Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
widziałem na żywo u Kercziego w aucie i nie mam zdania na razie na temat tych ledów a bardziej na na aspekt wizualny tego.

Cóż zobaczymy jak będzie wyglądać u Ciebie :) może zmienię zdanie :)

Te KUBER :decayed: ja u siebie mam od tomnika i jest spoko, nic nie mruga, nie ma błędów, barwa mogła by być bardziej biała bo troszeczkę zajeżdża żółcią ale nie ma tragedii:hi: Mam nadzieję, że te 2 lata gwarancji które na nie daje są rzetelne i w razie W nie będzie próbował użyć głupich wymówek żeby się wywinąć od wymiany

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
moja wersja mmi to 5.1.5.0 PL

mozna wlozyc 5.1.5.0 PL ?

Wgraj najnowszy będziesz miał lepsze mapy :)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

dsc02217yx.th.jpg

wlozylem plyte 5570 (ok 150mb)

pisze.. application update => version 5.1.5.0

Read binary file

Read error

i znow sie restartuje

:facepalm:

Opublikowano

nagrales jakis folder, czy same pliki na plyte?

Opublikowano

takie

obrazeksss.th.jpg

cala noc bedzie zalaczone mmi :kwasny:

Opublikowano

to poprawnie... hm

resetowales MMI?

Opublikowano

jak zła plyta to samo sie resetuje i od nowa :kwasny:

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

nagralem tylko na cd-rw bo niemam czystej cd-r

---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

mozecie przetlumaczyc :kwasny:

MMI problems (bootloader screen) A6 C6....ADMITTEDLY SELF INFLICTED

Opublikowano
jak zła plyta to samo sie resetuje i od nowa :kwasny:

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

nagralem tylko na cd-rw bo niemam czystej cd-r

---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

mozecie przetlumaczyc :kwasny:

MMI problems (bootloader screen) A6 C6....ADMITTEDLY SELF INFLICTED

tutaj jest dokladnie to samo napisane, zeby wlozyc CD1 do pierwszego slotu i zrestartowac MMI

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ----------

a mozesz wybrac po restarcie SETUP + RETURN?

masz jakies inne plyty w zmieniarce?

Opublikowano

kurde

Opublikowano

sprobuj jeszcze poszukac wersji 5150 - moze ta zadziala

Opublikowano

:hi: Gdyby ktos miał podobne wyposażeniedo mojego B8 prosiłbym posiadaczy VCDS-a o zczytanie kodowania z 09- Centr. elektr i 46- Moduł komf.

Moje kodowanie z 09- Centr. Elektr.

690040B10034A7000001000300005F5F4F1C06080000010100 0000

46 - MODUŁ KOMF.

013A0620203900C0032002

WYPOSAŻENIE TO :

-mmi 2g kolor

-licznik kolor

-grzane fotele

-klimatyzacja 1 strefa

-pakiet światło

-lusterka samościemniajace (wew, zewn)

-parktronik tył z wyświetlaniem na mmi

- czyjnik zmierzchu

- zwykłe światła z dziennymi

- halogeny

- Fabryczny alarm (z przyciskami na tapicerce kierowcy)

- 4x szyby

- multifunkyjna 4 ramienna kiera

Bede wdzieczny :wink:

Najprawdopodobniej moj problem z klima lezy w centralnej elektryce, albo coś z kodowaniem albo uwalony moduł, bo instalacja ok, czujnik 99% ok. a bład pierwotny jest o 09 - 03020 LOCAL DATABUS2 - 012 ELECTRICAL FAULT CIRCUIT, gdyby ktoś zinterpretował ten ZONK tez bylbym wdzieczny:hi:

Opublikowano
sprobuj jeszcze poszukac wersji 5150 - moze ta zadziala

masz? udostepnij na chomikuj ?

3 plyta 5570 podobne pliki mają jak na 1 plycie. Sprobuje nagrac 3 CD

Opublikowano

Nagraj jak najwolniej x2 lub x4

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
uff udalo :wink: Trzecia CD (180mb) a nie pierwsza CD

Menu PL i Update Audi MMI 5570 - riddick74 - Chomikuj.pl czyli cd3-3.rar

po poludniu wgram spolszczenie PL

no widzisz...

teraz jeszcze bedziesz musial sobie pozaznaczac w zielonym MMI, to co masz w opcji u siebie

Opublikowano

dzięki chlopaki :wink:

Dobranoc! rano musze wstac do pracy :kwasny:

Opublikowano
Cool506: dałem Ci swoje kodowanie :wink:

Casavio: błąd czego w czym i jakim programem sprawdzałeś?

Kolega sprawdzał mi jakimś gamebojem nie wiem nie znam się na tym błąd z czytany z silnika

Świeciła mi się rano kontrolka od diagnostyki silnika potem zgasła po przejechaniu paru km i ponownym odpaleniu

Auto nie kopci ma moc wydawało by się że wszystko ok ale błąd jest i koleś nie mógł go skasować

Dzisiaj przy porannym odpaleniu kontrolka silnika nie zapaliła się, auto jezdzi normalnie o co kaman?

Pomoże ktoś?

Opublikowano
Cool506: dałem Ci swoje kodowanie :wink:

Casavio: błąd czego w czym i jakim programem sprawdzałeś?

Kolega sprawdzał mi jakimś gamebojem nie wiem nie znam się na tym błąd z czytany z silnika

Świeciła mi się rano kontrolka od diagnostyki silnika potem zgasła po przejechaniu paru km i ponownym odpaleniu

Auto nie kopci ma moc wydawało by się że wszystko ok ale błąd jest i koleś nie mógł go skasować

Dzisiaj przy porannym odpaleniu kontrolka silnika nie zapaliła się, auto jezdzi normalnie o co kaman?

Pomoże ktoś?

Miałem Ci wcześniej napisać: 16474 P0090 Valve for Fuel Metering (N290), Malfunction, czyli jakiś zawór od mierzenia paliwa?

http://www.gerritspeek.nl/vag-com_foutcodeslijst-g.html

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

sluchajcie, a moze by tak wyodrebnic temat akcesoriow i zalozyc w troopie oddzielny watek?

'Akcesoria Audi A4 B8 - oryginalne i nie tylko - opinie, doswiadczenia, testy'

probuje sie dokopac do numerow oryginalnych 'wtykanych' zaslonek i za cholere nie moge znalesc..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.