Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

darecy chesz ? to Ci sprzedam :decayed:

Bo Ja raczej się juz pogodziłem ze zamawiał bede w ASO nowe z B&O bo znalezienie na alledrogo graniczy z cudem :facepalm: ale w sumie moich foteli też szukałem dość długo :grin:

Grzesiek, juz mam kpl banga trójkącików, nawet bez przycisku line assist ;)

Jeszcze tylko jakieś głośniki które pociągnie seria 20wat :(

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Dwie dychy mi pokazuje za nową z numerem 8K0035423

ale chyba nie z Banga :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba lewa:P

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

Bang&Olufsen A4 B8/A5 B&O !!! Ideal (3524716464) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

takie :)?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy B ACHT wraca od lakiernika ??

Teoretycznie w sobotę, tą co była haha. A w praktyce to pewnie w tą co będzie :)

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

8P0419091 numer nie wchodzi :kwasny:

S LINE na błotniki ? kolo 100 PLN

No tak to z A3 ta kiera. Trzeba szukać dalej ...

A na ten emblemat mam inny pomysł, nowe to wiem w ASO nie taka tragedia cenowo, ale potrzebuję rozmiary tylko wysokośc i dlugość.

Kupiłem takie dwa na Jebaju, może jutro przyjdą to sprawdzę i dam Ci znać.

Hohe, dotarły moze emblematy z jebuja S-Lina, mozesz mi je zmierzyć długość i wysokoćć, dzięki z góry

Dotarły. Jutro Ci je pomierzę. A co do rezania dziurek w kratkach, to może jest jakiś sposób, żeby zebrać, że tak powiem, trochę plastiku od tyłu, wtedy zostaną dziurki. Teoretyzuję, bo nawet się temu nie przyglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat audio w b8 przerobiłem dośc dokładnie, nie jest łatwo coś rozsądnego wymodzić.

Sorry panowie ale wrzucanie glosników typu r6a pod fabryczny wzmacniacz, to kiepski pomysł.

Problem jest z podpieciem nie fabrycznego wzmaka pod radio.

Mozna przestawic Vcdsem radio pod banga, (wtedy sygnał jest niskonapieciowy, liniowy) i bawić sie w podpinanie wzmaka przez konwertery, czy wejscia hi imput we wzmacniaczu.

Tak jak mumen napisałeś, szału nie bedzie przez to że konwertery kastrują dzwiek.

U siebie po wielu próbach i kombinacjach oddałem swojego concerta do gościa który wyciągnął RCA z przed końcówki mocy za grosze.

Efekt, jest niezły. Na pewno o niebo lepszy niż fabryczny sound system czy bang w którym fajne są tylko maskownice.

Z przodu mam coś takiego: Zestaw głośnikowy 16,5 cm - Audio System X-ION-165 - Audio System

drzwi oczywiście wygluszone, z tyłu nic.

W bagażniku sub Re audio w obudowie wpasowanej w boczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest to jakiś pomysł z tym zebraniem od tyłu, było by trzeba mechanicznie frezem, ale to musiało by być płasko dobrze zamocowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy bang w którym fajne są tylko maskownice.

że tak zapytam słuchałeś Banga przez dłuższa chwilę z nutą dobrej jakości nagraną że piszesz takie rzeczy ? co jest wyznacznikiem dla Ciebie wobec tego dobrze i fajnie grającego sprzetu ? Umpa Umpa w bagażniku ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat audio w b8 przerobiłem dośc dokładnie, nie jest łatwo coś rozsądnego wymodzić.

Sorry panowie ale wrzucanie glosników typu r6a pod fabryczny wzmacniacz, to kiepski pomysł.

Problem jest z podpieciem nie fabrycznego wzmaka pod radio.

Mozna przestawic Vcdsem radio pod banga, (wtedy sygnał jest niskonapieciowy, liniowy) i bawić sie w podpinanie wzmaka przez konwertery, czy wejscia hi imput we wzmacniaczu.

Tak jak mumen napisałeś, szału nie bedzie przez to że konwertery kastrują dzwiek.

U siebie po wielu próbach i kombinacjach oddałem swojego concerta do gościa który wyciągnął RCA z przed końcówki mocy za grosze.

Efekt, jest niezły. Na pewno o niebo lepszy niż fabryczny sound system czy bang w którym fajne są tylko maskownice.

Z przodu mam coś takiego: Zestaw głośnikowy 16,5 cm - Audio System X-ION-165 - Audio System

drzwi oczywiście wygluszone, z tyłu nic.

W bagażniku sub Re audio w obudowie wpasowanej w boczek.

