Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Srebrny Avancik .. ;) UPDATE VOL 1 :))) 18"


gooryl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Chaiłem Wam przedstawić moją nową zabaweczke :) Zdj mają jakieś 2 miesiące i są robione na szybko.. Autko ma przejechane 200 tyś mil.. całkiem sporo jednak po wnętrzu jak i po silniku oraz skrzyni tego nie widać :) jedynie po lakierze ponieważ bezbarwny schodzi z dachu i maski . Jak dotychczas wymieniłem tylne tarcze z klockami i łożyskami.. wszystko staram się robić samemu :cool1:

S5000391.jpg

Po kilku miesiacach zaszlo kilka zmian..:

-sprezyny -40

-ramki w zegarach

-kapcie 18"

-nowy termostat oleje itd itd .. nie bede pisal o rzeczach serwisowych :wallbash:

-zdjete znaczki z tylniej klapy :notworthy:

W planach jeszcze ?

-przyciemnienie szybek ..

-pomalowanie zacisk ow tylko jaki kolor..? :mysli:

DSCF2040.jpgDSCF2051.jpgDSCF2054.jpg

DSCF2063.jpgDSCF2071.jpgDSCF2076.jpg

DSCF2024.jpgDSCF2053.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-wymiana oleju w skrzyni ( jeśli mógłby ktoś napisać jak się dowiedzieć jaką mam dokłądnie skrzynie byłbym bardzo wdzięczny )

Masz na wlepce w bagażniku.

-jeśli to możliwe zainstalować xsenony ( tylko ori mnie interesuja )

Bez problemu, kpl ok 1 tysia ;]

-no i wstawić jakieś ori radio.. tutaj również mam problem bo nie mam pojęcia jakie być powinno , w bagażniku zmieniarka i jakaś skrzyneczka nokii (?)

Zrób zdjęcie zmieniarce to będzie wiadomo do jakiego radia podchodzi.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zaciski NIE maluj na czerwono bo zrobisz wieś tuning ... do twojego ładnie by pasowały grafitowe lub srebrne :) i gitarka będzie :good: :good:

Popieram kolegę :) Ja na Twoim miejscu ściągnąłbym te chlapacze :D powiedz mi kolego co to za model felg i jeśli to nie tajemnica ile Cię taka przyjemność kosztowała :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na myśli grill na czarny mat ?czy tą ramkę wokół ? masz jakieś poglądowe foto może ?o zaciskach myślałem żeby na czarno je zrobić..Za felgi z oponami dalem 350 f :kox: firmy nie pamiętam .. napiszę jutro jak nie zamule :)

EDIT:

jeszcze mi sie teraz przypomniało.. co myślicie HID'y 5000 k ? czy może takie oto żaróweczki ?

http://www.ebay.co.uk/itm/PHILIPS-H7-DIAMOND-VISION-5000k-HEADLIGHT-CAR-BULB-/250934437915?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6cdba81b#ht_500wt_949

albo

http://www.ebay.co.uk/itm/Philips-Blue-Vision-Xenon-Effect-Bulbs-H7-Pair-Blue-Vision-W5W-Side-Lights-/250912806514?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6b919672#ht_611wt_932

?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadkola troszke sie musiały wyrobic.. :evil: komfort też troszke sie stracił ale jak już przyszły sprężyny ... mega twardo i niektóre progi są dla mnie nie przejezdne..[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 23:18_________________________________________________nikt nie rozwieje moich wątpliwości odnośnie żarówki vs HID'y..? :disgust::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma niby dać taką sama barwę światła..?( poprzednia strona )

ale nie moc światła :gwizdanie:

Pozatym dużo jest podórbek na rynku tych żarówek, a z HIDami nawet hińczyk da rade, używam od prawie 4 lat :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...