Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy każdy moduł Bluetooth w A4 8K posiada opcję wyświetlania kontaktów na fisie?

Brat nie dawno kupił taki samochód i nie chcą się skopiować z telefonu Samsung Galaxy S4

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widziałem i właśnie tym się też sugerowałem ;-)

Dalej d*pa. Dodatkowo teraz wyskoczyły dwa inne błędy:

http://img.tapatalk.com/d/13/10/10/ahumene9.jpg

http://img.tapatalk.com/d/13/10/10/yjamuse8.jpg

Po wykasowaniu nie wracają od razu, ale po sporym czasie :-/

czujnik roznicy cisnien do wymiany

Opublikowano

Ups... To chyba będą koszta :-P

Opublikowano
Ups... To chyba będą koszta :-P

059906051A - za 100zl da sie kupic

Opublikowano

Super, dziękuje pięknie.

W audi 49 F plus vat za ten czujnik. To trzeba zamawiać i wymieniać, mam nadzieję że będzie łatwo, hahaha.

Po tym chyba już regenerację przeprowadzi.

Opublikowano
Czy każdy moduł Bluetooth w A4 8K posiada opcję wyświetlania kontaktów na fisie?

Brat nie dawno kupił taki samochód i nie chcą się skopiować z telefonu Samsung Galaxy S4

A ktory rok auta ? jakie MMI ?

Opublikowano
Czy każdy moduł Bluetooth w A4 8K posiada opcję wyświetlania kontaktów na fisie?

Brat nie dawno kupił taki samochód i nie chcą się skopiować z telefonu Samsung Galaxy S4

A ktory rok auta ? jakie MMI ?

MMI2g rok 2008

Opublikowano
Super, dziękuje pięknie.

W audi 49 F plus vat za ten czujnik. To trzeba zamawiać i wymieniać, mam nadzieję że będzie łatwo, hahaha.

Po tym chyba już regenerację przeprowadzi.

na początek sprawdź połączenia bezpieczniki i wężyki do tego czujnika :wink:

Opublikowano

d*pa. Rurki sprawdzone. Czujnik zmieniony. Nadal się nie załącza, hmmm

A to zdjęcie z wartości mierzonych

ty6ynaju.jpg

Opublikowano
d*pa. Rurki sprawdzone. Czujnik zmieniony. Nadal się nie załącza, hmmm

A to zdjęcie z wartości mierzonych

http://img.tapatalk.com/d/13/10/10/ty6ynaju.jpg

a jaka wartosc pokazywal stary czujnik?

przy takim poziomie nasycenia powinien spokojnie sie na drodze wypalic- probowaliscie?

Opublikowano

W sumie nie probówalem bo nie wiedziałem, dopiero wczoraj przyjechał. A jeszcze jak powiedział że jeździ cały czas w miarę i na autostradzie to troszkę się zdziwiłem że wogóle mu się to zapaliło.

Dziwi mnie to czemu teraz nie chce nawet serwisowego wypalania zrobić.

I miej tu nowe auto :-/

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

Na trasie udało się pierwszą wartość zmniejszyć do 5 z czymś a drugą do 0.84

Lampa DPF zgasła, ale jadąc dalej wartość górna podskoczyła już do 6.69 a dolna do 2.66.

Why?

Opublikowano

może masz bardzo dużo nalotu i DPF musi wypalać się dłużej

Opublikowano

Panowie pytanie z innej beczki. Czy jest jakas aplikacja dla naszego klubu na androida? Dzis zalogowalem sie z tableta i wyskoczylo mi instal ale nie dziala link....:kwasny:

Gdzie tego szukac?

Opublikowano

tapatalk :wink:

Opublikowano

podobno jest jakiś nowy tapatalk który jest koszmarny, ktoś potwierdzi lub nie? zaznaczam ze poprzedniej wersji nie widzialem i ciezko mi porównać

Opublikowano

Tak, nowa wersja tapatalk jest do d*py. Ja zapłaciłem za wersję pro na iPada i oddzielnie na androida, po czym wysypały sie obie :(

Za jakisz czas przesiadlem sie na darmową appkę i od tygodnia nie mogę do niej sie przyzwyczaić.

Tylko szkoda ze olali sobie klientów którzy zapłacili wcześniej za aplikacje, likwidując ją!

Opublikowano
Tak, nowa wersja tapatalk jest do d*py. Ja zapłaciłem za wersję pro na iPada i oddzielnie na androida, po czym wysypały sie obie :(

Za jakisz czas przesiadlem sie na darmową appkę i od tygodnia nie mogę do niej sie przyzwyczaić.

Tylko szkoda ze olali sobie klientów którzy zapłacili wcześniej za aplikacje, likwidując ją!

TAPATALK, zgadzam się, wcześniejsza wersja była bardzo dobra.

Drugą pobrałem jak była już free, na szczęście. Lipnie działa, problem z powiadomieniami, krzaczy się, itd...

Ale póki co nic sensownego na IPHONE nie ma chyba :-/

Opublikowano

Macie koledzy jakiś namiar na ori rotory 18'' z możliwością fv?

Opublikowano

ORI rotor 18" to tylko z A3 chyba.. które nie bardzo pasuje do B8 i tym bardziej A5.. reszta to 19"+

Opublikowano
Czy każdy moduł Bluetooth w A4 8K posiada opcję wyświetlania kontaktów na fisie?

Brat nie dawno kupił taki samochód i nie chcą się skopiować z telefonu Samsung Galaxy S4

Musicie sprawdzić czy telefon na to pozwala, kwestia jest w tym czy telefon wspiera profil PBAP - Phone Book Access Profile.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.