Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym jeszcze przezył te brewki ale cholera jasna stary wywal te chromy z grilla przeciez to porażka na całej lini jest......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

|Temat grill jest zamkniety już( bedzie inny albo standart), widze że wszyscy mają manię przerobienia na S4. Po co?

nie tylko S4 istnieje. Nie chcę auta jak wszyscy takiego samego. Ja będę miał zderzak Rigera i nie chcę S4 bo mi się nie podoba( grill też).[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 15:04 _________________________________________________Grill juz mam orginalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zniechecaj się do nas poprostu bardziej lubimy "ori" tuning, przyjedź na spota pooglądamy to cudo!!! :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenony tez mam, i nowe felgi 17' orginał mam 16 zimowe :> jak zrobie zderzak i dokładkę to czemu nie moge wpasc o ile mnie nie zlinczują tam u Was :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody widze że też online to mam pytanko

Jakie masz fele?? bo też już powoli szukam..

A co do lusterek to masz nakładki czy całe skorupy wymieniałeś?? A jak całe to dużo roboty i czy sam robiłeś??

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :kwasny: i nie robie wiochy!!! nie będę robił auta jak wy chcecie !!!!!!!!!!!! :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :kwasny: i nie robie wiochy!!! nie będę robił auta jak wy chcecie !!!!!!!!!!!! :angry:

Twoje auto, Twoja sprawa :decayed: Niech będzie oryginalnie :gwizdanie: choć niestety życia nie oszukasz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna furka... bardzo mi sie podoba... :th:

twz, nic dodać - nic ująć... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to zajefajnie... :oklaski:

Widzisz tak jak pisałem...i tak się będą czepiać :>

Młody a nie miał być gril black od s4??

Napisz na PW lub GG ile za kółka dałeś...

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: za auto, bardzo mi się podoba :th:

nie rozumiem tylko krytki niektórych osób, auto się super prezentuje w sam raz dla młodej osoby a wy się czepiacie... wiochą to by było jakby takim autem podrózował jakiś facet z 10 lat starszy z wielkim brzuchem...

MŁODY-AUDI nie przejmuj się negatywnymi komentarzami,wkońcu nie każdemu musi odpowiadać przerabianie wnętrza seryjnej A4 na s-line a z zewnątrz na S4 tak jak tu jest to powszechne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7c857d654722e845.html

Jakiej średnicy są końcówki wydechu w Twoim aucie?

Srednica 9cm :)

:oklaski: za auto, bardzo mi się podoba :th:

nie rozumiem tylko krytki niektórych osób, auto się super prezentuje w sam raz dla młodej osoby a wy się czepiacie... wiochą to by było jakby takim autem podrózował jakiś facet z 10 lat starszy z wielkim brzuchem...

MŁODY-AUDI nie przejmuj się negatywnymi komentarzami,wkońcu nie każdemu musi odpowiadać przerabianie wnętrza seryjnej A4 na s-line a z zewnątrz na S4 tak jak tu jest to powszechne ...

Dzięk za wsparcie :notworthy: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...