Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na allegro ten gościu tylko (z podpisu na zdjęciu) ma pojedyncze w deskę rozdzielczą nigdzie indziej i taniej nie widziałem.

Ja kupowałem nową w niemczech bo nie mogłem znaleźć w kolorze co chciałem. Nowa 95€:facepalm:

Opublikowano

Podpowie ktoś czego dotyczy poniższy błąd i jak się go pozbyć - blok 17 instruments:

00003 - Control Module

005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation

Opublikowano

Mam ten sam błąd i nikt mi nie podpowiedział jak się go wyzbyć, sam też nie mam na to pomysłu.

Opublikowano

Pany wiecie może czy środkowa listwa/dekor ten w tunelu środkowym jest gdzieś przykręcany ? czy wystarczy podważyć ? ma ktoś jakąś radę jak to zdemontować aby nic nie uszkodzić ? :naughty:

Opublikowano
Pany wiecie może czy środkowa listwa/dekor ten w tunelu środkowym jest gdzieś przykręcany ? czy wystarczy podważyć ? ma ktoś jakąś radę jak to zdemontować aby nic nie uszkodzić ? :naughty:

Jest przykręcony ;)

Trzeba rozebrać cały tunel.

Opublikowano
:facepalm: ma ktoś jakąś instrukcję demontażu ? :)
Opublikowano

3G plus ma taki sam jak G High, a 3G Low ma mniejszy.

---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:50 ----------

Zmieniłem przednią obudowę licznika na A5, ale wersja z aktywnym tempomatem, mój w A4 też miał tarcze pod aktywny tempomat, teraz po zamontowaniu wszystkiego przysłonięte mam kawalek ikonek paliwa i temp. Czy po takiej zamiance w zwykłym liczniku tzn. bez aktywnego tempomatu też tak jest że nie widac tych symboli ??

Opublikowano

Koledzy czy MMI 3G bez dysku z dvd i dwoma slotami na karty SD nie odtwarza filmów ? z karty chyba nie ma opcji tylko audio ale jak wkładam płytę z filmem pisze unreadable...

Opublikowano

Szukam 1be do caga oska avant

Opublikowano
Koledzy czy MMI 3G bez dysku z dvd i dwoma slotami na karty SD nie odtwarza filmów ? z karty chyba nie ma opcji tylko audio ale jak wkładam płytę z filmem pisze unreadable...

Mam u siebie to samo:facepalm:

Opublikowano
Koledzy czy MMI 3G bez dysku z dvd i dwoma slotami na karty SD nie odtwarza filmów ? z karty chyba nie ma opcji tylko audio ale jak wkładam płytę z filmem pisze unreadable...

Mam u siebie to samo:facepalm:

Jak wkładam u siebie płytkę DVD z filmem po chwili pojawia się zamiast DVD tytuł filmu i jedzie z koksem....

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

Pytanie z nieco innej beczki....

Ktoś u mnie kiedyś/za innych właścicieli grzebał przy uszczelce drzwi tylnych prawych w avancie (A4B8) :/ nie dość że za załamaniu odstaję to jeszcze takiego czarnego plastiku brakuje :(

Da się to gdzieś dokupić ???

Czy dokleić te uszczelkę ???

Na rysunku zaznaczone miejsce gdzie odstaje uszczelka i ten smieszny plastik :/

uszczelka_ty.jpg

Przyklejać - jak tak to czym ?? Wymieniać całą uszczelkę ??

Dużo roboty przy wymianie całej uszczelki drzwi ?? - nie licząc kosztów - całość gratów około 300 PLN :/

drzwi_uszczelka_ty.jpg

Opublikowano

Numer części masz tam podany kup sobie w ASO majątku nie powinno kosztować

Opublikowano

no nie powinno .....

Opublikowano

Ten plastik z numerem 22 to max 15pln.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.