Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Tak oczywiscie zarabiam na tym :decayed: ze schematami nie ma problemow , jak ktos potrzebuje to podaje

Lampy LED ORGINAL do avanta NOWE* z wszystkim biore 1000 PLN Z sedanem wychodzi to o wiele drozej poniewaz robi je HELLA koszt 1500 PLN (aktualnie nie mam )

Niedugo chce poswiecic kupe godzin aby zlamac kodowanie DO LAMP po lifcie czyli LED-NEON do avanta :wink:

Dla przypomnienia jak zakladalem do siebie LEDY to zeszlo mi TO iles tam dziesiat godzin przy kompie (nie pamietam juz ile :kox: ) .

Sa firmy co zajmuja sie tym ....... i rzeczywiscie zarabiaja :grin:

Audi A4 sedan 8K0 2008-2010 lampy tył led Montaż (2488533856) - motoAllegro

AUDI A5 - KODOWANIE PRZERÓBKA LAMPY LED USA EUROPA (2449560764) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Audi A4 A5 Q5 LAMPY LED TYLNE KODOWANIE MONTAŻ TYŁ (2461623239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

z wszystkim biore 1000 PLN

Caritas,czy na rencie jesteś ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy takie felgi ORYGINAŁ AUDI A8 S8 A6 A7 A4 19 CALI RATY (2429956548) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. podejdą mi bez żadnych dystansów do sedana? Chce do tego założyć opony 245/40, nie będzie nic obcierało? Aha zawieszenia mam 1BE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz założyć 245/40/19? nie lepiej tak, jak producent zaleca 255/35?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy 255 nie będzie żadnych problemów z obcieraniem o nadkole? Bo gdzieś czytałem że przy takiej szerokości obciera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od szerokości i ET. fabrycznie chyba do B8 są takie zalecane? :eusathink: przynajmniej do A5 zalecają 255..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabrycznie chyba do B8 są takie zalecane

Zgadza się:wink: Nie można (w/g Audi) założyć szerokości 235 do w/w felgi:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie. poszukuje od dłuzszego czasu kompletnego sufitu do b8 avant. gdyby ktoś coś wiedział dajcie znać na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko trafić :wink: wiekszość jest po wystrzale a podsufitka w B8 jest bardzo delikatna :kwasny:

Ja za swoją wolałem pojechać aby nic nie było pozaginane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany powiedzcie mi co jeszcze oprocz wiazki i climatronica bedzie mi potrzebne do uruchomienia grzanych stolkow?

Drugie pytanie, skad dorwac wiazke? Ewentualnie numery wtyczek do polutowania poproszę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany powiedzcie mi co jeszcze oprocz wiazki i climatronica bedzie mi potrzebne do uruchomienia grzanych stolkow?

Drugie pytanie, skad dorwac wiazke? Ewentualnie numery wtyczek do polutowania poproszę :wink:

Wiazki to zrobiłbym sam :wink: kabelki idą do MODULU CENTRALNEJ ELEKTRYKI 09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany powiedzcie mi co jeszcze oprocz wiazki i climatronica bedzie mi potrzebne do uruchomienia grzanych stolkow?

Drugie pytanie, skad dorwac wiazke? Ewentualnie numery wtyczek do polutowania poproszę :wink:

Wiazki to zrobiłbym sam :wink: kabelki idą do MODULU CENTRALNEJ ELEKTRYKI 09

Wrc mistrzu, a podrzucilbys numerki wtyczek jakie potrzebuje? :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście :wink: szybciej bedzie jak odczytasz swoją pod siedzeniem (czerwona )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi zżera akumulator jak auto stoi?

auto 2010 więc bateria nie powinna być już do wymiany.

Jak sprawdzić czy alternator ładuje - napięcie powinno być większe 14.6V jak silnik pracuje - z tego co pamiętam,

a jak sprawdzić zużycie bateryjki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek sprawdziś możęsz VCDSem :wink: GATEWAY 19 Bloki pomiarowe i chyba 19 kanal .

Bedziesz miał w podpowiedziach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie myśle nad obniżeniem samochodu mogę zakupić sprężyny weitec -30mm nowe za połowe ceny nowych eibachów. Wiecie może jak z jakością i wykonaniem oraz dopasowaniem do ori amortyzatorów? Poniżej zamieszczam foto autka, nie ma tragedi patrząc z boku ale z przodu wygląda jak terenówka.

scaled_php_server_9_filename_15409453.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...