Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wpadły mi takie fotele więc poduchy tez trzeba wyrezać :wink:

kolega wcisnie zielony guzik, jak telefon dzwoni :)

od wczoraj go szukam :facepalm: jeszcze bateria trzyma :kox:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

WRC, napisales w watku o EGR-rze

"W B8 w sterowniku silnika nie ma aktywnego (Mess.Blocks 08) wchodzi sie w Indet. rozsze. 1A"

tam nic nie ma tylko spis informacji o aucie, to jak to bo Mess.Blocks nieaktywne ???

Opublikowano

Panowie, ja mam takie pytanie trochę z innej beczki. Czy jest możliwość ustawienia czułości czujnika światła poprzez VCDS? Pytam, bo trochę za wcześnie przełącza mi z dziennych na normalne światła.

Opublikowano
Panowie, ja mam takie pytanie trochę z innej beczki. Czy jest możliwość ustawienia czułości czujnika światła poprzez VCDS? Pytam, bo trochę za wcześnie przełącza mi z dziennych na normalne światła.

w MMI jest taka opcja.

Opublikowano

No jest, ale nawet jak dam na późne włączanie, to jest za szybko. Dlatego chciałby zmniejszyć czułość tego ustrojstwa. Wierzę, że jest to możliwe.

Opublikowano
No jest, ale nawet jak dam na późne włączanie, to jest za szybko. Dlatego chciałby zmniejszyć czułość tego ustrojstwa. Wierzę, że jest to możliwe.

nie jestem pewien - wiem, ze jest mozliwosc manipulacji czujnikiem deszczu, ale czy czujnikiem swiatla? hm...?

sprawdze jutro w kompie, czy da sie cos z tym zrobic.

zawsze mozesz, jezdzic na 0-dziennych i przelaczac na auto, wtedy kiedy uwazasz, ze powinny sie zapalic swiatla drogowe :)

Opublikowano

Dzięki Gabriel, będę czekał na podpowiedź. W tym ostatnim zdaniu, to rozumiem, że żartowałeś. :grin:

Opublikowano
Dzięki Gabriel, będę czekał na podpowiedź. W tym ostatnim zdaniu, to rozumiem, że żartowałeś. :grin:

sprawdze i dam znac.

Troche tak i troche nie, bo przeciez po to jest czujnik swiatla, zeby z niego korzystac. Z drugiej strony to troszke taki "zabijacz" zarnikow - sam u siebie wymienialem, bo zapalaly sie i gasily w roznych momentach, az w koncu padly - stad troche dystansu nabralem do "czujnikow" :D

...ale owszem, zgodze sie - moglyby sie zapalac odrobine pozniej :)

Opublikowano
WRC, napisales w watku o EGR-rze

"W B8 w sterowniku silnika nie ma aktywnego (Mess.Blocks 08) wchodzi sie w Indet. rozsze. 1A"

tam nic nie ma tylko spis informacji o aucie, to jak to bo Mess.Blocks nieaktywne ???

Tam masz wszystko :wink: tylko musisz sobie odznaczac co chcesz logowac .

Tu jest sterownik EDC 17 i jest to inaczej niz w B6 B7

Opublikowano

No wiec mam u siebie tez takie zaslepki (tyle, ze troche nizej, powiedzmy tak jak jest ten wtyk do pasow).

Teraz co i jak, gdzie i kiedy w VCDS, zeby Ci odczytac te dane? :)

Opublikowano

wejdz w AIR BAG i zrob screen kodowania a ja juz sobie dalej poradze :wink:

Fotka jest przykładowa :decayed:

Opublikowano
Już wcześniej mówiłem, będę wdzięczny za każde info jeśli oczywiście cena będzie przystępna:wink:

AUDI A4 B8 8K0 SŁUPKI WEW. SUFITÓWKA S-LINE ŚRODEK (2973595634) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co prawda cena trochę wysoka, ale może da się coś utargować:wink:

