Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] S4 B5 drożeją?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od jakiegoś czasu oglądam sobie aukcje na autoscout24 oraz mobile. Czy mi się wydaje, czy one coraz bardziej drożeją? :blink:

Opublikowano

Bardzo możliwe ;) jest ich coraz mniej... :cool1:

Opublikowano

Bardzo możliwe ;) jest ich coraz mniej... :cool1:

Dokładnie.

Za parę lat to będzie klasyk wart z każdym rokiem coraz więcej.

Opublikowano
  • Autor

Czyli kupować póki jeszcze w miarę tanie :kox:

Opublikowano

Myślę,że tak ale znalezienie fajnej sztuki to spory wyczyn.

Opublikowano

moja bedzie szła pod młotek , obserwować temat :wink4:

Opublikowano

moja bedzie szła pod młotek , obserwować temat :wink4:

Niestety, ma jedną wadę - nie jest sedanem :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

moja bedzie szła pod młotek , obserwować temat :wink4:

znowu ? :polew:

Opublikowano

moja bedzie szła pod młotek , obserwować temat :wink4:

Niestety, ma jedną wadę - nie jest sedanem :disgust: :disgust: :disgust:

to akurat jest zaletą :wink4:

Opublikowano

moja bedzie szła pod młotek , obserwować temat :wink4:

halo halo..... :cool1: nie swiruj, jeszcze nie teraz, nie mam kasy jeszcze ....

Opublikowano

moja bedzie szła pod młotek , obserwować temat :wink4:

halo halo..... :cool1: nie swiruj, jeszcze nie teraz, nie mam kasy jeszcze ....

przecież moskal w życiu nie sprzeda esy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

moja bedzie szła pod młotek , obserwować temat :wink4:

mówiłeś że prędzej żony się pozbędziesz :mysli::)

drożeją bo nie jest to RS do którego części eksploatacyjne są w chorych pieniądzach a po wsadzeniu kilku złotówek masz dokładnie to samo. chociaż RS to RS :gwizdanie:

Opublikowano

mówiłeś że prędzej żony się pozbędziesz :mysli::)

zeby pozbyć sie żony to trzeba najpierw mieć żone :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

mówiłeś że prędzej żony się pozbędziesz :mysli::)

zeby pozbyć sie żony to trzeba najpierw mieć żone :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

mówiłem w przenośni :wink4:

Opublikowano

mów mi tu wprost, sprzedajesz czy nie, jak tak to kiedy mam kase przelac :)[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 17:53_________________________________________________najlepiej wiosna

Opublikowano

Poleciał koleś z ceną :kox:

Opublikowano

to te lusterka od M3 tak trzymają cenę :decayed:

Opublikowano

Lusterka M3 :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Jakiś wieśniak z Florydy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

to ja swoja za 60 musze wystawić :D

rsy już drozeją ;], ale eSka moim zdaniem jest zbyt "pospolita"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.