B8 TrOOOOp

alvaro

8K0 998 068 do 3G zestaw naprawczy 26 pln

Kiedys nie wiem czemu podałem ze to jest do gałki 2G :facepalm:

popytajcie kolegi bo ma na sprzedaz ===> http://a4-klub.pl/members/rslj-53361/

• Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• wrclaguna

• Hohe

• Gibons

• mumen

Top użytkownicy w tym temacie

no Grzesiu.. to zmienia postać rzeczy :decayed: wolę wydać 26zł niż co najmniej 400zł na używany panel MMI. w poniedziałek zamawiam :wink:

Kupiłem to, oddam po kosztach, bo mam 2G ;)

W zestawie jest czarny połysk i mat.

No to problem rozwiązany. Po wymontowaniu fotela okazało się ze leżał pomiędzy tunelem a szyną mocującą fotel. A już odkurzacz był w drodze, w ostatnim momencie się w oczy rzucił, fart jak nic, był by w odkurzaczu. Ale dzięki za info, może się przydać.

Panowie, jest poza lusterkiem fotochrom jakieś miejsce w okolicy lampki oświetlenia wnętrza, gdzie zasilanie pojawia się po włączeniu zapłonu?

Wczoraj podłączyłem sobie kamerkę pod dwa piny od lampki i wszystko było cacy, ale nie pomyślałem, że lampka gaśnie po właczniu zapłonu :facepalm::grin:

:laughing2:

---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

:laughing2:

Jest wystarczy poszukać 12v miernikiem, ja miałem tam podłączony 2 lata temu czujnik światła ;)

Zmieniłem połączenie do bezpiecznika bo do czasu do czasu generowały sie błędy.

Zmieniłem połączenie do bezpiecznika bo do czasu do czasu generowały sie błędy.

d*pa z tym. Podłączałem na 3 różne sposoby i za każdym razem wydawało mi się, że teraz będzie dobrze. Ale za napięciem w kostce idącej do lampki oświetlenia nie nadążysz - raz jest, a za chwilę go nie ma :decayed: Mało tego, +12V jest cały czas, a oświetlenie (np. po otwarciu drzwi) sterowane jest minusem.

Podłączyłem się do zasilania lusterka fotochrom i teraz wszystko działa jak należy :)

Panowie potrzebuję zawiasy tylnych prawych drzwi do A4 B8 kompletne, prawy boczek bagażnika ale tylko ten element który się otwiera. Chętnie zakupię gdyby ktoś miał na zbyciu.

Zawiasy jakies mam, sprawdze we wtorek :cool:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

8K0 998 068 do 3G zestaw naprawczy 26 pln

Kiedys nie wiem czemu podałem ze to jest do gałki 2G :facepalm:

Pamietam! Dobrze, ze gosc mi pokazal przed zakupem bo wlasnie bym sie wpakowal i do MMI 2G kupilbym sobie joystick :grin: (to bylby mod!)

pokrętło do MMI zamówione, na jutro będzie. wiecie jak wymienić to ustrojstwo?

Czy jest szansa kupic same klosze przednich lamp?? Mam mocno zmeczone i i prawdopodobnie polerka nie pomoze. Czy ew podejda klosze ze zwyklych lamp fo ledowych??

Nie wystepuja same klosze .

Dołączam się do pytanie też mam strasznie opiaskowane i polerka nic nie da można ze zwykłych lamp tych żarówkowych przełożyć do bixa?

Ja kiedyś robiłem polerkę w VW Bora i efekt przerósł moje oczekiwania. Serio macie aż tak zjechane klosze, żeby nie dało się ich spolerować?

Tak to wyglądało przed:

dsc01649g.jpg

A tak po:

dsc01671f.jpg

Jakby ktoś był ciekaw, to całość opisałem tutaj: Forum.auto.com.pl | motoryzacyjne forum dyskusyjne | forum samochodowe

Pomógłby ktoś w sprawie sufitu czarnego? Kupiłem czarny sufit z kombi rs4 polift i pytanie czy różni się on od zwykłego s-line? Czy jest to ten sam sufit? Muszę dokupić słupki i wszystkie inne graty i nie chciałbym żeby odcienie się różniły... :kwasny: