Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Grupowy chiptuning MR Motors -czyli Rogalotti -1000zł- VI tura


CrocodileReggae

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie dobilem do nich jakos we wrzesniu, to powiedzieli ze po 10 października się odezwą i jakos sie umówimy, nie odzywają sie, ja sie próbuje odezwać i też nic :( ale walcze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem na Mineralnej oddac auto do ogólnego serwisu, pytałem przy okazji o zrobienie programu to przybliżone terminy to połowa listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, załatwiłem sobie turbo BRD i 2 intercooler - orientujecie się jaki będzie koszt zestrojenia na tym setupie AWX-a. Ile by to wypluło - nie chcę aby auto dużo więcej paliło i nie dymiło - ale dużo lepiej jeździło:P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Arris :

Cena za zestrojenie jest zależna od tego , czy to będzie program ( drożej ) czy tylko korekta ( taniej ) .....

Co do wyników po zmianach to różnie ( przejrzyj dział z wykresami po modyfikacjach ) .....

Co do dymienia to "dobry" tuner wie jak zrobić żeby nie przesadzić , spalanie nie będzie mniejsze jak idziesz w MOC ........

Moje spalanie masz u mnie w profilu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pixi mało upalsz na miesci... Mi potrafił i z 13 wciagnac :decayed:

na BRD drugim IC i dobrym ukladzie paliwowym mysle ze 190 powinno byc :good:

Seba 13 po mieśce :shocked: , chyba dlatego że nie jest wystrojony :naughty: ............ fis pokazuje więcej , ale po przeliczeniu 10 - 10,5 l/100 opony zimowe 205*55*16 , myślę że to niezły wynik jak na moje mody :cool1: no chyba że się starzeje :polew: :polew: :polew:

Co do mocy to też tak uważam , jeśli wszystko w porządku z motorownią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś może wybierał sie do Witka ? Mam sprawe moze komus udało by sie zapisać mnie na program u niego z tego grupowego vw bo w tygodniu jak oni koncza prace to i ja wychodze z firmy a w weekendy nie robią i nie mam nawet jak, a na telefon nie odpowiadaja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś może wybierał sie do Witka ? Mam sprawe moze komus udało by sie zapisać mnie na program u niego z tego grupowego vw bo w tygodniu jak oni koncza prace to i ja wychodze z firmy a w weekendy nie robią i nie mam nawet jak, a na telefon nie odpowiadaja :(

Napisz mi PW , postaram sie coś załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po 140,2KM 343,8Nm to max co moża bylo uzyskać z tego turbo, Witek mówił ze przy turbo AWX wyjdzie najmniej 160KM, trzeba pomyśleć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jak się zapisać na grupowe?rejestracja na VW czy jak bo dodzwonić się do p.Witka to tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po wirusowaniu. Przed operacją jeździło się fajnie, a teraz jest bajka, a w serii miałem juz o 18 km więcej.

Kto się jeszcze zastanawia niech od razu się umawia na wizytę, pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po wirusowaniu. Przed operacją jeździło się fajnie, a teraz jest bajka, a w serii miałem juz o 18 km więcej.

Kto się jeszcze zastanawia niech od razu się umawia na wizytę, pozdro smiley

AVF z koncówki tak maja :naughty:

to ile jest teraz 175?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...