Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie zalacza się bez wciskania hamulca a zwalnia się sam przy ruszaniu - Chyba ze nie mam zapiętych pasów to muszę nacisnąć na hamulec aby odblokować.

..i wlasnie to mam na mysli - nie musisz zapinac pasow i mozesz go zwolnic bez wciskania hamulca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zalacza się bez wciskania hamulca a zwalnia się sam przy ruszaniu - Chyba ze nie mam zapiętych pasów to muszę nacisnąć na hamulec aby odblokować.

..i wlasnie to mam na mysli - nie musisz zapinac pasow i mozesz go zwolnic bez wciskania hamulca

oo to faktycznie coś :wink:

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ----------

A gdzie szukać kodowania do tego??:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zalacza się bez wciskania hamulca a zwalnia się sam przy ruszaniu - Chyba ze nie mam zapiętych pasów to muszę nacisnąć na hamulec aby odblokować.

..i wlasnie to mam na mysli - nie musisz zapinac pasow i mozesz go zwolnic bez wciskania hamulca

oo to faktycznie coś :wink:

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ----------

A gdzie szukać kodowania do tego??:whistling:

jest kilka opcji. moze sie zwalniac bez zapietych pasow

53- Parking Brake,

Security Access(wprowadzasz kod z podpowiedzi)

w kanale 7 zmieniasz wartosc z 1 na 0

...bez wciskania pedalu hamulca

kanal 4 z 1 na 0

do tego mozesz wylaczyc sobie komunikat "Please Release parking brake message while in gear" zmieniajac wartosc w kanale 3 z 0 na 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wszystko jest na FORUM :decayed:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/vcds-vag-com-kodowania-238118/index13.html

PARKING BRAKE 53 :

Zwolnienie hamulca bez zapięcia pasów bezpieczeństwa

53-Parking Brake ---> Security Access 16---> (kod 25194) --->ADAPTACJA 10 ---> Channel 7 zmiana z 1 na 0 .

Zwolnienie hamulca bez przyciskania napedała

53- Parking Brake ---> Security Access 16 --->(kod 25194)---> ADAPTACJA 10 ---> Channel 4 zmiana z 1 na 0 .

Wyłączenie komunikatu podczas gdy jest na biegu

53-Parking Brake ---> Security Access 16 ---> (kod 25194) ---> ADAPTACJA10 ---> Channel 3 zmiana z 1 na 0 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, czy ktoś zna jakiś zamiennik do pinu 000 979 034 E? Potrzebuję 7 takich do podłączenia lusterka fotochrom. Cena za kabel z 2 pinami to około 45 zł. Trochę szkoda wydawać połowę ceny lusterka na taką pierdołe :facepalm:

Szukałem na Allegro, ale jedyne co znalazłem wartościowego to zamienniki do 000 979 009 w cenie 1 zł / sztukę. Szukać pod hasłem Konektor f063

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj lepiej całej kostki z kawałkiem wiążki, te piny ładnie się wyjmują.

Najlepiej to kupić, mniejszy lub większy, kawałek instalacji/wiązki i czerpać z niego wtyki i piny. Wychodzi chyba najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, ja mam instalację z A3 8P0, tam sa wszystkie piny do wyciągnięcia z pełną gamą grubości przewodów :) Już nieraz się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znacie jakiegoś konkretnego sprzedawce kompletu podświetlenia led do b8 kombiwewnatrz? potrzebuje kpl podsufitki, 4 drzwi, klapa, i bagażnik x2 , oraz słoneczniki .. nogi mam ori ladną barwe :wink:
Zagadaj do Tomnik On robi swoje ledy więc może coś pomoże:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z forum to jedynie do niego raczej komplet bodajże 300zł wychodzi do całego samochodu.

PS jakich używacie wycieraczek w swoich b8 muszę zakupić a nie wiem które wybrać

może któreś z tych ?

WYCIERACZKI BOSCH AEROTWIN AUDI A4 8K2 07- A5 Q5 (3452888544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wycieraczki Audi A4 8K Q5 8R A5 8T AeroTwin BOSCH (3434622929) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś może patent na wyciągnięcie muchy z lampy tylnej poliftowej, franca wlazła w jakiś sposób w lampę w klapie , w pasek neon i zdechła:grin:, widoczne jest to jak cholera:kwasny:. Wyjałem lampę, ale okazało się, ze nie da się rozebrać, jest klejona:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś może patent na wyciągnięcie muchy z lampy tylnej poliftowej, franca wlazła w jakiś sposób w lampę w klapie , w pasek neon i zdechła:grin:, widoczne jest to jak cholera:kwasny:. Wyjałem lampę, ale okazało się, ze nie da się rozebrać, jest klejona:facepalm:

mucha jakos znalazla droge :wink:

wiec pewnie sie da... a odpowietrzniki lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z forum to jedynie do niego raczej komplet bodajże 300zł wychodzi do całego samochodu.

PS jakich używacie wycieraczek w swoich b8 muszę zakupić a nie wiem które wybrać

może któreś z tych ?

WYCIERACZKI BOSCH AEROTWIN AUDI A4 8K2 07- A5 Q5 (3452888544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wycieraczki Audi A4 8K Q5 8R A5 8T AeroTwin BOSCH (3434622929) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ja zawsze kupuję same gumki 1K0 955 429 A lub C. Dużo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kupuję same gumki 1K0 955 429 A lub C. Dużo taniej.

a ile para gumek?:wink:

Niestety nie pamiętam, ale myślę że w okolicy 50 pln. Najprościej dryndnąć do ASO i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kupuję same gumki 1K0 955 429 A lub C. Dużo taniej.

a ile para gumek?:wink:

Niestety nie pamiętam, ale myślę że w okolicy 50 pln. Najprościej dryndnąć do ASO i zapytać.

a duzy klopot z przelozeniem?

z tego co zdarzylem zauwazyc, to sa blaszki zabezpieczajace(jednorazowe?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...