Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

:kox: super furka :good:

Z ciekawości ile % masz ściemy z przodu i z tyłu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: super furka :good:

Z ciekawości ile % masz ściemy z przodu i z tyłu ?

Wszystkie 20% :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good::wink4: ( wiem wiem - strasznie rozgadany jestem )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: super furka :good:

Z ciekawości ile % masz ściemy z przodu i z tyłu ?

Wszystkie 20% :wink4:

Wszystkie przyciemnione folią o 20%? Bo na zdjęciach wyglądają jak na 80% :decayed:

Czy może piecowo ściemniałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: super furka :good:

Z ciekawości ile % masz ściemy z przodu i z tyłu ?

Wszystkie 20% :wink4:

Wszystkie przyciemnione folią o 20%? Bo na zdjęciach wyglądają jak na 80% :decayed:

Czy może piecowo ściemniałeś?

Folią tylko ona na słońcu robi się ciemniejsza i ma efekt lustra odbicia podobno ale cos w tym jest :hi:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2009, 22:44_________________________________________________

:good::wink4: ( wiem wiem - strasznie rozgadany jestem )

Fakt :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć gdzie ściemniałeś? Policja nie może się przyczepić do 20% ściemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć gdzie ściemniałeś? Policja nie może się przyczepić do 20% ściemy ?

Ściema była robiona w N.S. (Nowy Sącz ) policja może się doczepić ale tylko do przenich bocznych resztę możesz zamalować na czarno :naugh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn wiem że do przednich ale ściema samych tylnich głupio wygląda a nie wiem ile można przednie boczne zaciemnić. Tak jak Ty masz 20% mi się bardzo podoba i też tak bym chciał u siebie zrobić ale zastanawia mnie czy mogą się do tego przyczepić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn wiem że do przednich ale ściema samych tylnich głupio wygląda a nie wiem ile można przednie boczne zaciemnić. Tak jak Ty masz 20% mi się bardzo podoba i też tak bym chciał u siebie zrobić ale zastanawia mnie czy mogą się do tego przyczepić :mysli:

Chyba Ci wyraznie napisal przednie boczne masz juz fabrycznie przyciemione do granicy normy czyli kazda folia jaka bys nie zalozyl jest juz nielegalna nawet przezroczysta :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20% jest przepuszczalności światła, a wg. przepisów powinno być 75% dla bocznych szyb.

75% jest w standardzie, więc jak Ukasz już napisał - każda folia przekroczy normę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejqu jakie B7 3.0 :?: Co to ma znaczyć i dlaczego nie ma jeszcze zdjęć :evil:

Czas zmienić samochód :) tu już wszystkie mody zrobione :) czas na B7 i polecimy w RS4 :naughty: tak myślę :> a raczej mam plany :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejqu jakie B7 3.0 :?: Co to ma znaczyć i dlaczego nie ma jeszcze zdjęć :evil:

Czas zmienić samochód :) tu już wszystkie mody zrobione :) czas na B7 i polecimy w RS4 :naughty: tak myślę :> a raczej mam plany :cool1:

wyższa pierdolencja :kox: :kox: :kox: i dla pewnosci... nie mowimy tu o Optiku rs4 w A4 tylko o prawdziwej RS4 ?? :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zmienić felgi tylko nie wiem na jakie :gwizdanie: 18 to pewne i srebrne (grafitowe mi się już znudziły :decayed: ) macie jakieś propozycje ? najlepiej linki z allegro będę wdzięczny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej zakladaj teraz chromy :kox: :kox: :kox:

Najlepiej na metry :wink4: :wink4:

Taaa :polew: PIMP-TEAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zmienić felgi tylko nie wiem na jakie :gwizdanie: 18 to pewne i srebrne (grafitowe mi się już znudziły :decayed: ) macie jakieś propozycje ? najlepiej linki z allegro będę wdzięczny :hi:

Przepraszam, że to powiem, ale: popierdzieliło Cię? :shocked::wallbash::thumbdown: Masz idealne felgi do tego auta, takie jest moje zdanie :decayed: A jak chcesz się ich pozbyć to za ile? info na PW lub tu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...