Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Darecy, tego juz linkowalem, przyjzyj sie mu, jest poliftowy, pewnie u mnie nie zagra... Zamowilem wlasnie symphony z 2010 roku na innej aukcji.

Zdjecie ochrony pota ASO nie wchodzi pewnie w gre.. :-/

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Darecy, tego juz linkowalem, przyjzyj sie mu, jest poliftowy, pewnie u mnie nie zagra... Zamowilem wlasnie symphony z 2010 roku na innej aukcji.

Zdjecie ochrony pota ASO nie wchodzi pewnie w gre.. :-/

faktycznie gdzieś widziałem te symphony...

nie chcesz zbudować sobie 2 lub 3G może było trochę drożej ale miałbyś fajnego moda. Masz kolorowy ekran czy czerwony?

Opublikowano

Kolor, fis tez kolorowy.

W zasadzie nie widze potrzeby budowania MMI ...

Najwazniejsze rzeczy mam: B&O fabryczne, AMI w trakcie rezania, zaraz mam nadzieje uruchomic phone po blutku i w zasadzie wiecej mi do szczescia nie potrzeba.. navi i tak uzywam na iphone bo lubie tomtoma i uzywam HD traffic live...

Opublikowano
Kolor, fis tez kolorowy.

W zasadzie nie widze potrzeby budowania MMI ...

Najwazniejsze rzeczy mam: B&O fabryczne, AMI w trakcie rezania, zaraz mam nadzieje uruchomic phone po blutku i w zasadzie wiecej mi do szczescia nie potrzeba.. navi i tak uzywam na iphone bo lubie tomtoma i uzywam HD traffic live...

TomTom jest o wiele lepszy od MMI a zwłaszcza z HD traffic... i o niebo tańszy :whistling:

Opublikowano
gregski rano poszedł micro :wink:

super, kaska tez juz wyslana.

kupilem tez dzis radyjko symphony, wtyczka juz przyszla do quadlocka, w zasadzie jak wpadne do rodzicow na swieta to wszystkie graty beda juz w Lodzi i po swietach moze wreszcie zamkne temat multimediow ;)

dzieki.

Kolor, fis tez kolorowy.

W zasadzie nie widze potrzeby budowania MMI ...

Najwazniejsze rzeczy mam: B&O fabryczne, AMI w trakcie rezania, zaraz mam nadzieje uruchomic phone po blutku i w zasadzie wiecej mi do szczescia nie potrzeba.. navi i tak uzywam na iphone bo lubie tomtoma i uzywam HD traffic live...

TomTom jest o wiele lepszy od MMI a zwłaszcza z HD traffic... i o niebo tańszy :whistling:

no to nie zaluje ;)

z modow planowanych poza multimediami:

- gniazdo zapalniczki w bagazniku (juz kupione) - musze zobaczyc do czego podlaczyc

- listwa srebrna w przedni zderzak

- bezpieczny remap

- i wreszcie cholerna lampka schowka, juz zamontowana ale nie swiecaca..

no i bedzie mozna odstawic zabawke i wziac sie za przygotowania mojej VW Californi do sezonu letniego ;)

Opublikowano

gregski chyba razem przejedziemy się na wirusa :naughty:

Opublikowano
gregski chyba razem przejedziemy się na wirusa :naughty:

chetnie! :naughty:

Opublikowano

Fajnie ciemnieja wszystkie lusterka po wlaczeniu lampki do czytania mapy ;-)

Opublikowano

Czy ktos sie orientuje czy przednia krawedz maski w B7 jest taka sama jak w B8?

Chodzi mi o wyciecia itp.

Czy np jest roznica miedzy S-Line i non S-Line itp?

Pytam bo stanik ktory mam opisany jest w ten sposob:

46f72af10d333860.jpg

186deda33d6e6fc1.jpg

:facepalm::foch:

Jeeebbb**** Angole no. Pracowac na platformach nie potrafia, tylko picie im w glowach. Do tego poswiecaja pol roku na przeslanie mi stanika i jeszcze nie potrafia dobrac odpowiedniego.

Dzwonie do nich to mowia zeby napisac maila a jak pisze to nie odpowiadaja od 2 miesiecy!!

