Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na żywca lepiej :wink:

trzeba było wiercić na śruby otwory i odciąć kawałek pedała sprzęgła po zdjęciu gumy, tyle.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
na żywca lepiej :wink:

trzeba było wiercić na śruby otwory i odciąć kawałek pedała sprzęgła po zdjęciu gumy, tyle.

Modzisz ostro:decayed:

Ja wczoraj schowek podświetlany wyrezałem oraz pakiet oświetlenia :decayed:

Opublikowano

Pod 2G - wielkie dzięki Grzesiu! :hi:

Opublikowano

mogłby ktoś sprawdzić za co odpowiada procz oświetlenia wnętrza kodowanie na 16 bicie w MCE?

ja mam 01001111 i wiem , ze te jedynki (czerwone) to podświetlenie nog, reszta?

Opublikowano
mogłby ktoś sprawdzić za co odpowiada procz oświetlenia wnętrza kodowanie na 16 bicie w MCE?

ja mam 01001111 i wiem , ze te jedynki (czerwone) to podświetlenie nog, reszta?

To jest diagnoza :wink: sprawdzałem to na lepszym sprzęcie niz VCDS

Opublikowano
mogłby ktoś sprawdzić za co odpowiada procz oświetlenia wnętrza kodowanie na 16 bicie w MCE?

ja mam 01001111 i wiem , ze te jedynki (czerwone) to podświetlenie nog, reszta?

To jest diagnoza :wink: sprawdzałem to na lepszym sprzęcie niz VCDS

TZN? nie rozumiem mam złe kodowanie?

Opublikowano

8K0919475G czy to sterownik do B8 i obsłuży wizualizację ??:whistling:

Opublikowano

Tak jest to sterownik z b8 8kanałowy obsłuży wizualizację przód i tył.

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

Mam pytanie czy aby dołożyć el składane lusterko trzeba wymieniać je całe ? czy wystarczy dołożyć jakiś mechanizm (środek lusterka) wymienić ? z tego co patrze na allegro to te lusterka z wyglądu niczym się nie różnią. Więc wychodzi na to że środek chyba jest tylko inny mam rację czy się mylę ? Jeżeli lusterko posiada 10pin+2pin to już jest full opcja?

Opublikowano

Podświetlenie Ledowe Rejestracji gotowe:decayed:

Opublikowano
Tak jest to sterownik z b8 8kanałowy obsłuży wizualizację przód i tył.

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

dzięki:wink:

choć o 7 rano ktoś mi zwinął ten sterownik z allegro wrrrrr.... ale dostałem w tych samych pieniądzach z końcówką C pisze że 8K + ACC więc powinien też chyba działać.

Opublikowano

Jeżeli ma ten sam numer tylko końcówka C zamiast G to też obsłuży :)

Opublikowano
Jeżeli ma ten sam numer tylko końcówka C zamiast G to też obsłuży :)

:wink:

- 8K0 919 475 A ,C , E, G, bez Systemu START/STOP ; J,R, AA z Systemem START/STOP Sterownik 8 kanalowy

Opublikowano

Panowie, zaczęła mi schodzić farba z grilla... mam ORI grill w połysku, spotkał się ktoś z czymś takim? :facepalm: kuźwa chyba rzeczywiście będzie trzeba zainwestować w grill z esy.. :thumbdown:

Opublikowano

Pomaluj na czarno, to jedyny słuszny kolor na ramkę grula :naughty:

Opublikowano
Jeżeli ma ten sam numer tylko końcówka C zamiast G to też obsłuży :)

:wink:

- 8K0 919 475 A ,C , E, G, bez Systemu START/STOP ; J,R, AA z Systemem START/STOP Sterownik 8 kanalowy

No to teraz mnie zmartwiłeś :kwasny: u mnie jest właśnie start/stop Co ma ten system do PDC:whistling: Dzwoniłem właśnie do sprzedawcy PDC wysłane więc porażka jeżeli faktycznie jest tak jak pisze WRC:doh:

Opublikowano
Pomaluj na czarno, to jedyny słuszny kolor na ramkę grula :naughty:

No właśnie mam kratki czarne w połysku i zaczyna to schodzić na paru szczebelkach. Wolałbym chyba wymienić na czarny grill S5, ale dostać go strasznie ciężko

Opublikowano

Ja samą kratę dostałem ori S4 a ramkę pomalowałem. Mam już tak 3 lata i jedyne gdzie schodzi farba to od kamienia odprysk, ale to nawet jak by był ori to też został by ślad. Może kiepsko było przygotowane do malowania że schodzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.