Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja chyba nie pomogę, bo po dwu-tygodniowym szukaniu felg mam ich już totalnie dosyć... "ET? Jakie ET? Panie, przecież pisze w aukcji, że do Audi..." :facepalm:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja chyba nie pomogę, bo po dwu-tygodniowym szukaniu felg mam ich już totalnie dosyć... "ET? Jakie ET? Panie, przecież pisze w aukcji, że do Audi..." :facepalm:

dobrze że nie piszą: "sprzedam koło np: do samochodu" :grin:

Opublikowano

Jak ktos ma 100k pln na zbyciu to polecam:

http://home.no/revo/

:slina:

Opublikowano
Jak ktos ma 100k pln na zbyciu to polecam:

http://home.no/revo/

:slina:

zobaczcie na wskazówkę poziomu paliwa na początku filmiku i na końcu :shock3:

Opublikowano

tylko zagazować tego esemesa :kox::polew:

Opublikowano

No niestety:

d999f81b-c7fb-6825.jpg

Gdyby ktos slyszal o jakims magiku w Lodzi i okolicy to bede wdzieczny za namiar.

Opublikowano

Szkoda... Może uda ci sie taniej gdzieś zalatwić :banghead:

send from my zx-spectrum

Opublikowano

Spróbuj tutaj www.tm-serwis.com.pl/ tel na 60... p.Marek. Powodzenia.

Opublikowano

No wlasnie cena przestala grac role (w ramach rozsadku) problem raczej w braku pewnosci co do pochodzenia sprzetu...

Opublikowano
Spróbuj tutaj www.tm-serwis.com.pl/ tel na 60... p.Marek. Powodzenia.

Dzieki, ale tu tez wysylaja do aso.

---------- Post added at 15:24 ---------- Previous post was at 14:51 ----------

dzwonilem tez tutaj: http://www.vag.com.pl/pl,178 i czlowiek jest w stanie to zrobic majac jeszcze CAN gateway (jesli dobrze zrozumialem) - ja niestety nie mam.

http://www.vag.com.pl/pl,178

Opublikowano

buty 18' już na aucie

charakter jazdy zmienił się na bardziej sportowa (bardziej trzęsie) :grin:

i tu mam pytanie bo jednak cenie sobie też wygodę :wink:

mam zawieszenie standardowe czyli 1BA - na razie sprężynki odpuszczam, wiec jak będzie wyglądał oraz czy wejdzie profil 235/50 R18 ?

zlikwiduje mi trochę dziurę nad kołem i poprawi komfort... co myślicie? :eusathink:

Opublikowano

moim zdaniem będzie straszna koza na 18tkach i 1BA..

Opublikowano

Jest gdzies na forum opis jak zdjac tapicerke slupka przedniego A ???

Nie chce nic popsuc przy kurtynie, a ciagne kabel do mikrofonu...

Opublikowano

dlatego też myśle o 235/50 R18

a koza to już jest :facepalm:

jeszcze z tyłu ujdzie ale przód jest jak w d... :facepalm:

---------- Post added at 16:10 ---------- Previous post was at 16:04 ----------

Jest gdzies na forum opis jak zdjac tapicerke slupka przedniego A ???

Nie chce nic popsuc przy kurtynie, a ciagne kabel do mikrofonu...

tu masz w zawijaku:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230480-Monta%BF-i-Dzia%B3anie-wewn%EAtrznego-lusterka-FOTOCHROM

Opublikowano

nie ma to jak siekierka i młotek :wink:

Opublikowano

Orientuje się kto jak ma się gwarancja do zmiany sprężyn? Chodzą mi po głowie Eibach pro kit ...oczywiście bym je montował w ASO

Opublikowano
dlatego też myśle o 235/50 R18

a koza to już jest :facepalm:

Ja bym na 18''założył 245/40 :yes2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.