Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jakieś tam są :wink: 24 prawdziwki około 40 kozaków czerwonych w 3 godziny :decayed:

Się chyba jutro wybiorę :wink:

Opublikowano

moja mama była w zeszłą sobotę i nic nie zebrała :decayed:

Opublikowano
Jakieś tam są :wink: 24 prawdziwki około 40 kozaków czerwonych w 3 godziny :decayed:

To ladnie ;) tradycja zbieracza nie mija, to sie chwali

Opublikowano

czy ktoś wie czy regulator lusterek o numerze 8K0 959 565C jest pod składane i grzane lustra?

Opublikowano

Gdyby sie ktos zastanawial lub szukal, to pisze for info, ze na wiosne bede sprzedawal moja a4 3.0 tdi sedan z 2008.

Rysuje sie plan inwestycyjny w nieruchomosc i kasiorka bedzie potrzebna.

Opublikowano
czy ktoś wie czy regulator lusterek o numerze 8K0 959 565C jest pod składane i grzane lustra?

Tak wg. ETKI :wink: do tego potrzebujesz jeszcze 8T0 919 173 A

Opublikowano

Panowie pochwalę się już oficjalnie. We wtorek odebrałem moją 8kę :) Rocznik 2008, 2.0TDi CAGA. Witam zatem na tym wątku i cieszę się na przyszłośc ;)

Opublikowano

Gratki ;) bedzie Pan zadowolony ;)

Opublikowano
Panowie pochwalę się już oficjalnie. We wtorek odebrałem moją 8kę :) Rocznik 2008, 2.0TDi CAGA. Witam zatem na tym wątku i cieszę się na przyszłośc ;)

:wink: super

Opublikowano

z nudów dziś posiedziałem z vcds-em w aucie i przy wyszukiwaniu błędów silnika wyskoczył mi taki błąd:

5182- Particulate Trap Bank 1: Efficiency Below Threshold

P2002 00 [096]- Defective

domyślam sie ze to zapewne DPF ale kontrolka jeszcze zadna sie nie zapaliła.

co robić??

jak vcds-em sprawdzić stan zapylenia DPF bo znalazłem tylko jak wypalać:/

Opublikowano

Lakier na zime zabezpieczony. Wyczyscilem ladnie autko, oraz polozylem wosk. Zastanawiaja mnie jedynie brzydkie plamy na chromowanych listwach drzwi pod oknem. Jest jakas rada na to? Od czego tak zmarnialy w takim szybkim tempie?

Opublikowano

Daj foto tych plam/przebarwień to coś się poradzi;)

Opublikowano

Wrzuce jak sie tylko troche wypogodzi, teraz leje :(

Opublikowano

Moze ktos szuka foteli pelna skora wentylowane z pamieciami,pelna elektryka, szufladkami, roletkami itp.:decayed:

Opublikowano
Moze ktos szuka foteli pelna skora wentylowane z pamieciami,pelna elektryka, szufladkami, roletkami itp.:decayed:

Jak myslisz kto :wink: .....tylko nie pełna skora :decayed:

Opublikowano

Alkantara tez byla ale szyyybko poszla.

Opublikowano
Alkantara tez byla ale szyyybko poszla.

Widziałem :wink:

Wiesz co szukam jak bedziesz miał cos to daj cynka :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.