Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Fotele , kanap , tunel środkowy, ręczny skóra, podłokietnik skóra, czarna wykładzina wszystko z B7 s line juz w samochodzie tylko fotosik blokuje mi fotki jak wymyśle cos innego to wkleję fotki :) fotele :kox: ze schowkami i uchwytem na napoje w tylnym podłokietniku. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zastanawiam :wink4:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 20:20_________________________________________________Reszta fotek w pierwszym poście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to by musial deske, boczki, podsufitke, rolete, kiere , a i tak to nie bedzie to samo :thumbdown: Wiec troche dziwnie , chyba ze fotele przeszyc :naughty: Ale znow szkoda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche dziwnie :) ja sie zasnatawiałem nad takim połączeniem ale juz mi sie nie podoba :)

szukam cały czas skóry w moim kolorze

Młody brawo za odwage ;) [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 08:52_________________________________________________może chcesz sie teraz zamienić na kierownice :):kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba jak na razie :wink4: a jak się znudzi to wsadzę cały środek z B7 s line , deskę ,podsufitkę i całą resztę plastyków :) dzięki boberek za ofertę kiery ale mysle teraz nad kierownicą z TT :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie poki co wyglada to slabo... Ja bym sie wzial za zmiane boczkow + deski skoro juz kupiles fotele... ale kurfa... zostaje jeszcze bagaznik :wallbash:

Kupa inwestycji Cie czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrew - teraz to zesrałeś :naughty: Jakoś mi się gryzą te fotele z tapicerką - wymieniaj szybko na czarną, jak schwarz to ganz schwarz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...