Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proszę o pomoc. Jaki jest security acces do sterowników 56(radio) oraz 47(system nagłośnieniowy).

Proszę osobę, która ma MMI BASIC oraz w tym systemie złącze AUX-IN w podłokietniku aby podała swoje kodowanie w sterownikach 56(radio) oraz 47(system nagłośnieniowy).

Za cholerę nie mogę odszukać gdzie odblokować złącze AUX-IN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Proszę osobę, która ma MMI BASIC oraz w tym systemie złącze AUX-IN w podłokietniku aby podała swoje kodowanie w sterownikach 56(radio) oraz 47(system nagłośnieniowy).

Jeśli chodzi Ci o MMI 2 BASIC (monochromatyczny ekran), to mogę dzisiaj podskoczyć do garażu i Ci przekopiować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem po wizycie w ASO, była zdejmowana ochrona komponentu na komforcie, kodowanie kluczyków. Jak odbierałem auto to w środku taki zapach przypalonej elektroniki, myślałem ze coś na warsztacie tam robili i przeszło do wnętrza, rzeczywiście wnętrze się wywietrzyło i już nie capi. Wieczorem jednak zaczął się blokować kluczyk przy wyjmowaniu w stacyjce trzeba poruszać coś pstryknie odpuści i dopiero można wyjąć. Ciekawe jest jednak to że z kluczyka wali za każdym razem po wyjęciu taką spalenizna, tak jak by się jakaś cewka przegrzała czy coś. Kurde co się mogło stać, upalił się jakiś elektromagnes w stacyjce ... No i znowu taki zbieg że w ASO :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś przerabiał u siebie temat WEBASTO ? Patrzac na ceny na alledrogo to mozna to w dobrej kasie załatwić pytanie co dokłądnie jest potrzebne ? Jakie koszta ogolne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Car Company Pikrot GmbH in Kummerfeld bei Hamburg

Panowie co on ma w zderzaku koło halogenu, co to jest ?

widzę, że podchwyciłeś to co wrzuciłem? :wink: wypas mega, ale cena.. straszna :wink:

dokładne, auto piękne jest :slina: chyba po b6 będzie b8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś przerabiał u siebie temat WEBASTO ? Patrzac na ceny na alledrogo to mozna to w dobrej kasie załatwić pytanie co dokłądnie jest potrzebne ? Jakie koszta ogolne ?

Grzes u mnie webasto lezy z 2 miesiace :facepalm: ten tydzien miałem wrzucac do siebie ale Swieta itd.

Najwazniejsze to kupic piec i wszystkie weze , koszt to około 1300-1700 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie przeglądam b8 i ten też ma fajny wypas:

A4 3.0 TDi S-line Jedyna w PL MAXXXX Opcja B&O (3769031856) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

po za tym mam pytanko, jak poznać że jest oryginalnie w aucie webasto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zna security acces do dostępu kanałów adaptacji sterownika 56(radio)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem i d*pa ( ze mnie chyba ) :decayed:

dziadek, a co powiesz na ta sztuke?:

A4 - SEDAN - 2.0 TDI - JASNE SKÓRY - CHROMY - FULL (3772006749) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

warto oblukac?

---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------

chociaz ta tez ladnie wyposazona:

Audi A4 2.0TDI Led Skóra Bang&Olufsen Idealna (3808054105) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tanio chyba , na zdjęciach ok ale wiadomo to tylko zdjęcia , w pierwszym przypadku skrzynia multitronic wiec bez biegów a nie 8 biegowa :wink:

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

Wklej do odpowiedniego działu to tam przeswietlacze je obejrzą ...:wink: Cos mi tu śmierdzi na całki z vatem....jak ci sprzeda jako właściciel to ok a jak pośrednik to niech pokaże umowę jak kupił te auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden ze mnie spec, ale

"* ( RADAR ) z przodu auta oceniająca odległość od auta z przodu

- ACC - Adaptive Cruise Control"

ja tam radaru/a(?) nie widzę przy halogenie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo go tam nie ma i to jest dziwne bo na foto innym jest pokazana włączona ta opcja. Być może auto jest po dzwonie z przodu.

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

Chyba że to line assist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Line assist. Na fotce z przełącznikami widać, że ma zwykły tempomat i włącznik Line Assist przy dźwigience od kierunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...