Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

miron mam dla ciebie zderzak przedni tylko bez grilla :wink4: masz PDC z przodu ?

p.s

Zderzak S4 ( skorupa) nie rozni sie od S LINE tak jak kratki boczne :) kupujesz tylko w ASO dolny spojler od S4 .... no i grrill S4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grom

Panowie, szybkie pytanie: czy da się wymontować grill bez zdejmowania zderzaka??

:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trafiłem okazyjnie kompletny zderzak na tył do A5 za 350 zł z wysyłką :decayed:

mam nadzieje że cierpliwy czekaniem i szukaniem też trafię coś okazyjnego - tylko strasznie mało tego wszystkiego

Jest teraz na allegro kpl. przedni S4 ale chcą 2500zł - chyba dużo nie

chyba sporo.. to ja wolałbym chyba kupić zderzak S-line i wymienić spojler i grill na S4.. wyszłoby chyba taniej :wink4: Mirek, ja na zderzak tylny polowałem miesiąc (od razu jak kupiłem auto), dzień w dzień przeglądałem allegro. i jak się pojawił to od razu go kupiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron mam dla ciebie zderzak przedni tylko bez grilla :wink4: masz PDC z przodu ?

p.s

Zderzak S4 ( skorupa) nie rozni sie od S LINE tak jak kratki boczne :) kupujesz tylko w ASO dolny spojler od S4 .... no i grrill S4 :)

nie mam pdc

najgorsze że grill w ASO jest w piz*u drogi - pytanie jaki byłby koszt gdyby to zebrać w całość[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 09:17_________________________________________________jak sprawdzałem grill S4 w ASO to jak się nie mylę kosztował 1400zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grom

Panowie, szybkie pytanie: czy da się wymontować grill bez zdejmowania zderzaka??

:no:

Dzięki alvaro :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zestaw głośnomówiący zainstalowany, cena z montażem i wszystkimi częściami wyszła 800pln, jakość rozmowy rewelacja. wrclaguna dzięki bardzo za pomoc i części!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i spoko :good: masz jakies foto co i jak :)

nie mam zdjęc bo zostawiłem u nich auto w czwartek i odebrałem wczoraj gotowe bo musiałem w trasę jechać, cały montaż trwał 3h. jedyne co to trochę chłopaki podsufitkę pobrudzili ale niedługo i tak jadę na pranie tapicerki więc się nie złoszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ci wsadzili blutka ? w pod podloge czy w schowku ? looknij i rob foty :decayed:

o to aukrat pytałem i mówił przy schowku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kilka pytań:

1. czy w sedanie występowały rolety na okna z tyłu i ewentualnie czy można je zamontować bez wymiany boczków?

2. czy wie ktoś jak wygląda montaż podgrzewania tylnej kanapy - co potrzeba i jakie są koszty mniej więcej?

3. czy nie posiadając MMI (mam symphony + kolorowy wyświetlacz) można podłączyć jakieś dvd do tego wyświetlacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam kilka pytań:

1. czy w sedanie występowały rolety na okna z tyłu i ewentualnie czy można je zamontować bez wymiany boczków?

2. czy wie ktoś jak wygląda montaż podgrzewania tylnej kanapy - co potrzeba i jakie są koszty mniej więcej?

3. czy nie posiadając MMI (mam symphony + kolorowy wyświetlacz) można podłączyć jakieś dvd do tego wyświetlacza?

Ad.1 Tak wystepowalu roletki :)

Ad.2 Na pewno mozna zamontowac :) tylko nie wiadomo czy Modul Komfortu obsluzy tobie ta opcje :mysli: ( trzeba kodowac )

Ad.3 Nie wiem :( ale popytaj w NAVISERWIS czy montuja to ci odpowiedza :wink4:http://www.naviservice.com.pl/index.php?menu=5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 Tak wystepowalu roletki :)

Ad.2 Na pewno mozna zamontowac :) tylko nie wiadomo czy Modul Komfortu obsluzy tobie ta opcje :mysli: ( trzeba kodowac )

Ad.3 Nie wiem :( ale popytaj w NAVISERWIS czy montuja to ci odpowiedza :wink4:http://www.naviservice.com.pl/index.php?menu=5

A wiesz może jak montuje się te rolety? Czy musze wymienić boczek czy to jest jakiś dokładany element?

Nie wiesz jaki nr może mieć podgrzewanie kanapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienic boczek z roletami :confused4:

Do tylnej kanapy musisz miec maty grzewcze z czujnikami zajecia miejsca oraz w tunelu przelaczniki regulacujne moc grzewczą siedziska :)

Przelaczniki :)

http://moto.allegro.pl/audi-a5-tylne-grzane-fotele-kpl-z-obudowa-i1844828466.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuberek coś dla Ciebie

http://moto.allegro.pl/a4-b8-8k0-tapicerka-skorzana-fotele-s-line-skora-i1855729102.html

A co do rolet bocznych szyb to kiedyś podjechałem do ASO i mi powiedzieli że jest to możliwe ale tylko do Avanta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...