Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

KOREKTA CZUJNIKA DESZCZU/ŚWIATŁA :

Można to ustawić w MODULE ELEKTRYKI 09 w podrzędnych sterownikach

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 643x457px.

mceczuj.jpg

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 720x317px.

mceczuj1.jpg

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 722x677px.

mceczuj2deszczu.jpg

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 720x674px.

mceczuj3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

z tego co wiem, to tymi opcjami nie da sie opoznic wlaczania swiatel drogowych - da sie jedynie przyspieszyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam chwilowo kabelka, więc nie mogę sprawdzić, ale myślę że tym wyborem auta/szyby można by coś zdziałać. Tylko nie wiem, w która stronę - więcej czy mniej procent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam chwilowo kabelka, więc nie mogę sprawdzić, ale myślę że tym wyborem auta/szyby można by coś zdziałać. Tylko nie wiem, w która stronę - więcej czy mniej procent?

wiecej procent czyli pozniej... przynajmniej ja tak to rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hohe - na 100% jest taka mozliwosc. nie moge tylko sprawdzic gdzie mam za daleko auto.. pogrzeb vcdsem, a znajdziesz.

oo teraz widze, ze Grzes juz wrzucil screeny. Gab, nie chodzi o drogowe swiatla tylko mijania..

Oczywiscie w menu CAR sa tez trzy ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hohe - na 100% jest taka mozliwosc. nie moge tylko sprawdzic gdzie mam za daleko auto.. pogrzeb vcdsem, a znajdziesz.

oo teraz widze, ze Grzes juz wrzucil screeny. Gab, nie chodzi o drogowe swiatla tylko mijania..

Oczywiscie w menu CAR sa tez trzy ustawienia.

no tak mijania... sorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wjechano mi w tył i uszkodzeniu na szczęście uległ wyłącznie zderzak i dyfer – same plastyki a ponieważ we wtorek warsztat będzie zamawiał części w ASO powstaje pytanie:

Czy będzie pasował zderzak i dyfer S-line, jeżeli posiadam oryginalny hak przy założeniu, że nie będę z niego korzystał ewentualnie czy da się jakoś podciąć ten dyfer?

Zwrócono mi uwagę, że jak mam hak to belka pod zderzakiem jest krótsza a w wersji bez dłuższa – nie uległa uszkodzeniu, więc nie będzie podlegała wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI A4 B8 2008-2011 ROK S-LINE DÓŁ ZDERZAKA TYŁ (2980077315) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tu masz dokładkę S-Line i jest w wersji z hakiem, chyba że potrzebujesz z wydechem na jedna stronę. Tak czy tak na pewno sama dokładka występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyfer to w mowie potocznej dyferencjał- mechanizm różnicowy:wink:

we wtorek warsztat będzie zamawiał części w ASO
:co:

Wiec co kombinujesz? Masz stary i chcesz kaskę?

Masz zwykły, a chcesz s-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie Panowie zerknąć na mój sensor deszczu/światła, myślę że on jednak nie wygląda dobrze.

<a  href=http://obrazki.elektroda.net/2009558600_1359228218_thumb.jpg' alt='2009558600_1359228218_thumb.jpg'> 1739776600_1359228218_thumb.jpg 8034984600_1359228219_thumb.jpg 5872527100_1359228219_thumb.jpg 1406341600_1359228220_thumb.jpg [/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o dyfuzor a nie dyferencjał więc przejęzyczyłem się.

Tak mam zwykły na 1 stronę i chcę S-line na 1 stronę.

Warsztat weryfikował ceny z ASO i nie będzie problemu.

Części z wątku wrclaguna

8K5 807 303 B zderzak tylni

8K0 807 521 C 1RR dyfuzor

8K0 807 833 kratka do dyfuzora

Gdyby nie problem z transportem wydechu był by ładny modzik na dwie strony

Pytanie tylko czy S-line na 1 stronę podpasuje pod zamontowany hak.

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

i nie chodzi tylko o dokładkę z podcięciem na hak (nie znalazłem takiej i będę wdzięczny za podanie nr części) ale czy są różnice w belce pod zderzakiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie Panowie zerknąć na mój sensor deszczu/światła, myślę że on jednak nie wygląda dobrze.

a>

podeszła Ci woda pod silikon, przymarzło i odstało - może uda się jeszcze go uratować? (nowa poduszka silikonowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie Panowie zerknąć na mój sensor deszczu/światła, myślę że on jednak nie wygląda dobrze.

a>

podeszła Ci woda pod silikon, przymarzło i odstało - może uda się jeszcze go uratować? (nowa poduszka silikonowa)

A możliwe, że jakiś cutas wymienił szybę i zostawił stary silikon? A uratować to się go da na pewno, bo działa ok. Tylko trochę za wcześnie włącza światła, może to dlatego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co mam nówkę zapakowaną podkładkę silikonową pod czujnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...