Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie,

wymienial ktos szybe czolowa u siebie? jakis wskazowek moze udzielic? wiem, ze nie wolno w ten sam dzien autem jezdzic - jak to dokladnie wyglada?

dzieki

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

WRC wymieniał :P

Opublikowano

czego WRC nie wymienial:wink:

no to go bede meczyl! podejrzewam ostatnio to czesciej cos chce od niego niz jego wlasna tesciowa - tzn mamusia :decayed:

Opublikowano
Panowie,

wymienial ktos szybe czolowa u siebie? jakis wskazowek moze udzielic? wiem, ze nie wolno w ten sam dzien autem jezdzic - jak to dokladnie wyglada?

dzieki

Sam będziesz wymieniał?

Opublikowano

ja wymieniałem i po 2h już można było jeździć tylko mówili, żeby nie myć pod ciśnieniem przez pare dni

Opublikowano

a jak!!! kupilem juz nozyce do zywoplotu i kawalem zylki(podobno duzego szczupaka utrzyma):decayed:

Opublikowano

Jeśli wymieniasz w zakładzie to chyba Ci powiedzą co robić? Nie wiem po co się głowisz. Btw mi też powiedzieli żeby nie myć ciśnieniowo.

Opublikowano

idac tym krokiem, to kiedys Pan w ASO mi powiedzial, ze auto jest juz nagrzane jak wskazowka drgnie :wink:

dzieki wszystkim za uwagi, ale wole jedak zbadac temat:wink:

a jakich producentow szyb unikac/jakie brac?

Opublikowano

Bez urazy, ale to typowo polskie podejście. Co mi tam będą gadać i tak wiem najlepiej.

Opublikowano

nazywaj to jak chcesz - nie gniewam sie :wink:

ale fajnie by bylo jakby madrze i z sensem gadali

Opublikowano

Też jestem Polakiem i wiem, że w tutejszym ASO Audi (i nie tylko) połowa mechaników to kretyni, bo nieuki to za słabe określenie. Mam na myśli Irlandię i nie piszę tego ot tak, tylko z doświadczenia. Myślę jednak, że wymiana szyb to tak, że tak powiem - wąska specjalizacja, że cieżko coś zyebać. Chociaż... Zwróć uwagę, żeby Ci przy wycinaniu nie zniszczyli linką tkaniny na słupkach.

Opublikowano

widzisz... jednak jest kilka rzeczy, ktorych trzeba przypilnowac - dzieki:thumbup1:

Opublikowano

Oj się da sknocić, choćby nie wkleić uszczelki przy dachu ( w uzywkach ) albo zjedzie troszke w dół i potem uszczelka przy dachu nie przylega, robi sie szczelina, albo nie ustawi dokładnie wysokości na kleju i listwy boczne zgarniające nie leża już tak ładnie :)

Teraz są też kleje od razu z podkładem, więc jak niewprawnie drutem wytnie poniszczy lakier i da podkładu nie zabezpieczy to korozja może wleź, najlepiej starą metodą, zapodkładować pędzelkiem i dopiero układać stożek z kleju. Mam znajomego co szyby klei 8 lat i sam opowiadał jak można sknocić robotę a klient i tak nic nie wie i zadowolony :). Ja u siebie przy wymianie sufitki wycinałem szybę i niestety pękła, za to nowa jest gładka i czyściutka :).

Opublikowano

Chyba jestem za dużym optymistą. Teraz faktycznie wszystko można spieprzyć. Byle szybciej, byle taniej. Wszechogarniające badziewie, takie czasy.

Opublikowano
Panowie,

wymienial ktos szybe czolowa u siebie? jakis wskazowek moze udzielic? wiem, ze nie wolno w ten sam dzien autem jezdzic - jak to dokladnie wyglada?

dzieki

Ja wymieniałem od razu na szybe pod LANE ASSIST :naughty:

Opublikowano

dzieki za info, a polecacie jakies miejsca od szyb w malopolsce?

a czym sie rozni szyba po lane assist? duzo roboty z podlaczeniem podgrzewanej?

Opublikowano
dzieki za info, a polecacie jakies miejsca od szyb w malopolsce?

a czym sie rozni szyba po lane assist? duzo roboty z podlaczeniem podgrzewanej?

Roboty tyle co przy kazdej robocie :decayed:

Opublikowano
Ja u siebie mam wsadzone dystanse 15 mm a ET w moich ORI 18-stkach to chyba jest 47 i jest wedle mnie idealnie :)

Dystanse masz "przelotowe" czy 10 szpitel na kolo?:cool:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Dystanse masz "przelotowe" czy 10 szpitel na kolo?:cool:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

10 szpitel ?

Opublikowano

Jaki akumulator mamy? Żelowy czy kwasowy? Nie posiadam start/stop

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.