No własnie myślałem o tym "wyciągnięciu" sygnału RCA, tyle że miałem na myśli poszukać go na ścieżkach w wzmacniaczu końcowym w bagażniku, rozbierałem go tam jest zwykły układ końcówki mocy z radiatorem, wystarczy sprawdzić na które końcówki wpada sygnał i załatwione, myślę ze jest to do zrobienia.

Co do konwerterów to są już całkiem dobre, mają wykrywanie poziomu REM, a niektóre jak np. nowy HELIX kompensację charakterystyki basu, ale to jednak nie to, pewna jest utrata dynamiki i tej soczystości dźwięku. To jak z MP3, niby gra super i nie da się odróżnić, ale dobre CD w sprzęt i o niebo lepiej.

Suba w boczek jakiego zapodałeś, coś takiego jak z aukcji: obudowa pod subwoofer do Audi A4 B8 sedan (3347334218) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem ogladałem i t p. Pare dni temu sasiad kupił b8 z Bangiem s-line full opcje :kox:. Jest roznica - nie powiem że nie. Słychac czysty dzwiek i fajne przejscia dźwieków, ale szczerze- d... nie urywa jesli patrzac, że mamy wydac tyle kasy. Nie jestem zwolennikiem umpa umpa i innych brzdęków z czasów sredniej szkoły :wink:

Uwazam , B&Q za dodatkową fajną opcje do Audi, ale mega różnicy nie ma od serii. O gustach się nie dyskutuje.....

Pomijając ten temat, kumpel zakupił Bmw e90 , tam to dopiero kartonowe audio, jak wysiadłem od niego i wskoczyłem do swojej to poczułem sie jak w kinie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam , B&Q za dodatkową fajną opcje do Audi, ale mega różnicy nie ma od serii. O gustach się nie dyskutuje.....

sorry ale jak dla mnie to jest mega przepaść miedzy seria a AUDI Sound System a co dopiero B&O z dzwiekiem przestrzennym

ps. oczywiscie dodatkowym i to bardzo waznym plusem jest wygłuszenie drzwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam , B&Q za dodatkową fajną opcje do Audi, ale mega różnicy nie ma od serii. O gustach się nie dyskutuje.....

sorry ale jak dla mnie to jest mega przepaść miedzy seria a AUDI Sound System a co dopiero B&O z dzwiekiem przestrzennym

Cuber dokładałeś u siebie B&Q ? czy było już? Wiadomo , ciśnienia nie ma po to tutaj jesteśmy aby dyskutowac, kazdy swoje zdanie wypowie, jakbym miał już od zakupu pewnie inaczej bym na to patrzył, ale widze te ceny za same głośniki a gdzie reszta sprzetu i instalacja, to poprostu nie wiem czy to tyle warte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gebels który konfigurował mój samochód niestety nie przywiązywał wagi do sprżetu grającego :whistling:

Miałem seryjną serię! i porównanie mam co gdzie i na czym jak gra......

Założyłem cały ASS radio Concert ( głosniki tuba wzmak etc ) grał okej ale brakowało mu czegoś wygłuszenie drzwi i już było lepiej ale ....... po założeniu MMI 3G na swiatłowodzie sprzęt zaczął grać ! Nie tylko wedle mojej opini ....

Na obecną chwilę : Głosnik centralny Banga plus boki Banga ogólnie cały przód jest w Bangu czyli w sumie 7 głośników do tego na tyle siedzą głośniki firmy u-Dimensions + tuba standardowa z ASS

W bukowinie tatrzasnkiej na Zlocie Zimowym potestujemy :decayed:

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ----------

Banga pelnego moze wrzucę w niedalekiej przyszłosci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się taki zlocik... bede próbował....

odejdzie Panowie p&p taka kiera? dobra cena?

Kierownica AUDI A4 B8 8K LIFT S-LINE IDEALNA 12r (3519803861) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

Jest róznica Avant Sedan?? -------> LISTWY PROGOWE AUDI A4 A5 8K9 8T8 S-LINE (3525037705) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera tak, ale poducha do niej to około tysiala. Listwy Avant i sedan są takie same, cena ok i na pewno było by ładniej na progach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety cwaniak od listew 80 pln za wysyłke.....:facepalm:

---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

Ale kiere może by ktos z Bydgoszczy ogarnął mi? boje sie ze na zywo może byc jakaś skaza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy bang w którym fajne są tylko maskownice.

że tak zapytam słuchałeś Banga przez dłuższa chwilę z nutą dobrej jakości nagraną że piszesz takie rzeczy ? co jest wyznacznikiem dla Ciebie wobec tego dobrze i fajnie grającego sprzetu ? Umpa Umpa w bagażniku ?

Oczywiście że słuchałem, kupiłem nawet zestaw do siebie. Niestety stopień tandectwa głośników (zwłaszcza tych z przednich i tylnych drzwi), skutecznie mnie zniechęcił. Jedyne co wg mnie jest wtym zastawie ok, to glosniki w desce i to one robią najwiekszą robotę.

