obwodke grilla w carny mat i zostaw srebrny znaczek albo odwrotnie ;) bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat. Kolo wrzuca zdjęcia i pyta czy fajne po czym wszystcy go faczą i koleś wszyskto zdejmuje. Ja jeżdze na ori 15' z audi 100 fura podniesiona na maxa i jeżdze bo mi sie to podoba. Jakby koles miał odrobine charakteru to nie przejmował by sie opiniami skoro obkleił grill tz, że mu sie podoba a skoro sie podoba to bym tak zostawił. Kumpel ma podobnie obklejony grill i na żywo nawet spoko to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zgodze z kolegą wyżej tyle, że obklejenie kosztowało mnie kilka minut roboty a materiał miałem więc chciałem przypasować bo przymierzam się do kupna ori s4 a chciałem zobaczyć jak pionowe chromy prezentują się na aucie :) ogólne podsumowanie moje jest takie, że z daleka na pierwszy rzut całkiem ładnie ale z bliska widać, że to domowa robota, "tania podróbka", zdecydowałem się na kupno ori s4, czekam na fundusze i może jakąś okazje ;) Dopowiem, że w ten weekend doszły lampki do tyłu poliftowe :> autko nabiera pomalutku wyglądu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jedyne co można zrobić z ori grilem to wymienić go na ori S4 lub RS4 :) przy mniejszym budżecie do ciemnego lakieru możemy ewentualnie założyć jom'a bez znaczka. Mówię o takim, sam miałem taki u siebie :

grilasjomm.th.jpg

Jak ktoś ma takie ciągoty do czarnego to niech znaczek na czarno pomaluje bo grill bez znaczka niewygląda :thumbdown:

A właśnie moim zdaniem już lepiej niech zostawi to co zmodził niż gril bez znaczka :thumbdown: Marki się wstydzisz? Ten chrom na zderzaku to lipa straszna grill jeszcze przejdzie, jak slepy wspomnial szkoda że ten chrom nie jest cieńszy. Ale wiadomo że na zdjęciach zawsze lepiej wygląda nie widać niedociągnięć.. Zbieraj na S4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, żeby dorwać dobrą "s"-ke to musiałbym sprzedać dobrze swojego i dołożyć pewnie raz jeszcze tyle. Cieszę się z mojej audiczki ale nie stać mnie na "s" a nie ukrywam, że kilka części z "s" znacznie poprawiają wygląd zwykłej a4. Nie każdego stać na każdą zachciewajke, jestem studentem dorabiam tylko w wakacje a w roku akademickim auto służy mi do dojeżdżania na studia, tu kolejny problem "s" więcej łyknie :tongue4: Odnośnie grila, temat założyłem ponieważ sam nie miałem zdania czy to ładne czy nie, nie byłem do końca przekonany czy zostawić czy jednak wieś... Przez to zmieszanie postanowiłem zapytać Was co o tym myślicie, a ogólne posumowanie miało zadecydować czy zostawić chrom czy nie :) Wyszło negatywnie więc chrom już w śmieciach a w skarpete powoli odkładam na grill "s" i teraz nikogo o zdanie nie pytam bo dla mnie ori grill "s" robi robotę w a4 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego potrzebny ten grill S4 skoro masz A4, Nie lepiej sprzedać auto i kupić S-ke niż zrobić publikę "S"-ki a jeżeli nie masz kasy zostaw autko w ori chyba że lubisz mix

Akurat grill od eski to fajny smaczek i poprawia znacznie wygląd, nie widzę w tym żadnego podrabiania eSy :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego potrzebny ten grill S4 skoro masz A4, Nie lepiej sprzedać auto i kupić S-ke niż zrobić publikę "S"-ki a jeżeli nie masz kasy zostaw autko w ori chyba że lubisz mix

Powiedz to wszystkim którzy rezali lampy z polifta do przedliftów. To przecież też mix. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przypomina czasy PRL kiedy to ze starego maluszka robiło się nowszy mode

Chyba jeszcze w tamtych czasach żyjesz :cool1:

Jeździj sobie dalej swoją starą super serią i broń boże nic nie zmieniaj bo przecież takie zmiany to pod publikę.

btw,

Dla mnie seryjna b5 z 1995 niewiele różni się od 80. I jedno i drugie to auta, których sylwetka pierwszą młodość ma już dawno za sobą :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...