Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak jest u was z podswetleniem wnetrza podczas otwierania tylko tylnej klapy ? swieci wam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jak jest u was z podswetleniem wnetrza podczas otwierania tylko tylnej klapy ? swieci wam ?

U mnie się nie włącza podświetlenie wnętrza tylko podświetlanie bagażnika się zapala:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postarałbym się załatwić profes projekt koszulki ale na podstawie jakiegoś pomysłu. Robiłaby to osoba bez zacięcia do B8 więc sama raczej nie będzie chciała się bawic w wymyślanie. Proponuję więc abyście podali swoje propozycje wybierzemy ze 2-3 i z tych można zrobić projekty na koszulki.

Jako pierwszy projekt proponuję bezdyskusyjnie ledy tak jak WRC pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód:

przod.jpg

Tył:

tyl.jpg

Na początku wątku była taka propozycja, ale nie wiem czy gościu, który to robił jeszcze się pojawia na forum...nie wiem skąd zabrać te ledy na przód:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ledy z napisem na przód można zabrać z pierwszego posta gdzie jest wątek tytułowy myślę, że zdjęcia jest w wystarczającej rozdzielczości a na tył napis też z tego wykorzystać:wink: Arek pokarz temu twojemu koledze czy to mu wystarczy.

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Można też pomyśleć nad naklejkami coś na wzór tego co mają w Divizion B6 czy Battalion B5 wydaje mi się, że mógłby ją mieć każdy kto ma B8( Jedręk też mimo tego, że jeździ A5:wink:) bo nie wydaje mi się, czy jest sens bawienie się w tworzenie zamkniętej grupy tak jak w tamtych wątkach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przynależności to dla mnie wsio ryba czy wszyscy mogą mieć naklejki czy nie. niemniej jednak cieszę się, że dostałem pozwolenie na przyklejenie tego na A5 :decayed: już a4-klub mam przyklejoną na szybie :naughty: w sprawie naklejek można poprosić Artura82 żeby nam je wykonał. robi je bardzo dobrze, cena też pewnie nie będzie wygórowana.. mam od niego naklejkę DOPE i Eat Sleep Audi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przynależności to dla mnie wsio ryba czy wszyscy mogą mieć naklejki czy nie. niemniej jednak cieszę się, że dostałem pozwolenie na przyklejenie tego na A5 :decayed: już a4-klub mam przyklejoną na szybie :naughty: w sprawie naklejek można poprosić Artura82 żeby nam je wykonał. robi je bardzo dobrze, cena też pewnie nie będzie wygórowana.. mam od niego naklejkę DOPE i Eat Sleep Audi :wink:

Ok zagadam z nim czy nam to zrobi tylko teraz pytanie czy TROOP ma być pisany tak jak na tym zdjęciu z ledami przez dwa O czy tak jak w tytule wątku przez 4 O czyli TrOOOOp B8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że TrOOOOp B8 :eusathink:

ale niech też inni się wypowiadają bo jak do tej pory to głównie my piszemy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jestem co do naklejke to tylko podjacie czcionkę i się zrobi...co do jakości to możecie być spokojni :decayed:

Jedrek potwierdził, WRC też ma na B6 więc- chyba wszyscy są zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem właśnie do Artura i powiedział, że nie ma problemu mamy tylko się dokładnie określić co do ilości mniej więcej, rozmiar i czcionkę trzeba wybrać:wink:

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Patrz wyprzedził mnie:decayed:

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Aha ja też jestem za TrOOOOp B8:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem właśnie do Artura i powiedział, że nie ma problemu mamy tylko się dokładnie określić co do ilości mniej więcej, rozmiar i czcionkę trzeba wybrać:wink:

Bo Artur to szybki chłopak jest :decayed::dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego avant??? Protestuje ;)

Ja też protestuje, sedany są ładniejsze :naughty:

---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

:decayed: znalazłem kodowanie co wnetrze sie zapala

A znajdziesz kodowanie żeby się radio nie wyłączało jak dłużej gra bez zapłonu ...

---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------

co do przynależności to dla mnie wsio ryba czy wszyscy mogą mieć naklejki czy nie. niemniej jednak cieszę się, że dostałem pozwolenie na przyklejenie tego na A5 :decayed: już a4-klub mam przyklejoną na szybie :naughty: w sprawie naklejek można poprosić Artura82 żeby nam je wykonał. robi je bardzo dobrze, cena też pewnie nie będzie wygórowana.. mam od niego naklejkę DOPE i Eat Sleep Audi :wink:

Ok zagadam z nim czy nam to zrobi tylko teraz pytanie czy TROOP ma być pisany tak jak na tym zdjęciu z ledami przez dwa O czy tak jak w tytule wątku przez 4 O czyli TrOOOOp B8?

Według mnie jak w tytule: TrOOOOp B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znajdziesz kodowanie żeby się radio nie wyłączało jak dłużej gra bez zapłonu ...

Jest to w ADAPTACJI :wink: dotyczy to CONCERT/SYMPHONY , MMI 2G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...