Nie chce mi sie przymierzac bo za duzo zachodu :grin:

Any1 pomoze? :kwasny:

Opublikowano

Panowie, moze mi ktos kto ma etke podac numer licznika z KOLOR FIS do a5 2.0tfsi

Opublikowano

chopy, mam zagwozdke: gadalem z ASO w temacie odblokowania radia kupionego na allegro.

Mowia, ze moga to oczywiscie zrobic, ale w przypadku gdyby sie okazalo, ze radio jest kradzione, to chwile pozniej pojawia sie policja i caly cyrk z dochodzeniem.

radio kupilem na allegro u goscia ktory powiedzial mi wlasnie, ze przychwytuje w niemczech sprzet przed jakas baza recyklingowa gdzie firmy pozbywaja sie sprzetu ktorego nie sprzedaje sie dalej.

wierze, bo w mojej firmie kasuje sie rocznie kilka tysiecy urzadzen agd ktorych nie oplaca sie nawet przegladac czy sa sprawne, a co dopiero sprzedawac, dawac na to gwarancje itp.

naprawde nie ma szans na to by sprawdzic/przekodowac takie radyjko bez calego tego cyrku?

:wallbash:

Opublikowano
chopy, mam zagwozdke: gadalem z ASO w temacie odblokowania radia kupionego na allegro.

Mowia, ze moga to oczywiscie zrobic, ale w przypadku gdyby sie okazalo, ze radio jest kradzione, to chwile pozniej pojawia sie policja i caly cyrk z dochodzeniem.

radio kupilem na allegro u goscia ktory powiedzial mi wlasnie, ze przychwytuje w niemczech sprzet przed jakas baza recyklingowa gdzie firmy pozbywaja sie sprzetu ktorego nie sprzedaje sie dalej.

wierze, bo w mojej firmie kasuje sie rocznie kilka tysiecy urzadzen agd ktorych nie oplaca sie nawet przegladac czy sa sprawne, a co dopiero sprzedawac, dawac na to gwarancje itp.

naprawde nie ma szans na to by sprawdzic/przekodowac takie radyjko bez calego tego cyrku?

:wallbash:

Gośc w ASO ma rację inaczej się tego nie obejdzie . Prawie kazdy sterownik jest objęty Ochroną Komponentu :kwasny: aby go zdjąć trzeba udać sie do serwisu niestety .

Koszt od 250 -450 PLN w zaleznosci od ASO i sterownika .

Panowie, moze mi ktos kto ma etke podac numer licznika z KOLOR FIS do a5 2.0tfsi

8T0 920 931 LX , CX kolor do 2010 rok benzynka :wink:

Opublikowano

Mam kolesia co się zajmuje kodowaniem kluczy do wszelakiej maści aut i ostatnio gadaliśmy i on twierdzi że może zakupić jakąś maszynkę czy interfejs za duuuużo kasy - jeżeli dobrze kojarzę 26k zł i dawałby radę ściągać ochronę komponentu - szczegółów nie znam :kox:

Opublikowano

dzieki za info Panowie, chyba odpuszcze :-/

Opublikowano
dzieki za info Panowie, chyba odpuszcze :-/

Też stałem przed takim dylematem (kupowałem na Allegro). Sprzedawca zapewniał mnie, że wszystko jest legalne itd. No i rzeczywiście było, bo po zdjęciu ochrony komponentu w ASO powiedzieli, ze wszystko OK. W ASO łączą się online z niemcownią i zdejmują ochronę.

Opublikowano
dzieki za info Panowie, chyba odpuszcze :-/

może spróbuj poszukać bo jeżeli jest możliwość to pewnie ktoś w Polsce to robi - pierwszy link z google:

http://carelektronika.pl/radiocode.html

Opublikowano

Nie ma w Twojej okolicy elektoroników którzy takie tematy ograniają bo u mnie jest co namniej dwóch, trzech takich gości.

Tu masz temat z A6 klubu gość pisze że robi takie rzeczy:

http://www.a6klub.pl/all-ochrona-komponentu-vt22341,30.htm?sid=a337b5b5e063743956624b730ba058ce

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.