Cuber, nie przecze ze pomiędzy seria a bangiem jest różnica, natomiast nie będe sie nim zachwycał. Wszystko jest kwestią punktu odniesienia. Bang ma nawalone głosników, bo to dobrze w folderze wygląda a prawda jest taka, że dobrze zrobiony przedni system + sub, zmiata tego banga, czystością, jakością i przede wszystkim dynamiką.

Temat audio w b8 przerobiłem dośc dokładnie, nie jest łatwo coś rozsądnego wymodzić.

Sorry panowie ale wrzucanie glosników typu r6a pod fabryczny wzmacniacz, to kiepski pomysł.

Problem jest z podpieciem nie fabrycznego wzmaka pod radio.

Mozna przestawic Vcdsem radio pod banga, (wtedy sygnał jest niskonapieciowy, liniowy) i bawić sie w podpinanie wzmaka przez konwertery, czy wejscia hi imput we wzmacniaczu.

Tak jak mumen napisałeś, szału nie bedzie przez to że konwertery kastrują dzwiek.

U siebie po wielu próbach i kombinacjach oddałem swojego concerta do gościa który wyciągnął RCA z przed końcówki mocy za grosze.

Efekt, jest niezły. Na pewno o niebo lepszy niż fabryczny sound system czy bang w którym fajne są tylko maskownice.

Z przodu mam coś takiego: Zestaw głośnikowy 16,5 cm - Audio System X-ION-165 - Audio System

drzwi oczywiście wygluszone, z tyłu nic.

W bagażniku sub Re audio w obudowie wpasowanej w boczek.

No własnie myślałem o tym "wyciągnięciu" sygnału RCA, tyle że miałem na myśli poszukać go na ścieżkach w wzmacniaczu końcowym w bagażniku, rozbierałem go tam jest zwykły układ końcówki mocy z radiatorem, wystarczy sprawdzić na które końcówki wpada sygnał i załatwione, myślę ze jest to do zrobienia.

Co do konwerterów to są już całkiem dobre, mają wykrywanie poziomu REM, a niektóre jak np. nowy HELIX kompensację charakterystyki basu, ale to jednak nie to, pewna jest utrata dynamiki i tej soczystości dźwięku. To jak z MP3, niby gra super i nie da się odróżnić, ale dobre CD w sprzęt i o niebo lepiej.

Suba w boczek jakiego zapodałeś, coś takiego jak z aukcji: obudowa pod subwoofer do Audi A4 B8 sedan (3347334218) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tak, na tej aukcji jest nawet zdjęcie mojego bagażnika:)

U mnie nie ma navi, więc miałem wolny lewy boczek.

Myslę, ze spokojnie da sie zrobić jak piszesz. Mam kontakt do świetnego gościa co robi takie rzeczy.

A tak z innej beczki, jak u was z jakością odbioru stacji radiowych??

U mnie jest słabo, dodam że nie mam żadnej anteny na zewnątrz auta.

Co ciekawe na trasie odbiera lepiej niż w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej drąże temat audio. A gdyby wyciąć końcówki mocy w moim mmi 3G i zamienić je na większe?

Lub tylko odłączyć L/P i dać stereo wzmacniacz? Resztę kanałów zostawić, o ile tak się uda...

Przecież podlaczajac wzmacniacz banga, przejmuje on funkcje końcówki, a przedwzmacniacz jest ten sam, tak?

Nie chce za wydać tysiaka plus, i podnieść tylko troche jakość dźwięku, chciałbym aby dynamika, zakres częstotliwości i soczystość były o wiele lepsze a nie tylko trochę...

2 lata temu pojechałem na tydzien A4 b8 Q z fabrycznym B&O sluchalem mp3, ale tez zabrałem dużo oryginalnych CD ulubionej muzy - sutków nie pourywało.

Jedynie przedni centralny głośnik robił roborę, ale w drzwiach padaka, a wysokotonowe - praktycznie nie słyszalne. Sub w kole zapasowym gra dla asfaltu, a gdy ma sie zapakowany bagażnik to jest wcale nie słyszalny.

Cuber zgodzę się z Tobą w jednym, jak przesiadleś się z concerta na mmi plus głośniki bang, to jest różnica, ale 3G gra lepiej i takiego dużego skoku jakości w stosunku do ceny, za która trzeba zapłacić to nie ma :(

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety cwaniak od listew 80 pln za wysyłke.....:facepalm:

---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

Ale kiere może by ktos z Bydgoszczy ogarnął mi? boje sie ze na zywo może byc jakaś skaza..

napisz do Siemiana on ma dużo kierownic i z tego co się orientuje poliftowe też ma- a jak nie to załatwi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...