Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

do KW sprawdz sobie nr tylnych sprezyn, bo ich regulacja jest sporo mniejsza niz przodu.

ewentualnie od razu zamow "spring spacer'y"

Bez obrazy ale za cholerę nie kumam jak to ma się tyczyć do mojej informacji... :whistling:

juz kilka razy sie spotkalem z tym, ze ludzie zamawiaja gwint a potem sie okazuje, ze jednak nie da sie tylu podniesc(jest bardzo nisko) i sa zwroty/niezadowolenie itd.

tak tylko mowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Gabriel to napisz ile taki zestaw kosztuje nowy (może być na PW to zweryfikuję czy będę chciał za niego mało czy dużo... ;) ) ?? Mój ma z 6k km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolo 2 tys $ z tego co pamietam,

jak Ci sie udalo trafic na poprawione sprezyny, to regulacja tylu jest ok - wystepowal tez wariant z krotszymi sprezynami i wlasnie na niego ludzie narzekaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego wszystkim !

Pany za jakiś tydzień będę miał do sprzedania praktycznie nówkę zawias gwintowany z mojej B8 KW V2 wersja INOX pasuje do kombi/sedan FWD/AWD i koła 19" wzór RS4 B7 oczywiście oryginał od B8 oraz dojazdówkę 19" i tylne boczki z roletami w skórze :wink:

Koła = felgi + opony? Jeśli tak, to jaki rozmiar i ET felgi, jakie oponki tam masz? Ile mm jeszcze bieżnika na nich jest? No i ile sobie za to życzysz?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszę wszystko za jakiś tydzień jak auto będzie sprzedane... (co do cen nie będą to okazje Allegrowe bo ja tych rzeczy za darmo nie dostałem żeby teraz sprzedawać za bezcen...). W PL kryterium jest cena także lepiej nie sprzedawać ori gratów przy rezaniu bo później nikt za extra wypas nie nie płaci przy sprzedaży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego wszystkim !

Pany za jakiś tydzień będę miał do sprzedania praktycznie nówkę zawias gwintowany z mojej B8 KW V2 wersja INOX pasuje do kombi/sedan FWD/AWD i koła 19" wzór RS4 B7 oczywiście oryginał od B8 oraz dojazdówkę 19" i tylne boczki z roletami w skórze :wink:

Koła = felgi + opony? Jeśli tak, to jaki rozmiar i ET felgi, jakie oponki tam masz? Ile mm jeszcze bieżnika na nich jest? No i ile sobie za to życzysz?:wink:

Bierz komplet z gwintem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to autko na tym felunku i gwincie, pięknie leży nic więcej nie trzeba. Gdybym nie miał swojego lekko przeinwestowane to sam bym tego gwinta czapnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pilna sprawa, siedze w garażu i chcę zamontowac bluetooth oryginalny. mam wszystkie cześci. Tylko nie wiem gdzie ten moduł jest oryginalnie zamontowany. Puszka dosyć spora i nigdzie mi nie pasuje. Ktoś ma zdjęcie albo rysunek gdzie net moduł powinien być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pilna sprawa, siedze w garażu i chcę zamontowac bluetooth oryginalny. mam wszystkie cześci. Tylko nie wiem gdzie ten moduł jest oryginalnie zamontowany. Puszka dosyć spora i nigdzie mi nie pasuje. Ktoś ma zdjęcie albo rysunek gdzie net moduł powinien być?
W B6 jest pod podłogą pod siedzeniem pasażera może w B8 jest tak samo:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem miejsce ufff

ale wykładzina podłogowa nie pasowała. Musiałem podcinać tą gąbke od spodu. Udało się Dzięki za podpowiedż. Bez wyciągnięcia fotela nie udało i się podnieść tak wysoko wykładziny żeby to wszystko pomontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość polecam ten temat - http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/bezpieczniki-przekazniki-punkty-masy-umiejscowienie-sterownikow-284465/ Jest tam pokazane umiejscowienie wszystkich sterowników :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, zamontowałem i podłączyłem blurtootha. Niby wszystko wg wskazówek wrclaguny. Tylko teraz jak go uruchomic vcds-em? siedziałem chwilke ale nie mam pojęcia co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GATEWAY 19 ---> INSTALATION LIST ---> odznaczasz 77 telefon ---> save

RADIO 56 ---> CODING 07 ---> Reszte ma w podpowiedziach o telefonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...