Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

chyba na początku był tip... ale mogę się mylić..

ok jeżeli był to do kiedy? i jak to poznać :mysli:

Ostatnio szukalem dla siebie wlasnie takiej kombinacji (A4 3.0tdi z automatem), wiec troche poczytalem w temacie.

Tiptronic byl do 2009 roku, od 2010 montowany jest S-tronik. Tak jak kolega pisal - tiptronik ma 6 biegow, s-tronik 7. Musisz czytac dokladnie opisy lub patrzec na MY. Z zewnatrz nie poznasz jaka skrzynia (tak jak np. mozna poznac naglosnienie B&O) - taka sama galka.

Tiptronic wytrzymuje do 600Nm, S-tronik do 550Nm chyba, wiec jesli planujesz chip tuning to wytrzymalszy tiptronic.

Pzdr,

Cziter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-0-tdi-143km-s-line-plus-2008r-i1858267239.html[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 13:32_________________________________________________fajna sztuka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi znalazłeś schowek na narzędzia bliżej tylnych oparć ?? Też miałem zagadkę :decayed:

też szukałem na autostradzie w nocy -dramat :evil:

super sprawa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyt lewarka 8K9813685 to ten który szukałem - wersja do kombi z wooferem i dojazdówką zamiast zestawu naprawczego... Jutro wkleję fotkę żeby pokazać jak to wygląda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-0-tdi-143km-s-line-plus-2008r-i1858267239.html[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 13:32_________________________________________________fajna sztuka

ładna, ładna.. przez tablicę pomyliłem ją z autem od Auto Husa, które okazało się rdzewieć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-0-tdi-143km-s-line-plus-2008r-i1858267239.html[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 13:32_________________________________________________fajna sztuka

ładna, ładna.. przez tablicę pomyliłem ją z autem od Auto Husa, które okazało się rdzewieć..

Szkoda tylko że cena netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie widział kto dekorów S-linowych do B8 na All w dobrym pieniądzu ?? [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 10:12_________________________________________________apropos wizualizacji parktronika to nie da się podłączyć w aucie które ma tylko tył modułu na przód + tył i zakodować tylko na tył bo nie ma takiej opcji - próbowałem... :kwasny::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie widział kto dekorów S-linowych do B8 na All w dobrym pieniądzu ?? [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 10:12_________________________________________________apropos wizualizacji parktronika to nie da się podłączyć w aucie które ma tylko tył modułu na przód + tył i zakodować tylko na tył bo nie ma takiej opcji - próbowałem... :kwasny::thumbdown:

a ja się łudziłem, że się da... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakś do mnie nie przemawia [br]Dopisany: 08 Październik 2011, 19:59_________________________________________________chyba ich powaliło z tymi cenami

http://moto.allegro.pl/audi-a4-8k0-zderzak-tylny-s-line-limuzyna-i1822838269.html

a ja myślałem że 800zł to dużo

Ci kolesie z Wrocławia mają naprawdę kupę gratów - ale też cenowo są z kosmosu

w sumie mają to mi jest potrzebne (przód S4 i tył s-line) żeby to mieć musiał bym im wykartkować 3700zł :takiego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antonio

Alv zboze w tym roku w cenie to czyzby lupo zostalo zastapione B8?

Lupo kupiłem żonie a B8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antonio

Alv zboze w tym roku w cenie to czyzby lupo zostalo zastapione B8?

Lupo kupiłem żonie a B8...

...........................na części :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakś do mnie nie przemawia [br]Dopisany: 08 Październik 2011, 19:59_________________________________________________chyba ich powaliło z tymi cenami

http://moto.allegro.pl/audi-a4-8k0-zderzak-tylny-s-line-limuzyna-i1822838269.html

a ja myślałem że 800zł to dużo

Ci kolesie z Wrocławia mają naprawdę kupę gratów - ale też cenowo są z kosmosu

w sumie mają to mi jest potrzebne (przód S4 i tył s-line) żeby to mieć musiał bym im wykartkować 3700zł :takiego:

Nie ma co sie palic :wink4: przyjdzie czas to sie znajdzie w dobrej cenie :) na razie nic nie widzialem ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...