Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W starszych autach też sie ręczny sam nie zaciągał więc nie kumam jaki problem wysiadając z auta pociągnąć ten przycisk do siebie.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u mnie zalacza się bez wciskania hamulca a zwalnia się sam przy ruszaniu - Chyba ze nie mam zapiętych pasów to muszę nacisnąć na hamulec aby odblokować.

..i wlasnie to mam na mysli - nie musisz zapinac pasow i mozesz go zwolnic bez wciskania hamulca

Opublikowano

u mnie zalacza się bez wciskania hamulca a zwalnia się sam przy ruszaniu - Chyba ze nie mam zapiętych pasów to muszę nacisnąć na hamulec aby odblokować.

..i wlasnie to mam na mysli - nie musisz zapinac pasow i mozesz go zwolnic bez wciskania hamulca

oo to faktycznie coś :wink:

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ----------

A gdzie szukać kodowania do tego??:whistling:

Opublikowano

u mnie zalacza się bez wciskania hamulca a zwalnia się sam przy ruszaniu - Chyba ze nie mam zapiętych pasów to muszę nacisnąć na hamulec aby odblokować.

..i wlasnie to mam na mysli - nie musisz zapinac pasow i mozesz go zwolnic bez wciskania hamulca

oo to faktycznie coś :wink:

---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ----------

A gdzie szukać kodowania do tego??:whistling:

jest kilka opcji. moze sie zwalniac bez zapietych pasow

53- Parking Brake,

Security Access(wprowadzasz kod z podpowiedzi)

w kanale 7 zmieniasz wartosc z 1 na 0

...bez wciskania pedalu hamulca

kanal 4 z 1 na 0

do tego mozesz wylaczyc sobie komunikat "Please Release parking brake message while in gear" zmieniajac wartosc w kanale 3 z 0 na 1

Opublikowano

Przeciez wszystko jest na FORUM :decayed:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/vcds-vag-com-kodowania-238118/index13.html

PARKING BRAKE 53 :

Zwolnienie hamulca bez zapięcia pasów bezpieczeństwa

53-Parking Brake ---> Security Access 16---> (kod 25194) --->ADAPTACJA 10 ---> Channel 7 zmiana z 1 na 0 .

Zwolnienie hamulca bez przyciskania napedała

53- Parking Brake ---> Security Access 16 --->(kod 25194)---> ADAPTACJA 10 ---> Channel 4 zmiana z 1 na 0 .

Wyłączenie komunikatu podczas gdy jest na biegu

53-Parking Brake ---> Security Access 16 ---> (kod 25194) ---> ADAPTACJA10 ---> Channel 3 zmiana z 1 na 0 .

Opublikowano

Pany, czy ktoś zna jakiś zamiennik do pinu 000 979 034 E? Potrzebuję 7 takich do podłączenia lusterka fotochrom. Cena za kabel z 2 pinami to około 45 zł. Trochę szkoda wydawać połowę ceny lusterka na taką pierdołe :facepalm:

Szukałem na Allegro, ale jedyne co znalazłem wartościowego to zamienniki do 000 979 009 w cenie 1 zł / sztukę. Szukać pod hasłem Konektor f063

Opublikowano

poszukaj lepiej całej kostki z kawałkiem wiążki, te piny ładnie się wyjmują.

Opublikowano
poszukaj lepiej całej kostki z kawałkiem wiążki, te piny ładnie się wyjmują.

Najlepiej to kupić, mniejszy lub większy, kawałek instalacji/wiązki i czerpać z niego wtyki i piny. Wychodzi chyba najtaniej.

Opublikowano

Też tak uważam, ja mam instalację z A3 8P0, tam sa wszystkie piny do wyciągnięcia z pełną gamą grubości przewodów :) Już nieraz się przydało.

Opublikowano

Panowie, znacie jakiegoś konkretnego sprzedawce kompletu podświetlenia led do b8 kombiwewnatrz? potrzebuje kpl podsufitki, 4 drzwi, klapa, i bagażnik x2 , oraz słoneczniki .. nogi mam ori ladną barwe :wink:

Opublikowano
Panowie, znacie jakiegoś konkretnego sprzedawce kompletu podświetlenia led do b8 kombiwewnatrz? potrzebuje kpl podsufitki, 4 drzwi, klapa, i bagażnik x2 , oraz słoneczniki .. nogi mam ori ladną barwe :wink:
Zagadaj do Tomnik On robi swoje ledy więc może coś pomoże:wink:
Opublikowano

No z forum to jedynie do niego raczej komplet bodajże 300zł wychodzi do całego samochodu.

PS jakich używacie wycieraczek w swoich b8 muszę zakupić a nie wiem które wybrać

może któreś z tych ?

WYCIERACZKI BOSCH AEROTWIN AUDI A4 8K2 07- A5 Q5 (3452888544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wycieraczki Audi A4 8K Q5 8R A5 8T AeroTwin BOSCH (3434622929) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Panowie, ma ktoś może patent na wyciągnięcie muchy z lampy tylnej poliftowej, franca wlazła w jakiś sposób w lampę w klapie , w pasek neon i zdechła:grin:, widoczne jest to jak cholera:kwasny:. Wyjałem lampę, ale okazało się, ze nie da się rozebrać, jest klejona:facepalm:

Opublikowano
Panowie, ma ktoś może patent na wyciągnięcie muchy z lampy tylnej poliftowej, franca wlazła w jakiś sposób w lampę w klapie , w pasek neon i zdechła:grin:, widoczne jest to jak cholera:kwasny:. Wyjałem lampę, ale okazało się, ze nie da się rozebrać, jest klejona:facepalm:

mucha jakos znalazla droge :wink:

wiec pewnie sie da... a odpowietrzniki lamp?

Opublikowano
No z forum to jedynie do niego raczej komplet bodajże 300zł wychodzi do całego samochodu.

PS jakich używacie wycieraczek w swoich b8 muszę zakupić a nie wiem które wybrać

może któreś z tych ?

WYCIERACZKI BOSCH AEROTWIN AUDI A4 8K2 07- A5 Q5 (3452888544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wycieraczki Audi A4 8K Q5 8R A5 8T AeroTwin BOSCH (3434622929) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ja zawsze kupuję same gumki 1K0 955 429 A lub C. Dużo taniej.

Opublikowano

Ja zawsze kupuję same gumki 1K0 955 429 A lub C. Dużo taniej.

a ile para gumek?:wink:

Opublikowano

Zależy jakie kupisz najlepsze chyba są.....durexy:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Zależy jakie kupisz najlepsze chyba są.....durexy:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

:thumbup1::grin:
Opublikowano

Ja zawsze kupuję same gumki 1K0 955 429 A lub C. Dużo taniej.

a ile para gumek?:wink:

Niestety nie pamiętam, ale myślę że w okolicy 50 pln. Najprościej dryndnąć do ASO i zapytać.

Opublikowano

Ja zawsze kupuję same gumki 1K0 955 429 A lub C. Dużo taniej.

a ile para gumek?:wink:

Niestety nie pamiętam, ale myślę że w okolicy 50 pln. Najprościej dryndnąć do ASO i zapytać.

a duzy klopot z przelozeniem?

z tego co zdarzylem zauwazyc, to sa blaszki zabezpieczajace(jednorazowe?)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.