Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym jeszcze przezył te brewki ale cholera jasna stary wywal te chromy z grilla przeciez to porażka na całej lini jest......

Opublikowano

Brwi to pól bidy , ale te chromki porażka :bag: załoz grill od S4

Opublikowano
  • Autor

|Temat grill jest zamkniety już( bedzie inny albo standart), widze że wszyscy mają manię przerobienia na S4. Po co?

nie tylko S4 istnieje. Nie chcę auta jak wszyscy takiego samego. Ja będę miał zderzak Rigera i nie chcę S4 bo mi się nie podoba( grill też).[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 15:04 _________________________________________________Grill juz mam orginalny :)

Opublikowano

nie zniechecaj się do nas poprostu bardziej lubimy "ori" tuning, przyjedź na spota pooglądamy to cudo!!! :th:

Opublikowano
  • Autor

Xenony tez mam, i nowe felgi 17' orginał mam 16 zimowe :> jak zrobie zderzak i dokładkę to czemu nie moge wpasc o ile mnie nie zlinczują tam u Was :>

Opublikowano

Nie mów u was , bo też już jesteś cześcią tego klubu :decayed:

Opublikowano

Młody widze że też online to mam pytanko

Jakie masz fele?? bo też już powoli szukam..

A co do lusterek to masz nakładki czy całe skorupy wymieniałeś?? A jak całe to dużo roboty i czy sam robiłeś??

Pozdr.

Opublikowano

Zdejmij te brewki, nie rób z ładnej B6 wiochy.

Opublikowano
  • Autor

Nie :kwasny: i nie robie wiochy!!! nie będę robił auta jak wy chcecie !!!!!!!!!!!! :angry:

Opublikowano

Nie :kwasny: i nie robie wiochy!!! nie będę robił auta jak wy chcecie !!!!!!!!!!!! :angry:

Twoje auto, Twoja sprawa :decayed: Niech będzie oryginalnie :gwizdanie: choć niestety życia nie oszukasz :hi:

Opublikowano

ładna furka... bardzo mi sie podoba... :th:

twz, nic dodać - nic ująć... :th:

Opublikowano

Bardzo fajnie sie prezentuje i daje pozytywny efekcik :th:

Opublikowano

No teraz to zajefajnie... :oklaski:

Widzisz tak jak pisałem...i tak się będą czepiać :>

Młody a nie miał być gril black od s4??

Napisz na PW lub GG ile za kółka dałeś...

Pozdr.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

zepsułes swiatła ;] tymi nakladkami :kwasny:

Opublikowano

7c857d654722e845.html

Jakiej średnicy są końcówki wydechu w Twoim aucie?

Opublikowano

:oklaski: za auto, bardzo mi się podoba :th:

nie rozumiem tylko krytki niektórych osób, auto się super prezentuje w sam raz dla młodej osoby a wy się czepiacie... wiochą to by było jakby takim autem podrózował jakiś facet z 10 lat starszy z wielkim brzuchem...

MŁODY-AUDI nie przejmuj się negatywnymi komentarzami,wkońcu nie każdemu musi odpowiadać przerabianie wnętrza seryjnej A4 na s-line a z zewnątrz na S4 tak jak tu jest to powszechne ...

Opublikowano
  • Autor

7c857d654722e845.html

Jakiej średnicy są końcówki wydechu w Twoim aucie?

Srednica 9cm :)

:oklaski: za auto, bardzo mi się podoba :th:

nie rozumiem tylko krytki niektórych osób, auto się super prezentuje w sam raz dla młodej osoby a wy się czepiacie... wiochą to by było jakby takim autem podrózował jakiś facet z 10 lat starszy z wielkim brzuchem...

MŁODY-AUDI nie przejmuj się negatywnymi komentarzami,wkońcu nie każdemu musi odpowiadać przerabianie wnętrza seryjnej A4 na s-line a z zewnątrz na S4 tak jak tu jest to powszechne ...

Dzięk za wsparcie :notworthy: :th:

Opublikowano

Każdy ma inny gust :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.