Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedrku, jesli chodzi o osłone, o ktorej wspomina Cuber, to mozna ja delikatnie przyciąc - ta od S-line jest nieco krotsza, ale zapewniam Cie, ze ta roznice spokojnie sobie dotniesz a 150zl(bo chyba tyle kosztuje) zostaje w kieszeni.

dziękuję bardzo za informację :thumbup1: w razie czego to poproszę znajomego żeby mi to dociął, wczoraj jak byłem u niego to składał 2 śliczne mercedesy: G-klasę 55AMG i takie coś:

http://taxi-limuzyna.pl/history/mercedes-1.jpg

:kox:

:slina:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Apropo's felg... Ma ktos jakis pomysl, jaki kolor felg wybrac do srebnego samochodu? :)

Opublikowano

ja dałem 200zł mniej z wysyłką, z prawie nowymi oponami od tych magików z Knurowa:naughty:

Opublikowano

Jaki jest zakres parametru felgi ET dla B8 ?

Klepane z telefonu

Opublikowano

Wielkie dzieki.

okazyjnie kupilem felgi od A5: 8 x 17 ET 26 z oponami 245/45R17 95 Y i zastanawiam sie czy nie wymagaja dystansow..

Opublikowano

no to super, mam nadzieje, ze nie beda wystawaly..

podoba mi sie to, ze nie widac po tym aucie, ze jest szybkie - a jest

chce pozostac przy skromnym wygladzie. niech bedzie cichociemne.

dlatego tez skromna felga:

8T0601025D.jpg

Opublikowano

Bylem dzis po graty w aso

5797a343-1a66-9131.jpg

5797a343-1b02-854f.jpg

Wole bezyk ;)

5797a343-1a88-9091.jpg

5797a343-1a9c-49c8.jpg

Slabo foty wyszly...

Klepane z telefonu

Opublikowano

A tu s5

5797a343-1ad3-34c9.jpg

Nie ma czarnej ramki przy zegarach jak s4

Jak bedzie cieplo w weekend to moze wreszcie wieksze rezanie uskutecznie: ami, gniazdo 12v w bagazniku, blutek do fona i lampka schowka ;)

Klepane z telefonu

Opublikowano

Na pewno jest wiele drobnych szczegułów ktore dopracowali :wink: np. MMI , wszystkie elementy w chromiku :decayed: , itd.

Opublikowano

no MMI wygląda super :good: fajnie by było jakby wypuścili jakiś update sofu żeby w naszych MMI wyglądało to podobnie :decayed:

Opublikowano

Eee nie sadze by wypuscili taki update... Czyms trzeba ludzi motywowac do zmiany, dzis to jest nabieranie na nowy soft... Jak w smartfonach..

Pomysl, ze od tego auto nie smiga lepiej ;)

Klepane z telefonu

Opublikowano

wiem, wiem.. tak tylko piszę, że fajnie by było :good:

Opublikowano

ale juz chyba dziala.. ?

od wczoraj sie zastanawiam, co trzeba zrobic by uruchomic DAB.. pewnie jakies proste kodowania radia i modul DAB...

tylko jaki.. jest tego w pyte na ebayu i allegro..

skoro mieszkam w zasiegu nadajnikow i sporo slucham radia to czemu nie? DSP nie dziala przy analogowym radiu...

a moze ktos ma u siebie i nie jest mu potrzebny?

Opublikowano

no to osłona termiczna (8K0804172) i 2 zaciski (N90335005) odebrane. wydatek całe 109,56 :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.