Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podkleiłem watek :cool1:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Byl temat o B7 ale ciezko szedl :confused4: i nie pamietam na czym stanelo

Czyli TROOP zostaje :good:

p.s

Teraz skonczylem rezac skladane lusterka :kox: no i sprawa kodowania tez pomyslnie poszla :thumbup: sterowniki w drzwiach zakodowane i bez bledow :)

Myslalem ze Komfort nie przyjmie kodowania ale sie udalo :kox:

Teraz pasuje otworzyc watek na temat sterownikow drzwi co ktory obsluguje bo sa roznice w ilosciach pinow i oznaczen .

Opublikowano

Grzegorz, jesteś niesamowity... :good:

ja w tym tygodniu kupuję kompletny zderzak S-line z grillem od 3.0TDI :kox:

Opublikowano

Byl temat o B7 ale ciezko szedl :confused4: i nie pamietam na czym stanelo

ciężko o coś fajnego aby dostawić do B7 .... żeby fajnie wyglądało na naklejce

o takim temacie myślałem już bardzo dawno

Opublikowano

Aby skończyć Asystenta pasa czekam na 14 pinów :( . Jeden kabelek czyli dwa piny koszt 22,18 PLN 000 979 026 EA :blink:

Znalazłem tylko dwa z żelaznych zapasów i w dodatku z pozłacanymi końcówkami :decayed:

Opublikowano

Panowie czy można założyć do B8 zestaw głośnomówiący z bluetooth . chodzi o oryginalny zestaw audi. auto nie ma nawigacji. radio concert, niby przyciski tel są na panelu

Opublikowano
  • Autor

do Symphony na pewno można, musi być to moduł bez światłowodu 8T08623335C lub D lub E :wink4:[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 10:46_________________________________________________wrclaguna moduły drzwiowe musiały pójść ON-line czy nie ?? Tak na prawdę co musi iść On-line, tylko elementy odpowiedzialne za IMMO ??

Opublikowano

Andrzej wiesz ze na razie rezam bez ON LINE :wink4: Sterowniki drzwi nie sa objete ochrona :)

Mam gdzies spisane co idzie ON LINE a co nie . Pozniej wkleje to co wiem :)

Opublikowano

Andrzej wiesz ze na razie rezam bez ON LINE :wink4: Sterowniki drzwi nie sa objete ochrona :)

Mam gdzies spisane co idzie ON LINE a co nie . Pozniej wkleje to co wiem :)

Grzechu tez kiedyś myślałem, że ta Kunda ma na imie Andrzej ale to jest Łukasz :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no przecież Andrzej jest w " " :decayed::kox:

Opublikowano

Pany moze ktos chce lotke S LINE ORI do B8 na klape do avanta :) mam za 500 PLN . Cena w ASO .........tylko 1422 PLN :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pany też mam parę gratów do B8, resztę "wystawię " jak wrócę w przyszły wtorek/środę:

1. Instalację pod ori alarm z syreną, czujkami i przyciskiem w tapicerkę drzwi kierowcy ewentualnie z całym boczkiem kierowcy - cena 400 zł (bez boczka) z boczkiem 550 zł

2. Instalacja pod parktronik tył + moduł na tył - 350 zł (mam też tylną wiązkę zderzakową ale nie wiem czy kumpel nie będzie potrzebował do siebie bo mam dla niego też przygotowany taki zestaw) więc jak wrócę to się sprawdzi czy on ma tylko parktroniki w zderzaku czy ktoś się szarpnął i zamontował również wiązkę :decayed:

3. Instalacja odbiornika zegara ustawianego radiowo razem z modułem - 200 zł

4. Instalacja grzanych d*p przód - 150 zł

Opublikowano

Skoro ustalone ze Troop, to może teraz jakieś ładne logo ? :decayed:

troop_b8.jpg

A przy okazji, ktoś może ma rozpiskę, który bit/byte odpowiada za region w 17 - Instruments?

Opublikowano
  • Autor

Troop B8 czy B8 Troop ?? Jak wolicie ?? :mysli:

Opublikowano

To teraz niech ktoś się zajmie robieniem koszulek z obrazkiem "Troop B8" z przodu i na tył napis Troop B8 i gotowe :kox:

Opublikowano
  • Autor

To teraz niech ktoś się zajmie robieniem koszulek z obrazkiem "Troop B8" z przodu i na tył napis Troop B8 i gotowe :kox:

Chyba dwa razy napisałeś Troop B8 :decayed::tongue4:

Opublikowano

To teraz niech ktoś się zajmie robieniem koszulek z obrazkiem "Troop B8" z przodu i na tył napis Troop B8 i gotowe :kox:

Chyba dwa razy napisałeś Troop B8 :decayed::tongue4:

a ja wiem bo o to mi chodziło :

przód podkoszulki: obrazek

tył mały napis u góry "Troop B8"

Opublikowano
  • Autor

Jak będą chętni to zrobi się zrzutę i przymęczy Jarko to nam zmontuje :decayed:

Opublikowano

Przód:

przod.jpg

Tył:

tyl.jpg

Tylko ja poproszę zniżke za pomysł i arcydzieło :decayed:

ewentualnie na tył podkoszulki można dać tylne ledy z kawałkiem klapy bagażnika

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.