Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przycisk wyciągnięty. To akurat wiem. Gałka nachodzi na drążek może z parę milimetrów. Potem jest już opór.

Grzesiek! Pomóż :facepalm:

sprawdz co tam jest w srodku

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
czy każde MMI 2G z kolorowym wyświetlaczem powinno odtwarzać filmy na DVD?

jak rozpoznać te które taką możliwość mają?

dodam że nie widziałem jeszcze auta ale kolega mówi że nie ma w opcji media możliwości wyboru DVD

Nie pomylilo Sie Tobie cos z 3g? Bo 2g nie ma odtwarzania filmow dvd..

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

o 2G mi chodziło... kurcze wydaje mi się że była jakaś możliwośc odtworzenia filmów...

Opublikowano

Tak da się jak masz 2G z FABS i jakiś zestaw multimedialny :)

Opublikowano

Gibons a jaki zestaw multimedialny tam miałby być?

Opublikowano

dzięki panowie, dziś miałem autko u siebie ale fbas niestety nie było...

Opublikowano
Gdyby ktoś chciał dziecku w sankach zamontowac na płozy, co by mu się nóżki nie ubrudziły od brudnego śniegu:

Nakladka listwa ozdobna progu Audi S4 S-4 8K0 (3705830953) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:facepalm:

Cena za sztukę :shock3:

Opublikowano
Gdyby ktoś chciał dziecku w sankach zamontowac na płozy, co by mu się nóżki nie ubrudziły od brudnego śniegu:

Nakladka listwa ozdobna progu Audi S4 S-4 8K0 (3705830953) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:facepalm:

Cena za sztukę :shock3:

Gościa poniosło i jeszcze pisze, że dobrym stanie. Jezu, gdzie ten świat zmierza...

Opublikowano
  • Autor

Taaaa :decayed:

Opublikowano
To w ASO taniej kupi :grin:

ale te zakupione w ASO dopiero trzeba wyginać a te już są

Opublikowano

czy to normalne że jak gwałtownie hamuje to ksenony obniżają sie i świeca przed samą maskę a zaraz podnoszą się do normalnej pozycji? Dzisiaj zaobserwowałem taką sytuację gwałtownie hamując przed pasami

Opublikowano
To w ASO taniej kupi :grin:

ale te zakupione w ASO dopiero trzeba wyginać a te już są

:grin:

Opublikowano
To w ASO taniej kupi :grin:

ale te zakupione w ASO dopiero trzeba wyginać a te już są

A na tym trza sie znac :D

Opublikowano

Poszukuję joystick do gałki od 3G, sama nakładka bo gdzieś wsysło i wystaje tylko drucik. Wiecie może gdzie takie coś można zakupić ??

Opublikowano

widzę, że nie tylko u mnie to się stało.. niestety, trzeba cały panel MMI wymienić :facepalm:

Opublikowano
Poszukuję joystick do gałki od 3G, sama nakładka bo gdzieś wsysło i wystaje tylko drucik. Wiecie może gdzie takie coś można zakupić ??

No właśnie znalazłem jak @jedrekx pytał, bo kojarzyłem że było o tym w tym wątku. Zerknij na odpowiedzi: http://a4-klub.pl/b8-troooop-171/troooop-b8-201181/index266.html#post3817480

Opublikowano

gdzieś można kupić zestaw naprawczy do joya popytaj w ASO

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.