Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mam takie pytanko, czy kupując zestaw HID do B8 muszę rozglądać się za tzw CANBUS, czy wystarczy zwykły plus kodowanie? Jak przekoduję auto na xenony to będzie działać?

Juz kilka osób zrobiło zamiankę, kupujesz HID z can bus, nic nie kodujesz.

Legalne jest to w Ire?

iPad Tapatalk HD

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mam takie pytanko, czy kupując zestaw HID do B8 muszę rozglądać się za tzw CANBUS, czy wystarczy zwykły plus kodowanie? Jak przekoduję auto na xenony to będzie działać?

Juz kilka osób zrobiło zamiankę, kupujesz HID z can bus, nic nie kodujesz.

Legalne jest to w Ire?

iPad Tapatalk HD

Czy to jest do końca legalne to nie wiem, ale nie ma problemu na przeglądach.

A mógłbyś Jarek, polecić jakiś zestaw? Może znasz kogoś kto ma i sprawdza mu się konkretny kit?

Opublikowano
Panowie kto ma lusterka składane te przed liftingiem ? Pstryknie mi ktoś foto jak to wygląda ? będę bardzo wdzięczny

jutro cykne fote:wink:

Opublikowano
Panowie kto ma lusterka składane te przed liftingiem ? Pstryknie mi ktoś foto jak to wygląda ? będę bardzo wdzięczny

jutro cykne fote:wink:

Dzięki już mam szukam poliftowych :)

Opublikowano

Jest ktoś może z Ostrowa Wlkp. ??

Opublikowano

Kaju182

Opublikowano

Własnie dorwałem komplet skórzany do siebie z wytłoczką S-line uffffff dwa lata poszukiwań i wreszcie trafił sie z 2013 roku :decayed: w śmiesznej cenie :)

teraz moje mogę oddać za bezcen jedynie 2,8 tyś :)

Opublikowano

gratulacje! te z Bydgoszczy?

Opublikowano
Kaju182

Dzięki Jędrek, mam takiego jednego lekarza internistę co mu wysłałem licznik do Ostrowa i nie odebrał, wydzwaniał zapewniał i d*pa, teraz nie odbiera telefonu tchórz. Szkoda na takich czasu, strata tylko kasy wysyłka w dwie strony, chyba mam pecha do tego handlu internetowego heh.

Znacie takiego doktorka może, podobno ma na forach bardzo niepochlebne opinie jako lekarz.

Opublikowano
gratulacje! te z Bydgoszczy?

tak :naughty:

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

fajne ale z TDI nie bede robił S4 :)

małym nakładem kosztów bede miał co chciałem od zawsze :)

Opublikowano

No powiem Ci szczerze że ta wersja s-line co miałeś teraz to taka jakaś nijaka z tym materiałem już wolę swoją alcantarę uważam że 100razy lepiej wygląda. Pełna skórka jest fajna bo praktyczna:)

Opublikowano
No powiem Ci szczerze że ta wersja s-line co miałeś teraz to taka jakaś nijaka z tym materiałem już wolę swoją alcantarę uważam że 100razy lepiej wygląda. Pełna skórka jest fajna bo praktyczna:)

wiesz dla jednych moja jest ideałem dla drugich nie :) Ja naleze do tych drugich hahaha a skóra to podstawa :)

Opublikowano

Jaką kupiłeś w pełnej opcji ? grzana i el full ?

Opublikowano

bez ful. elekt. jak by była było by miło nie ma nie bede narzekał :) grzane są :) dzis moze sie uda je założyć a instalacje pod grzane pupy przed sezonem sie wyreza :)

Opublikowano

A ty tamtych swoich nie miałeś grzanych ? Ja mam full el brakuje mi tylko grzania. Chętnie bym wyrezał, ale nie wiem czy jest możliwość włożęnia ori mat do środka i jakie to są koszty w ogóle.

Opublikowano

Tak bez grzania mam te swoje teraz :)

Panel klimatronica do zmiany , instalacja i jeszcze moze sie okazać do zmiany bornetz

Opublikowano

Panowie gdzie kupujecie żarniki D3S? I czy wiecie może czy D1S też podejdzie?

Opublikowano
Panowie gdzie kupujecie żarniki D3S? I czy wiecie może czy D1S też podejdzie?

D1S nie podejdzie

Opublikowano
Kaju182

Dzięki Jędrek, mam takiego jednego lekarza internistę co mu wysłałem licznik do Ostrowa i nie odebrał, wydzwaniał zapewniał i d*pa, teraz nie odbiera telefonu tchórz. Szkoda na takich czasu, strata tylko kasy wysyłka w dwie strony, chyba mam pecha do tego handlu internetowego heh.

Znacie takiego doktorka może, podobno ma na forach bardzo niepochlebne opinie jako lekarz.

licznik z kolorowym fisem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.