Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Lól... A auto nie jest po wypadkowe?

To do mnie było? Jeśli tak to muszę Cię uspokoić kolego auto jest 100% bezwypadkowe tylko jestem na etapie dokładania S-lina zewnętrznego bo kupiłem trochę goła wersję:decayed: i chcę to zrobić dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie może ktoś mi podać jakieś wymiary jak przykleić listwy progowe S-line chodzi mi o to czy mają być na środku proga czy mają być trochę przesunięte chodzi mi o odległości od końca listwy do kanty błotnika przedniego i tylnego, wiem tylko że listwa z końcówką 932 to prawa a 931 to lewa , jednocześnie zapytam o umiejscowienie emblematu S-line na błotniku czy ma ktoś to w jakiś sposób zwymiarowane, pytam ponieważ jak dobrze pójdzie to w przyszły weekend będę montował pakiet S-line zewnętrzny i chcę mieć to wszystko dobrze zrobione. :hi:

Cuber miał wymiary :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sysek 27 ,jakis czas temu zakładałem listy slinowe ,to Ci powinno ulatwic sprawe: http://dl.dropbox.com/u/71002919/Seitenschweller.pdf

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy przyciemnienie szyb ma wpływ na działanie lusterka fotochrom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy przyciemnienie szyb ma wpływ na działanie lusterka fotochrom?

pewnie że tak - jak przyciemnisz tylną szybę to jak ktoś będzie świecił ci z tyłu to mniej światła będzie docierało do czujnika i lusterko się mniej ściemni - no ale to nie problem bo ściemni się w takim stopniu żeby cię nie oślepiać i tak bo część światła "przechwyci" folia na szybie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zewnętrzne też się mniej sciemnią, a to już nie dobrze bo na przednich szybach folia musi przepuszczać więcej światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zewnętrzne też się mniej sciemnią, a to już nie dobrze bo na przednich szybach folia musi przepuszczać więcej światła.

niebardzo kumam o co chodzi w tej wypowiedzi ale w tym że przednia nie będzie przyciemniona nic nie przeszkadza - podsumowując - ściema szyb wpłynie na czujnik w taki sposób że lusterko będzie się w jakimś tam % mniej ściemniać co i tak zrównoważy folia na szybie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zewnetrzne lusterka są sterowane czujnikiem lusterka wewnetrznego, więc się mniej sciemnią, ale folia jest inna na tylnej szybie niż na przednich bocznych, może teraz jaśniej napisałem.

Może się wypowie ktoś kto ma fotochromy zewnętrzne i przyciemnione szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sysek 27 ,jakis czas temu zakładałem listy slinowe ,to Ci powinno ulatwic sprawe: http://dl.dropbox.com/u/71002919/Seitenschweller.pdf

pozdro

Podziękował. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zewnetrzne lusterka są sterowane czujnikiem lusterka wewnetrznego, więc się mniej sciemnią, ale folia jest inna na tylnej szybie niż na przednich bocznych, może teraz jaśniej napisałem.

Może się wypowie ktoś kto ma fotochromy zewnętrzne i przyciemnione szyby.

Ja mam fotochromy zew. i moge podac jeszcze ciekawszy przyklad: po wlaczeniu pampki do czytania mapy natychmiast przyciemniaja sie mocno lusterka boczne ;)

Nie jest to problem ale dobitnie potwierdza Twoja wersje wydazen ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pany:decayed:

Pytanie mam szybkie - czy warto się rozglądać za B8 (powiedzmy 3.0tdi) z przebiegiem w okolicach 200tyś.? Oczywiście auto musiało by mieć wszelkie papiery potwierdzające serwisowanie, itp.

Jak te silniki znoszą tego typu przebieg - jestem świadomy, że 4-letnie auto w Niemczech, tym bardziej 3.0tdi będzie miało takowy przelot, a nie jak w Polsce 150tyś.:naughty:

jeżeli się nic nie zmieniło to mój ma chyba największy przebieg na forum - CAPA 3.0tdi 197400 obecnie i ma się świetnie

mało tego - furkę już mam 1,5 roku i zawsze po takim okresie już się rozglądałem za czymś nowym a tym razem 1,5 roku przeleciało a ja się jeszcze nawet nie nacieszyłem furką (może to kwestia małego liftu zewnętrznego, który furka przeszła na wiosnę) ale zmiana obecnie nawet do głowy mi nie przychodzi.

Ogólnie polecam, po dobrym sprawdzeniu autka no i oczywiście jeżeli było odpowiednio traktowane mimo przebiegu 200 tys powinno Cię jeszcze długo cieszyć - a możesz być pewny że ma czym (przestronność, prowadzenie, wyciszenie, elastyczność, komfort no i nadal zwracający na siebie wygląd).

Jak masz do wydania 100 tys zł to możemy wstępnie porozmawiać (może kasę na budowę będę potrzebował niedługo) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to Termo CUP HOLDER czyli podgrzewacz oraz schładzacz :decayed: Juz dawno to widziałem :wink: nawet był taki komplecik na ALLEGRO

Tylko pytanko gdzie to zainstalować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tak jak myslalem, wykorzystuje sie efekt peltiera.

Gadzet.

w/g mnie bardzo przydatna rzecz a nie gadzet jeżeli chodzi o chłodzenie bo wstawiasz tam puszke i masz cały czas chłodną :decayed:

...jezeli chodzi o grzanie to widzę małe zastosowanie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tak jak myslalem, wykorzystuje sie efekt peltiera.

Gadzet.

w/g mnie bardzo przydatna rzecz a nie gadzet jeżeli chodzi o chłodzenie bo wstawiasz tam puszke i masz cały czas chłodną :decayed:

...jezeli chodzi o grzanie to widzę małe zastosowanie :whistling:

Dla mnie zbedny gadzet, bo nie pije napojow z puszki tylko wode z butelki ktora pieknie sie miesci w drzwiach.

Nawet browaru nie umiem pic z puchy, przelewam do szklanki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...