Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz idealne felgi do tego auta, takie jest moje zdanie

srebrne felgi i relingi robiły by robote :kox:

Opublikowano

srebrne felgi i relingi robiły by robote :kox:

Gdybym miał zmieniać te felgi to chyba tylko na coś w tym stylu: http://cgi.ebay.pl/MTM-Bimoto-8-5-x-19-Zoll-ET-35-5x112-Titan-poliert_W0QQitemZ180407428381QQcmdZViewItemQQptZAuto_Komplettr%C3%A4der?hash=item2a011ee51d&_trksid=p3286.c0.m14

MTM bimoto :kox:

Albo coś "tańszego dla przeciętnego Kowalskiego" np. coś od Bentleya (nawet chrom "na metry" jest :D ) http://cgi.ebay.pl/BENTLEY-CONTINENTAL-ALUFELGEN-WHEELS-FELGEN_W0QQitemZ350192679197QQcmdZViewItemQQptZAuto_Felgen?hash=item51891c391d&_trksid=p3286.c0.m14

Opublikowano

d96527.jpg

te od tt 19 sa :kox: ale tylko raz je widziałem na allegro :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

d96527.jpg

te od tt 19 sa :kox: ale tylko raz je widziałem na allegro :wallbash:

Fajne są :good: hmm może jednak kupię 19 " :) a co do samochodu to miron78 ma czarne autko i srebrne RS6 podoba mi się tak :good:

Opublikowano

a co do samochodu to miron78 ma czarne autko i srebrne RS6 podoba mi się tak :good:

które zimą zmienią kolor na grafit :decayed: zastanów się dwa razy przed zmianą, bo jest naprawdę super :good:

Opublikowano

no sliczna b6:D wyglada jak 300KM potworek :kox:

problem tylko w tym ze wyglada super a wcale nie jedzie :decayed:

ale ogarniesz silniczek i bedzie zamiatala

Opublikowano

Mlody, a może byś tak cenkę podrzucił (może być na PW) ?

Opublikowano

Andrew stwierdził w końcu, że 100tyś wydane na mody to wystarczająca pokuta za nie kupienie ori S4 i auto do żyda :> :naughty:

Mam nadzieję, że znajdzie nabywcę i że następne nie będzie tylko S4, czy RS4 look :good:

Opublikowano
  • Autor

Andrew stwierdził w końcu, że 100tyś wydane na mody to wystarczająca pokuta za nie kupienie ori S4 i auto do żyda :> :naughty:

Mam nadzieję, że znajdzie nabywcę i że następne nie będzie tylko S4, czy RS4 look :good:

Mody włożone w ten samochód spokojnie starczyłyby na S4 :) (oczywiście kupno samochodu + mody) ale fajne było przerabiać a ile kosztowało wole nie myśleć :decayed: czas na cos innego :)

Opublikowano

Andrew stwierdził w końcu, że 100tyś wydane na mody to wystarczająca pokuta za nie kupienie ori S4 i auto do żyda :> :naughty:

Mam nadzieję, że znajdzie nabywcę i że następne nie będzie tylko S4, czy RS4 look :good:

Mody włożone w ten samochód spokojnie starczyłyby na S4 :) (oczywiście kupno samochodu + mody) ale fajne było przerabiać a ile kosztowało wole nie myśleć :decayed: czas na cos innego :)

What? :mysli:

Opublikowano

Zbyt wcześnie sprzedajesz... jeszcze mnie na nią nie stać :decayed: ;( A może chcesz mojego AFNa? a ja resztę spłacę w dogodnych ratach? :polew: np. na 5-10 lat oprocentowanie... 0% :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zbyt wcześnie sprzedajesz... jeszcze mnie na nią nie stać :decayed: ;( A może chcesz mojego AFNa? a ja resztę spłacę w dogodnych ratach? :polew: np. na 5-10 lat oprocentowanie... 0% :kox::decayed:

Spoko :)

Opublikowano

Spoko :)

Tak? :kox: To kiedy umowę darowizny podpisujemy? :polew:

Opublikowano

Młody ja niedługo może będę dawał felgi do chromowania (jak w końcu dopasuje dekle jakieś) moze sie dołączysz? :naughty::decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Młody ja niedługo może będę dawał felgi do chromowania (jak w końcu dopasuje dekle jakieś) moze sie dołączysz? :naughty::decayed: :decayed:

jasne już się piszę :)

Opublikowano

Młody ja niedługo może będę dawał felgi do chromowania (jak w końcu dopasuje dekle jakieś) moze sie dołączysz? :naughty::decayed: :decayed:

jasne już się piszę :)

tylko ze to na Śląsk będę je wiózł :wink4: bo brat ma znajomego co w dobrej cenie by to połapał ale jeszcze nie jest wiadome na 100%

Opublikowano
  • Autor

Spoko :good: jedziemy :) tylko pamiętaj jak nogę wyleczę ;(

Opublikowano

Spoko :good: jedziemy :) tylko pamiętaj jak nogę wyleczę ;(

Jeszcze nie znam szczegółów co i jak i kiedy by można było jechać wiec dopiero jak sie dowiem to będziemy gadać o konkretach :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Samochód zostaje i będą nowe mody pierwsze to bi-xenon i felgi 19" :)

Obecne fotki :

918fbae3265ca4e8m.jpg

e005709cc899a088m.jpg

4f2bbe983c8f40c9m.jpg

Opublikowano

Samochód zostaje i będą nowe mody pierwsze to bi-xenon i felgi 19" :)

:oklaski:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.