Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znam to auto i właściciela :) Piękna fura i najładniejszy kolor jaki może być w B8 :) Pewnie wpadły neony na tył :naughty:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gibons, nie czerwienialy Ci uszy, obgadywalismy Cię :P

Opublikowano

Myślę że właściciel się nie obrazi :) Moim zdaniem to najładniejsze B8 :)

zfk2.jpg

dcp3.jpg

qhdn.jpg

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ----------

Gibons, nie czerwienialy Ci uszy, obgadywalismy Cię :P

a czerwieniały właśnie :naughty:

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

darecy

Swoją droga i ja za niedługo Cie odwiedzę jeśli można. Neony już zakupione we wtorek powinny być u mnie :)

Opublikowano

Do tego velux panoramiczny w dachu... z czarna firanką :)

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

[/color]darecy

Swoją droga i ja za niedługo Cie odwiedzę jeśli można. Neony już zakupione we wtorek powinny być u mnie :)

zapraszam :hi:

Opublikowano

Spoko tylko muszę domówić w ASO brakujące elementy i wpadnę na rezanko

Opublikowano

Mam prośbę do posiadaczy B&O w sedanie, potrzebuję mapę adaptacji w sterowniku 47.

Opublikowano
Do tego velux panoramiczny w dachu... z czarna firanką :)

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

[/color]darecy

Swoją droga i ja za niedługo Cie odwiedzę jeśli można. Neony już zakupione we wtorek powinny być u mnie :)

zapraszam :hi:

Powiedz Jarek, że nie zapomniałeś o mnie.:wink:

Opublikowano
Mam prośbę do posiadaczy B&O w sedanie, potrzebuję mapę adaptacji w sterowniku 47.

A co chesz porownać ? :eusathink:

Opublikowano
Do tego velux panoramiczny w dachu... z czarna firanką :)

Powiedz Jarek, że nie zapomniałeś o mnie.:wink:

Idę Ci zrobić tą mapkę licznika, jak możesz to daj mi na PW swój email, gdzieś miałem ale... :wink:

Opublikowano

wie ktoś może gdzie można kupić cos takiego ?

Opublikowano

Hohe, poszło :wink:

dużo kanałów nieaktywnych, nawet z vcds security code :kwasny:

Opublikowano

Super, dzięki! Porównam z moim, może coś znajdę.

Opublikowano

Grzesiek masz też takie żarówki, czy CREE z diodą świecącą tylko do przodu ? Bo ja mam taki zestaw z tym opornikiem ale żarówy świecą tylko w przód, przez co światło nie odbija się od lustra halogena. Jak patrzę na to foto z linka to te mają jeszcze LED na bokach, ale te na bokach to już pewnie zwykłe 5050 diody, gdyby wszystkie miały być CREE to nie ta forsa.

Opublikowano
Mam prośbę do posiadaczy B&O w sedanie, potrzebuję mapę adaptacji w sterowniku 47.

A co chesz porownać ? :eusathink:

Mam sterownik z Avanta i mam wrażenie, że program TYŁ DSP nie gra jak powinien. W kombi faktycznie grał tył, a w sedanie przycisza tylko przód dziwnie to słychać.

Opublikowano

:hi:

Panowie, czasami przestaje mi świecić prawa soczewka ksenonowa, co to może być ? potem odpalę auto jeszcze raz i świeci :whistling:

Opublikowano
:hi:

Panowie, czasami przestaje mi świecić prawa soczewka ksenonowa, co to może być ? potem odpalę auto jeszcze raz i świeci :whistling:

Filip przetwornica już pewnie pada miałem to samo ale możliwe że palnik też nie domaga...zamień najpierw palniki i poobserwuj i będziesz wiedział:wink:
Opublikowano
Mam prośbę do posiadaczy B&O w sedanie, potrzebuję mapę adaptacji w sterowniku 47.

A co chesz porownać ? :eusathink:

Mam sterownik z Avanta i mam wrażenie, że program TYŁ DSP nie gra jak powinien. W kombi faktycznie grał tył, a w sedanie przycisza tylko przód dziwnie to słychać.

Ja mam z Q5 i moge zrobic ci adaptacje :wink:

Grzesiek masz też takie żarówki, czy CREE z diodą świecącą tylko do przodu ? Bo ja mam taki zestaw z tym opornikiem ale żarówy świecą tylko w przód, przez co światło nie odbija się od lustra halogena. Jak patrzę na to foto z linka to te mają jeszcze LED na bokach, ale te na bokach to już pewnie zwykłe 5050 diody, gdyby wszystkie miały być CREE to nie ta forsa.

Ja na poczatku mialem z ta jedna dioda , ale zestaw poleciał do mojej ex B6 .

Opublikowano
:hi:

Panowie, czasami przestaje mi świecić prawa soczewka ksenonowa, co to może być ? potem odpalę auto jeszcze raz i świeci :whistling:

Filip przetwornica już pewnie pada miałem to samo ale możliwe że palnik też nie domaga...zamień najpierw palniki i poobserwuj i będziesz wiedział:wink:

muszę się temu faktycznie przyjrzeć :whistling: dziś zauważyłem jeszcze jeden dziwny objaw, a mianowicie czasem żarnik świeci barwą bardziej żółtą od tego z lewej strony, więc abo świeci na biało, albo na żółto albo wcale nie świeci :kwasny:

Opublikowano

No to na stówę palnik umiera bo taki jest objaw czyli wpada w barwę żółtawą:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.