Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Co rozumiesz przez osłonę panoramy ? Jeśli jakiś plastik okalający podsufitkę to niczego takiego nie ma...

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W b6 przy szyberdachu jest przesłona w materiale pod kolor sufitu, nie wiem jak to jest w b8, czy widać cały czas szybe panoramy?

Opublikowano

O ile mi wiadomo to cała szyba jest przysłonięta, tak samo jak w zwykłym szyberdachu.

Opublikowano
  • Autor

No to przesłona czy osłona... Jest przesłona ale ona jest zmontowana z PANORAMĄ. Jest to element wymienny ale nie tak prosto jak dajmy na to w nowej C-klasie... I w B8 i w W204 zmieniałem roletę podsufitki i w B8 robi się to tragicznie...Do B8 kupowałem nową w ASO bo nigdzie nie było w sprzedaży z używki... Cena boląca bo jest to koszt kompletnej podsufitki w używce a to tylko kawałek szmatki... :facepalm::decayed:

Opublikowano

Czy po podłączeniu lamp z AFS bez poprawnego sterownika 55 lampy będą działać normalnie tylko że bez AFS?

Opublikowano

ciezko bedzie je podlaczyc, bo jest inna wtyczka - ale wierze, ze przelozysz wszystkie piny :D

to i tak beda "rozjechane" i nie beda swiecic dobrze :wink:

Opublikowano

Czyli nie ma co się podniecać i poczekać na sterownik :decayed:

Wtyczka sama z siebie jest inna czy są po prostu inaczej piny ułożone?

Opublikowano

wtyczka jest inna :wink:

Opublikowano

A można numer części? :naughty:

Opublikowano

czego? wtyczki? sterownika?

wtyczki nie posiadam,

a sterownik 8H0907357C lub 8H0907357A

Opublikowano

pocas co mas za sterownik :wink:

Opublikowano

Pany, po kolei :decayed:

- mam ADS

- mam kompletne lampy z AFS

- mam na oku sterownik 8H0907357C

- obecnie siedzą u mnie bixeny.

czego mi jeszcze brakuje oprócz chęci! :decayed:

Opublikowano

Słuchajcie jakby ktoś potrzebował do B8 2,0 TDI CR nastawnik klapek kolektora dolotowego, VDO V120, to mam na zbyciu. W ASO można kupić tylko cały kolektor z tym nastawnikiem. Mój okazał się sprawny i niepotrzebnie kupowałem drugi. VAG pokazywał zbyt ogólny błąd.

Oczywiście z gwarancją rozruchową.

Opublikowano

Wrócę jeszcze na chwilę do tylnego stabilizatora RS5.Wie ktoś jaką ma grubość ?

Opublikowano
Pany, po kolei :decayed:

- mam ADS

- mam kompletne lampy z AFS

- mam na oku sterownik 8H0907357C

- obecnie siedzą u mnie bixeny.

czego mi jeszcze brakuje oprócz chęci! :decayed:

musisz sprawdzic, czy modul z AFS oblsuguje ADS - WRC Ci pewnie napisze, jaki konkretnie nr ma miec sterownik pod ADS

Opublikowano
Pany, po kolei :decayed:

- mam ADS

- mam kompletne lampy z AFS

- mam na oku sterownik 8H0907357C

- obecnie siedzą u mnie bixeny.

czego mi jeszcze brakuje oprócz chęci! :decayed:

musisz sprawdzic, czy modul z AFS oblsuguje ADS - WRC Ci pewnie napisze, jaki konkretnie nr ma miec sterownik pod ADS

Przy ADS sa 4 czujniki :wink:

Wrócę jeszcze na chwilę do tylnego stabilizatora RS5.Wie ktoś jaką ma grubość ?

RS5 z tego co pamietam ma 22,5 cm .

Opublikowano

No właśnie, wychodzi na to ze RS4 B8 ma inny.Jego numer to 8k0 511 305 AD I jest taki sam jak w niektórych modelach A5 i wedle google ma tylko 16 mm czyli tyle ile moj S-line

Opublikowano

Ma ktoś może fotkę B8 na tylnym zderzaku S-line od 3.0TDI w kolorze - czarne nadwozie + dokładka czarna ?

Opublikowano

To jest dziwne :wink:

Najlepiej pasowaloby zmiezyc fizycznie jak to jest naprawde bo cos tu nie halo jest .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.