Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Chcę kupić do siebie lewarek, gdyż nie maiłem go w zestawie. Obecnie mam w bagażniku we wnęce na koło zapasowe taki styropian:

3785158365

Tak pomyślałem, że skoro już kupuję lewarek, to kupię też styropian pod niego, aby mi się lewarek nie tarabanił po bagażniku.

Natknąłem się na taki zestaw:

AUDI A4 8K0 ZESTAW NAPRAWCZY STYROPIAN (3732514551) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I chciałem zapytać, czy on podejdzie do B8 avant?

Wiem, że do tego styropianu powinien być inny ten dekiel przykręcany plastykowy, ale on tam jakoś nie jest mi niezbędny. Bym wykorzystał ten który mam. Da radę?

Dzięki, pozdro:wink:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

Tu w sumie znalazłem cały komplet z deklem zauta z 2012 roku:

AUDI A4 8k NARZĘDZIA W ZAPAS STYROPIAN PRZYBORNIK (3726394347) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Będzie pasowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, mam pytanie czy w b8 jest jakis silnik ktorego da sie zagazowac? bo z tego co wiem to sa same TFSI a one maja bezposredni wtrysk paliwa co jest na minus....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne grono, dokładał ktoś servotronic do swojego Ałdi? Albo wie jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka, dziadek a ile srednio ci spali twoja niunia?

mi fis pokazuje 8.3-8.5 nieważne czy jeżdzę więcej miasto czy trasa , bo wiadomo ze w mieście powinno palić więcej ale prz moim stylu jazdy się to wyrównuje bo w trasie cisnę i chyba nawet mi więcej pali w trasie , ale koło 8 się kręci wiec uważam nie jest zle ... Oczywiście i 5.5 się uda osiągnąć ale co to za jazda 80-90km/h na 6 biegu :kwasny:

Ps. nie wiem jak palą te starsze 1.8 tfsi bo nie myl mojego silnika z tymi w b8 przed liftem ...ale 2.0nie należą do paliwozernych wiec te 1.8 tez nie powinny być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrka, dziadek a ile srednio ci spali twoja niunia?

mi fis pokazuje 8.3-8.5 nieważne czy jeżdzę więcej miasto czy trasa , bo wiadomo ze w mieście powinno palić więcej ale prz moim stylu jazdy się to wyrównuje bo w trasie cisnę i chyba nawet mi więcej pali w trasie , ale koło 8 się kręci wiec uważam nie jest zle ... Oczywiście i 5.5 się uda osiągnąć ale co to za jazda 80-90km/h na 6 biegu :kwasny:

Ps. nie wiem jak palą te starsze 1.8 tfsi bo nie myl mojego silnika z tymi w b8 przed liftem ...ale 2.0nie należą do paliwozernych wiec te 1.8 tez nie powinny być :wink:

Oleju nie biorą juz te poliftowe? Bo przed liftem, to wszedzie czarne rury, sasiad ma i mowi ze czesto dolewa...

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dziadek :wink:

wiec sie bede rozgladal za jakas 1.8T lub 2.0T :wink:

A dlaczego nie chcesz traktora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleju nie biorą juz te poliftowe? Bo przed liftem, to wszedzie czarne rury, sasiad ma i mowi ze czesto dolewa...

Ja mam przedliftowego 1.8 TFSI i aż takiego apetytu na olej jak piszą w instrukcji (do 0,5l na 1000km) to on nie ma. Po wymianie dolałem z pół litra w ciągu 2 tys. km i póki co trzyma poziom od kilku tys. Więc nie wiem od czego to zależy - konkretnego egzemplarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma rurki czyściutkie , grama sadzy tam nie znajdziesz, oleju od wymiany do wymiany co 15 tys km nie dolewam , na fisie rownież nie widać zmian poziomu

ps. Te przed liftem chyba tez nie brały oleju , to 2.0 miały ten problem który tez eliminowali akcjami serwisowymi , przy kupnie trzeba by to sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy montaz szły amorki Sachsa? Znalazłem nr ori s-line amorkow na przod i wyszło ze sachs to 313364 obecny zamiennik s-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

===> http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-dzialanie-acc-adaptive-cruise-control-aktywny-radar-257128/index3.html#post3235017 :wink:

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

Car Company Pikrot GmbH in Kummerfeld bei Hamburg

Panowie co on ma w zderzaku koło halogenu, co to jest ?

Wypas konkret :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

===> http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-dzialanie-acc-adaptive-cruise-control-aktywny-radar-257128/index3.html#post3235017 :wink:

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

Car Company Pikrot GmbH in Kummerfeld bei Hamburg

Panowie co on ma w zderzaku koło halogenu, co to jest ?

Wypas konkret :wink:

Szacun dla Ciebie Grzesiu :thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Car Company Pikrot GmbH in Kummerfeld bei Hamburg

Panowie co on ma w zderzaku koło halogenu, co to jest ?

widzę, że podchwyciłeś to co wrzuciłem? :wink: wypas mega, ale cena.. straszna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, taką poduszkę mam do kierownicy z RS5.

https://www.dropbox.com/s/tvyzba0ay7rrxw4/2013-12-11%2008.27.58.jpg

nie mogę dobrać do niej za cholerę kabla. Może to nie jest od RS5? Chodź...! pasuje :)

Czemu ona taka zardzewiała:decayed:? Miałeś u siebie wczesniej multifunkcje? Nie mozesz przełożyć okablowania ze starej kierownicy? 2 ładunki i 3 punkty uziemienia na poduszce(od klaksonu) ja ostatnio sam doszedłem co i jak. Zakładałem kierownice A3 ścięta z multi przedlifta. Inaczej w kostce żółtej były piny poukładane wiec podpiąłem stare okablowanie i po problemie. Trzeba tylko miernikiem sprawdzić na którym pinie uziemienia(odklaksonu) bedzie zwora po nacisnieciu poduchy. I po robocie.

Ale ja mam airbaga polift i tam są zupełnie inne gniazda do naboi.

Witek, jak co to pisz do mnie na mail bo u mnie skrzynka się wysrała na A4 i nie mogę odpowiedzieć, tylko odbieram, admin póki co nie pomógł, może się rozwiąże mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...