Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moduł kupiony, montaż w naviservice we wtorek :>

opowiadaj, jak to dalej w pieniądzu wygląda ? [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 11:40_________________________________________________

Greg

a taki moduł, za jakis rzeczy on jest odpowiedzialny?

To jest tylko klocek do bluetootha, czy coś jeszcze ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moduł kupiony, montaż w naviservice we wtorek :>

opowiadaj, jak to dalej w pieniądzu wygląda ? [br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 11:40_________________________________________________

Greg

a taki moduł, za jakis rzeczy on jest odpowiedzialny?

To jest tylko klocek do bluetootha, czy coś jeszcze ?

Patrzylem po schemacie i idzie tylko tylko do radia i po Canie tylko :)

Wydaje mi sie ze wiazka z 100 PLN bedzie pewnie tylko kosztowac no i nie wiem jakie koszta montazu w NAVISERWIS

Opublikowano

Greg

a co to robi, bo koleś tak średnio zorientowany był, próbowałem z nim pogadać, ale nie teges ....

Opublikowano

poza modułem, mikrofon wiązka plus montaż wyjdzie około 300-350pln także jak dla mnie całkiem przyzwoicie

Opublikowano

poza modułem, mikrofon wiązka plus montaż wyjdzie około 300-350pln także jak dla mnie całkiem przyzwoicie

a na która jesteś w navi ustawiony?

Opublikowano

poza modułem, mikrofon wiązka plus montaż wyjdzie około 300-350pln także jak dla mnie całkiem przyzwoicie

a na która jesteś w navi ustawiony?

9 rano we wtorek

Opublikowano

poza modułem, mikrofon wiązka plus montaż wyjdzie około 300-350pln także jak dla mnie całkiem przyzwoicie

Z kodowaniem tez :naughty:

Opublikowano

Patrzylem po schemacie i idzie tylko tylko do radia i po Canie tylko :)

A czy mógłbyś wrzucić na forum ten schemat? byłbym wdzięczny

Opublikowano

Patrzylem po schemacie i idzie tylko tylko do radia i po Canie tylko :)

A czy mógłbyś wrzucić na forum ten schemat? byłbym wdzięczny

Ok jest kilka ich :wink4:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 13:24_________________________________________________ :)

image.jpg

BT1.jpg

Opublikowano

Greg

a taki moduł, za jakie dodatki jest odpowiedzialny?

To jest tylko klocek do bluetootha, czy coś jeszcze ?

Opublikowano

Greg

a taki moduł, za jakie dodatki jest odpowiedzialny?

To jest tylko klocek do bluetootha, czy coś jeszcze ?

Tak to jest klocek do blutka i obsuguje on funkcje telefonu . Poza tym trzeba zrobic kodowanie w Radiu

Opublikowano

a o to nie zapytałem czy kodowanie zrobią...

ale w razie co to do rzeszowa mam 1,5h drogi... :gwizdanie:

Opublikowano

kodowanie to akurat najprostsza rzecz :)

Opublikowano

Jakby co to mam ORI mikrofony :)

powiedz mi ile za mikrofon chcesz?może być na PW bo jakby co to bym wziął, z Rzeszowa busu co chwila latają na Lublin więc nie byłoby problemu z wysyłką

poza tym tak się nie pali bo przełożyłem montaż na czwartek

Opublikowano

mam takie pytanie czy zderzak przedni S-line pasuje zamiast oryginalnego zderzaka od A4 B8? I czy grill seryjny od B8 sedana pasuje pod ten zderzak S-line?

a zderzak z tyłu gdybym chciał zmienić na ten S-line to musze cały kupić tak? i pasuje w miejsce seryjnego bez S-line?

dzięki za pomoc :wink4::good:

Opublikowano

Jakby co to mam ORI mikrofony :)

powiedz mi ile za mikrofon chcesz?może być na PW bo jakby co to bym wziął, z Rzeszowa busu co chwila latają na Lublin więc nie byłoby problemu z wysyłką

poza tym tak się nie pali bo przełożyłem montaż na czwartek

I tak trzeba dac kierowcy w lape :decayed: Bedziesz potrzebowal jeszcze wtyki do tego kabla 6Q0972706 i bedziesz mial ORI w panelu podswietleniowym :)

Sprawdz moze masz instalacje :)

mam takie pytanie czy zderzak przedni S-line pasuje zamiast oryginalnego zderzaka od A4 B8? I czy grill seryjny od B8 sedana pasuje pod ten zderzak S-line?

a zderzak z tyłu gdybym chciał zmienić na ten S-line to musze cały kupić tak? i pasuje w miejsce seryjnego bez S-line?

dzięki za pomoc :wink4::good:

Tak pasuje zderzak S LINE do zwyklego A4 a takze grill mozesz przelozyc :wink4: Tak samo jest z tylem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki laguna za linka do daszków :wink4:

Uchwyt podnośnika do wersji z wooferem w kole kupiony ale wygląda na to że podnośnik nie pasuje :decayed::kwasny: Jest 8K0011031C a ciekawe jaki ma być... :mysli:

Opublikowano

Rzuce kilka linków do ciekawych aukcji związanych z B8

Jak ktoś nie ma navi - http://allegro.pl/nawigacja-audi-a4-b8-dynavin-ina4-mmi-dvd-tv-gps-i1807575890.html

Ładna skóra - http://allegro.pl/tapicerka-skorzana-audi-a4-b8-8k0-i1810348058.html (a cena chyba nie wysoka - jak myślicie) ?

Głośniki (może nie BOSE, ale...) - http://allegro.pl/kpl-8-smiu-glosnikow-a4-s4-b8-8k-8k0-i1829846000.html (też chyba nie drogo)

P.S. - to nie moje aukcje, znalazłem je przeglądając allegro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.