Opublikowano
Już wcześniej mówiłem, będę wdzięczny za każde info jeśli oczywiście cena będzie przystępna:wink:

AUDI A4 B8 8K0 SŁUPKI WEW. SUFITÓWKA S-LINE ŚRODEK (2973595634) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co prawda cena trochę wysoka, ale może da się coś utargować:wink:

Dzwoniłem już tam i gościu oporny w targowaniu:kwasny:

Opublikowano
wejdz w AIR BAG i zrob screen kodowania a ja juz sobie dalej poradze :wink:

Coding: 30353434363030303030554A304C384B3053

Rozumiem, ze masz tez (bo to chyba od tego):

Driver's Rear Airbag Crash Sensor

Passenger's Rear Airbag Crash Sensor

Jak bedziesz rezar pamiec daj znac to podesle kodowanie ;)

Opublikowano
Już wcześniej mówiłem, będę wdzięczny za każde info jeśli oczywiście cena będzie przystępna:wink:

AUDI A4 B8 8K0 SŁUPKI WEW. SUFITÓWKA S-LINE ŚRODEK (2973595634) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co prawda cena trochę wysoka, ale może da się coś utargować:wink:

Dzwoniłem już tam i gościu oporny w targowaniu:kwasny:

ja dzwoniłem do niego już kilka miesięcy temu 2999 chciał i zszedł na 2700 :)

z nim bedzie cięzko:/

Opublikowano
wejdz w AIR BAG i zrob screen kodowania a ja juz sobie dalej poradze :wink:

Coding: 30353434363030303030554A304C384B3053

Rozumiem, ze masz tez (bo to chyba od tego):

Driver's Rear Airbag Crash Sensor

Passenger's Rear Airbag Crash Sensor

Jak bedziesz rezar pamiec daj znac to podesle kodowanie ;)

Dzieki :wink: jezeli chodzi o Pamiec to tez (sterownik 36 ) tylko jaki masz klimatronik ? 1 zone ? 2 czy 3 zone ?

Opublikowano

Pamiec foteli:

Coding: 00581B00000000000000

Klima chyba trzy-strefowa. Czyli z przodu dwie + ten smieszny nawiew z tylu z pokretlem zimne-cieple.

Opublikowano
Pamiec foteli:

Coding: 00581B00000000000000

Klima chyba trzy-strefowa. Czyli z przodu dwie + ten smieszny nawiew z tylu z pokretlem zimne-cieple.

OK podziekował :hi: zapisane wszystko :wink:

Opublikowano
Dzięki Gabriel, będę czekał na podpowiedź. W tym ostatnim zdaniu, to rozumiem, że żartowałeś. :grin:

sprawdze i dam znac.

Troche tak i troche nie, bo przeciez po to jest czujnik swiatla, zeby z niego korzystac. Z drugiej strony to troszke taki "zabijacz" zarnikow - sam u siebie wymienialem, bo zapalaly sie i gasily w roznych momentach, az w koncu padly - stad troche dystansu nabralem do "czujnikow" :D

...ale owszem, zgodze sie - moglyby sie zapalac odrobine pozniej :)

Jak tam Gabriel, sprawdziłeś?

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

A mam jeszcze takie pytanie, może do Ciebie Grzegorz. Czy lusterko fotochrom korzysta z tego czujnika światła na szybie, czy tylko ze swojego? I jeszcze jedno, czy ten czujnik może się odkleić czy coś takiego? U mnie wygląda, jakby było tam trochę powietrza. U sąsiadki dziś zerknąłem i jest kompletnie czarno jak patrzysz na czujnik. Coś mam nie tak?

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

To jeszcze coś dopiszę. :wink:

Znalazłem takie zdjęcie

mceczuj3.jpg

Powiedzcie, czy więcej procent to wcześniejsze włączanie świateł, czy późniejsze?

Tu link na wszelki wypadek: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.