Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To sie nazywa rezacz :punk:

:nabijasie:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie jakie macie opinie o Eibach Pro Kit? bo zastanawiam się nad takim zestawem do mnie.. :mysli:

Jedrekx uważaj z tą glebą

ec89f1518ffb70ab3ff8ae5082f8ab63_720x480.jpg:nabijasie:

Opublikowano
Jedrekx uważaj z tą glebą

ec89f1518ffb70ab3ff8ae5082f8ab63_720x480.jpg:nabijasie:

no jeśli zapłacę tyle za lakiernika to z eibachami trochę poczekam :nabijasie: w poniedziałek/wtorek będę gadał z kim innym :punk:

Opublikowano

tylko na tym foto to chociaż delikatny jest ten zjazd.. u mnie do garażu jest "odrobinę" stromiej :decayed:

Opublikowano

... i jeszcze 2 gosci w prezencie :)

Opublikowano

wiem ze juz bylo, ale duzo tych stron sie zrobilo. Ma ktos pod reka kodowania? fis i doswietlanie zakretow??

Opublikowano

cholera.. szkoda, że w Bydgoszczy nikt nie ma VCDS'a żeby mi zakodował doświetlanie zakrętów.. :bag:

Opublikowano
cholera.. szkoda, że w Bydgoszczy nikt nie ma VCDS'a żeby mi zakodował doświetlanie zakrętów.. :bag:

dla mnie ta funkcja jest bez sensu - jeżdżą takie auta po mieście i mrugają cały czas a to z jednej strony a to z drugiej :zemdlal:

Opublikowano

to i tak by tylko działało przy włączonych światłach mijania. przy dziennych to nie działa :wink:

Opublikowano

Ja tez kiedys, mialem właczona to funkcje... - chcialem zobaczyc jak to dziala

Po pewnym czasie zdecydowalem sie ja wylaczyc - zaczela mi przeszkadzac.

Kwestia gustu :)

Opublikowano
Ja tez kiedys, mialem właczona to funkcje... - chcialem zobaczyc jak to dziala

Po pewnym czasie zdecydowalem sie ja wylaczyc - zaczela mi przeszkadzac.

Kwestia gustu :)

:thumbup1: mam taki sam gust , śmiesznie to wygląda

Opublikowano

jesli cos ma poprawic widocznosc w nocy to zdecydowanie nie jest smieszne, a zasadne.

coraz wiecej aut ma to seryjnie, tyle, ze zazwyczaj p.mgielne zaprojektowane sa tak by duzo boku doswietlaly..

wlaczalem w nocy p.mgielne by zobaczyc ile daja i niestety raczej niewiele..

Grzes, zraportuj cze zauwazyles poprawe...

edita: btw: gratuluje wyboru auta, panie i panowie

Na bazie zebranych danych, DEKRA wyłania też model "Najlepszy ze wszystkich klas". Tytuł ten utrzymuje auto, które we wszystkich kategoriach przebiegu uzyskało najlepszy uśredniony wynik. W najnowszym zestawieniu zwyciężyło.. :)

http://moto.pl/MotoPL/1,90109,10970823,Najmniej_awaryjne_czyli_raport_DEKRA_2012.html

Opublikowano

Doswietlenie zakrętow to wg. mnie to tylko taki bayer :wink: Praktycznie nic nie daje i nie poprawia widocznosci w nocy .

W A4 B8 daje radę juz BIX skrętny ( kierowany)

Opublikowano
Doswietlenie zakrętow to wg. mnie to tylko taki bayer :wink: Praktycznie nic nie daje i nie poprawia widocznosci w nocy .

W A4 B8 daje radę juz BIX skrętny ( kierowany)

i za tą wypowiedź , dla ciebie Grzesiu ludzik -:banan:

Opublikowano
Doswietlenie zakrętow to wg. mnie to tylko taki bayer :wink: Praktycznie nic nie daje i nie poprawia widocznosci w nocy .

w Q7 poliftowym za to dużo daje, bo oprócz halogenu doświetla się jeszcze coś w lampie po danej stronie :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.