Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Ja od niego wyhaczyłem za gorsze:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Ty... a to jest taka którą trzeba trzymać cały czas w dvd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od niego wyhaczyłem za gorsze:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Ty... a to jest taka którą trzeba trzymać cały czas w dvd?

Oczywiście to płytka DVD:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest za wnetrze, w jakim modelu udi ?

Q5

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

Gdzie można taką mapę na 2013 zdobyć ? oprócz ASO? da się coś takiego skopiować ?xD

Ja mam :wink:

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

Czyli jest juz aktualna po poprawkach :kox:

Ano :decayed:

http://imageshack.us/a/img542/5499/audi2013.jpg

Ja taką mam:banan: a najbardziej mi się podobały zjazdy z autostrady zamiast z boku pokazujących się linii i strzałek była ładna grafika drogi i zjazdów:wink:

A od kiedy Ty masz MMI 2G :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammersky a masz może do mmi 3G bez hdd?

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamer widzisz i po co było walić falsrarty i kupować w ASO jak już jest na "naszym" forum... :decayed: Ja też zasysam... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamer widzisz i po co było walić falsrarty i kupować w ASO jak już jest na "naszym" forum... :decayed: Ja też zasysam... :wink:

Nic nie kupiłem :decayed:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

Hammersky a masz może do mmi 3G bez hdd?

iPad Tapatalk HD

Mam ale bez kodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzony już ten upload ??

Za daleko do Knurowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamer widzisz i po co było walić falsrarty i kupować w ASO jak już jest na "naszym" forum... :decayed: Ja też zasysam... :wink:

Nic nie kupiłem :decayed:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

Hammersky a masz może do mmi 3G bez hdd?

iPad Tapatalk HD

Mam ale bez kodu...

ostatnio update zrobiłem do 2012 bez kodów też... czyli jest jakaś możliwość :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd można zassać? Można info na PW? Mam navi 2G :)

Dzięki z góry :)

Z dołu też... ;)

---------- Post dopisany 02-04-2013 at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2013 at 22:31 ----------

Wcześniej pisałem o pojawieniu się błędów "02095 - Component Protection Active" więc pojawiły się (28 marca) w:

Adres 06 - Seat Mem. Pass;

Adres 09 - Cent. Elect;

Adres 36 - Seat Mem. Drvr;

Adres 47 - Sound System.

Oraz w ch.j innych błędów związanych z:

Adres 08 - HVAC; 09 - Cent. Elect.;

Adres 19 - CAN Gateway;

Adres 42 - Door Elect. Driver;

Adres 52 - Door Elect. Pass;

Adres 53 - Parking Brake.

Wielokrotnie powtarza się błąd: 01320 - Control Module for Climatronic i 00256 - A/C Pressure/Temperature Sensor. Nawet w sterownikach drzwi... Załamka jakaś... :( Błędy zostały skasowane.

Wczoraj (01.04) ponownie przeskanowałem auto i wyszły ponownie błedy:

Adres 06: Seat Mem. Pass (J521) 02095 - Component Protection Active i 01320 - Control Module for Climatronic (J255)

Adres 08: Auto HVAC (J255) 01592 - Air Quality Sensor (G238); 00457 - Control Module for Network (J519); 00256 - A/C Pressure/Temperature Sensor (G395); 00714 - Centre Right Vent Positioning Motor (V111); 03037 - Rear Temperature Selection Potentiometer (G538)

Adres 09: Cent. Elect. (J519) 02095 - Component Protection Active; 00924 - Relay for Headlamp Cleaning System (J39); 01320 - Control Module for Climatronic (J255); 03020 - Local databus 2; 01800 - Light Switch (E1); 00256 - A/C Pressure/Temperature Sensor (G395); 01592 - Air Quality Sensor (G238)

Adres 19: CAN Gateway (J533) - 00384 - Optical Databus; 01320 - Control Module for Climatronic (J255)

Adres 42: Door Elect, Driver - 01320 - Control Module for Climatronic (J255)

Adres 52: Door Elect, Pass. (J387) - 01320 - Control Module for Climatronic (J255)

Adres 53: Parking Brake (J540) - 03200 - Switch for Electric Parking Brake (E538); 02442 - Function Lamp in Control Head

Rano popatrzę jeszcze raz na podłączenia, może coś przegapiłem. Ale z pozoru błachostka jaką miało być zamontowanie rolety elektryczniej i jej podłączenie oraz zmiana przycisku hamulca elektr. na przycisk pod AHA zmieniła się w jakiś koszmar... Na szczęście i tak planuję wymianę większości modułów pod inne mody więc na razie się zbytnio nie martwię.

Moje pytanie brzmi: co spowodowało taki wysyp błędów? Przecież kluczyka nie było w stacyjce, a moduły były tylko odłączone na czas dodania pinów do kostek. Czy ASO skasuje mi te błędy (CP) i czy liczą za każdy osobno czy tylko za czas spędzony na usuwaniu? Jakie błedy sa związane z modem, a jakie z usterkami w aucie? I czy jeśli będę w przyszłości coś modził to mogę się spodziewać podobnego wysypu kwiatków?

Dzięki za wszelkie podpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie component protection pojawia sie na sound system, jak za dlugo modze w aucie. Przez rozladowana baterie i znika sam jak sie podladuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...